:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

10 Kolęd dla Przyjaciół - koncert w Złotowie

Koncerty muzyka, Kolęd Przyjaciół koncert Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 26/12/2018 19:54

Dzisiaj w hali widowiskowo - sportowej w Złotowie odbyła się XIV edycja koncertu 10 Kolęd dla Przyjaciół

Hala widowiskowa po brzegi wypełniła się mieszkańcami Złotowa i ich przyjaciółmi. Jaka była tegoroczna edycja? Pozostawcie odpowiedzi na to pytanie w komentarzach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

Retransmisja koncertu.

 

Foto: Karol Potapowicz i Michał Baczyński Fotografia

Reklama

10 Kolęd dla Przyjaciół - koncert w Złotowie komentarze opinie

  • Czesiek - niezalogowany 2018-12-26 20:43:12

    Lepiej w tym sennym miasteczku dali by jakiś koncert muzyki klasycznej, operetkę, coś innego, niż kolędy, które można sobie włączyć na każdym kanale telewizji.

  • Wiesiek - niezalogowany 2018-12-26 22:33:23

    Na jakiej ostatnio operetce byłeś?

  • Skarabeusz - niezalogowany 2018-12-26 23:02:15

    Śpiew i muzyka łączy ludzi,. Lepiej niech śpiewają niż mieli by się wliczyć po barach .

  • Czesiek - niezalogowany 2018-12-26 23:33:30

    Na Baronie Cygańskim w Bydgoszczy, Wiesław.

  • gość 2018-12-27 00:48:13

    Pamiętam czasy kiedy koncert odbywał się w domu kultury , wypełniony po brzegi , ludzie siedzieli na schodach. Był klimat i tak bardziej na luzie , później zrobiła się z tego impreza "komercyjna" i bardzo oficjalna co wg. mojej opinii kompletnie zatraciło wszystko. Inna sprawa kiedyś ten koncert był bardziej na wesoło.

  • gość 2018-12-27 01:47:49

    Było wszystko łącznie z odrobiną nudy. Łukasz, miały być nowe aranżacje, były? Czy Nicole jako star? Nie jest star.

  • Bo ja wiem ? - niezalogowany 2018-12-27 07:41:39

    Zabrakło większości ludzi którzy tworzyli ten koncert magicznym, wokalistow i muzyków ktorzy byli zawsze...

  • xXx - niezalogowany 2018-12-27 08:40:51

    Nie przesadzajcie.Dobrze że są w naszym małym miasteczku ludzie,którzy potrafią zorganizować choćby taki koncert. Może nie jest to super wydarzenie ale lepszy rydz niż nic więc nie ma co narzekać i tylko podziękować organizatorom.A tak poza tym (do władz) to ruszcie w końcu ten dom kultury, obsadzcie w nim osoby łącznie z dyrekcją, które na co dzień mają pojęcie o szeroko rozumianej kulturze. Kino, przydało by się dobre kino.może być nawet ta truskawka ale z lepszym rzutnikiem i repertuarem.

  • gość 2018-12-27 09:07:32

    To jedyne wydarzenie kulturalne w Złotowie, które oparte jest przede wszystkim na piciu do samego rana. Najważniejsza nie jest muzyka a tak na prawdę biba. W sali Rolnik aż huczało do 7 rano

  • Vixa pixa - niezalogowany 2018-12-27 10:12:47

    Gówno się znacie świątynia jest tylko jedna GENESIS!!!! AUUU !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-27 10:29:58

    A mi się w tym roku podobało. O!

  • Gość1 - niezalogowany 2018-12-27 17:12:01

    Zwykle braki wykonawców tłumaczone są określeniem "nowa aranżacja"

  • Gość - niezalogowany 2018-12-28 02:05:45

    Jacy wykonawcy taka publiczność.

Dodajesz jako: |