:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Koncerty muzyka, Unbeaten Generatorze - zdjęcie, fotografia
01/12/2018 22:49

Dzisiaj w złotowskim klubie Generator odbył się koncert promujący nowe wydawnictwo zespołu 1125

Zanim na scenie pojawił się zespół 1125 publiczność rozgrzał zespół Unbeaten. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu. Przygotowujemy dla Was wideorelację z koncertu. 

Foto: Michał Baczyński Fotografia

Reklama

1125 i Unbeaten w Generatorze komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 11:38:27

    Nie byłem tam i nie żałuję bo wiem ze nie było by warto. Jak chce posłuchać czyichś gardłowych problemów to idę do przychodni i słucham ludzi w poczekalni. Przecież teraz jest sezon grypowy. A hardcorowcy niech sobie prowadzą swoją walkę z NFZ o refundację takich leków jak holinex. Obecność na kocercie świadczy o bezmóżdżu.

  • Stachu 100% hardkore - niezalogowany 2018-12-02 11:39:25

    Było zajebiście!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 12:18:39

    Wiedziałem ze Baczyński tam będzie ze swoją migawką

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 13:17:55

    Nie ma Pozera większego od Piotra ......................... . 100%

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 13:23:45

    Ha ha ha ha ... 100% Pozera

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 15:01:32

    O i Julka jest-najfajniejsza sprzedawczyni w mieście. Jak miło popatrzeć , że ludzie dobrze się bawią.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 15:10:47

    Julka mistrz parkietu :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 21:11:08

    ...a ja myślę,że obecność na tym koncercie nie świadczy o czyimś braku mózgu.Za to wiem,że wypowiedz osoby nawiazującej do NFZ itd.świadczy o jej braku wychowania,segregacji i szufladkowaniu ludzi na lepszych i gorszych(śmierdzi mi tu fanem pewnej partii politycznej).W odpowiedzi napiszę kulturalnie,że NIKT NIE PŁAKAŁ Z TEGO POWODU,ŻE CIEBIE NIE BYŁO :-).

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 21:44:18

    Mój szanowny poprzedniku czego spodziewać się po kimś dla kogo Cholinex jest jedyną przyjemnością w życiu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 20:55:40

    Jaki sens iść na koncert zespołu który śpiewa po polsku ale mimo to i tak nie idzie zrozumieć tekstu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 21:04:28

    Ten mistrz od nfz to dobrze, że siedział w ciepłym domku, bo strach po mieście po ciemku chodzić. A tak może w tv leciał Rambo. No i nie trzeba aptek odwiedzać.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 19:09:22

    Jak nie idzie zrozumieć to nie idź i nie rozum , ale i nie kalecz języka błagam.

Dodajesz jako: |