:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C rozproszone chmury

D. Pióro: A śledztwo prowadzę ja

Uszkodzone auto, film z monitoringu ze sprawcą i żal do policji – Dariusz Pióro na własną rękę szuka wandala.

3:38:28, z soboty na niedzielę 24 września. Zgrzyt metalu o metal. Nierówny krok mężczyzny ubranego w czapkę z daszkiem, z twarzą zasłoniętą materiałem. Wprawną ręką rysuje on zaparkowaną przy ulicy insignię. Dłoń dociska do karoserii udem – wygląda na to, że wie, co robi. Odchodzi kilka kroków i nagle zawraca...

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu Aktualności Lokalnych


D. Pióro: A śledztwo prowadzę ja komentarze opinie

  • zbychu - niezalogowany 2017-10-19 10:53:03

    Cos mi sie wydaje ze to jest budniak andrzej z sienkiewicza 12

  • xyz - niezalogowany 2017-10-13 13:04:55

    nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

  • Pzl74 - niezalogowany 2017-10-12 18:28:24

    Miałem to zatrudnić u siebie bo chciał pracować. Każdy mi odradzal; domyślacie się czemu hehe 2 lewe ręce do pracy za to dobre do ...

  • kazik - niezalogowany 2017-10-12 16:39:45

    teraz wiesz jak się czułem pajacu,mam nadzieje że się wzbogaciłeś(,felgi,dowód rej/,paszport itp.) mam nadzieję ,że to nie koniec ,chętnie pomogę twoim ofiarom,pozdrawiam

  • Bolek - niezalogowany 2017-10-11 22:14:58

    DOKŁADNIE !

  • Zlotowiak - niezalogowany 2017-10-11 21:53:00

    Już Darek mi pociągnął także wystarczy

  • Dobry czlowiek - niezalogowany 2017-10-11 19:40:10

    Dariusz jest to człowiek majuczciwszy na ziemi a jeżeli jakiś Baran dał się wydymac to Pan Dariusz zrobił swoją powinność i do kogo ten płacz CIOTUNIE

  • Dobry czlowiek - niezalogowany 2017-10-11 19:40:10

    Dariusz jest to człowiek majuczciwszy na ziemi a jeżeli jakiś Baran dał się wydymac to Pan Dariusz zrobił swoją powinność i do kogo ten płacz CIOTUNIE

  • Marcin - niezalogowany 2017-10-11 18:13:42

    ciągnij ..

  • olala - niezalogowany 2017-10-11 16:58:01

    Może trafił swój na swego :) ta dyskusja jest zbędna propanuje iść na toaletę poluzuj tam gdzie cie ciśnie to może zrobi ci się lepiej.

  • Adam - niezalogowany 2017-10-11 16:49:57

    akurat wiem, ze to oszust i kretacz jest i nie tylko, kto go znal i poczul dobrze na swojej kieszeni to wie o czym mowie

  • olala - niezalogowany 2017-10-11 15:46:05

    Może zmień pseudonim na Sherlock Holmes skoro taki przewidujący jesteś :D ludzie wy nie macie co robić tylko siedzieć i wymyślać jakieś bzdury z zawiści? ŻENADA

  • Gajowy - niezalogowany 2017-10-11 15:08:28

    Kto zna Dariusza P., ten wie co gość miał i ma za uszami. Może to ktoś pokrzywdzony, kto winy nie potrafił udowodnić? I w akcie desperacji zniszczył mienie. Jest skutek, musi być przyczyna.

  • Budniak - niezalogowany 2017-10-11 14:32:55

    haha i siostra nie pomogła?

  • Adam - niezalogowany 2017-10-11 12:30:41

    bo ty pewno taki sam jak on, tyle warci jestescie

  • Marcin - niezalogowany 2017-10-11 11:41:32

    znam go , a mimo to stoję przy swoim , ja nikomu nic nie zrobiłem , mi również jakiś !śmieć! zniszczył mienie...dorwać dziada i tyle

  • sr - niezalogowany 2017-10-11 11:36:51

    nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka co tutaj więcej napisać. Wiele rzeczy zmieniło właściciela, każdy wiedział kto a nie było dowodów. Szkoda auta.

  • dd - niezalogowany 2017-10-11 11:32:42

    Powinieneś doskonale to znać :) wszyscy wiedzieli kto ukradł ale nie było dowodów i nikt nie chciał sypnąć.

  • Marco - niezalogowany 2017-10-11 10:48:25

    jakbys go znal, to bys wiedzial ze zasluzyl sobie, wiele osob ************ i krzywdy wyrzadzil, czasami sprawcy nie mozna dosiegnac osobiscie wiec sie robi nieraz inne rzeczy ps. na ten wieczor mam alibi jakby ktos komus przyszlo do glowy ze to ja zrobil

  • Marcin G - niezalogowany 2017-10-11 09:37:21

    Widać jaki jest Złotów, wstyd mi za was malutkie ludziki , wy wszyscy którzy życzycie innym źle. Auto nie jest niczemu winne tak jak inne mienie, a gościa który to zrobił , wkońcu dorwie mam nadzieję!

  • chamar - niezalogowany 2017-10-11 08:59:11

    Tak trzymaj, oby sprawa szybko się rozwiązała.

  • Andrew - niezalogowany 2017-10-11 08:57:41

    wolnosc wypowiedzi na portalu taka jak na facebooku hahahhahaa

  • ???? - niezalogowany 2017-10-11 08:53:22

    I na ch*** ten monitoring w mieście ja się pytam???

  • Mariusz Sz - niezalogowany 2017-10-11 08:40:32

    A Wy wszyscy tacy święci jestescie to nazwiskami sie podpisujcie ograniczeni umysłowo ludzie. Dorwać sprawce

  • Mati - niezalogowany 2017-10-11 08:36:17

    Pioreczko do lasu dziada zabierz ci za kurwa

  • jaaa - niezalogowany 2017-10-11 08:34:28

    Okładka w aktualnościach SZACUN! Takich spraw się nie zamiata pod dywan! Nagłośnienie sprawy być może uchronić przyszłych kierowców przed podobnym zdarzeniem! Rób swoje!

  • szok! - niezalogowany 2017-10-11 08:23:20

    Osobiście nie znam typa ale z nagrania jasno wynika ze to jakiś starszy gość! Zamiast siedzieć w fotelu to mu się chce takie rzeczy robić! Sprawca powinien zostac ukarany!

  • oburzona - niezalogowany 2017-10-11 08:18:47

    Czy w dzisiejszych czasach każdy kazdemu może zniszczyć podpalić czy ukraść cudzą własność nie ponosząc żadnych konsekwencji? Pan z nagrania powinien zapłacić za swoje czyny tragedia co się dzieje z tymi ludźmi?

  • Mały - niezalogowany 2017-10-11 08:11:44

    PIÓRO zabawę skończ dopiero jak udowodnisz winę sprawcy. A na tych co od lat chcieli Ci coś powiedzieć i w końcu się odważyli za pomocą portalu - olej ciepłym moczem! Trzymaj, się powodzenia!

  • Alaaa - niezalogowany 2017-10-11 08:06:10

    Krotka opowiesc o tym jak zlodziej przeistoczyl sie w Chucka Norrisa

  • Miły - niezalogowany 2017-10-11 07:50:32

    Pióro - skończ tą zabawę - wyszedłeś na idiotę nie brnij dalej. Nikt Ci niczego nie zazdrości wszyscy wiedzą na czym się dorobiłeś i za co siedziałeś. Nie głupkuj.

  • Audi - niezalogowany 2017-10-11 07:40:02

    Opel i wszystko w temacie Francuza

  • Ja - niezalogowany 2017-10-11 06:35:52

    A auto nie zawiniło

  • Ja - niezalogowany 2017-10-11 06:35:01

    Dorzucam się do tego, raz ktoś przebił mi oponę , 2 razy spuścił powietrze niedaleko Paderewskiego...

  • żal - niezalogowany 2017-10-11 01:28:46

    Hahaha podszywanie się pod kogoś bardzo udany żart! Na fb tez można komentować pozdrawiam wszystkie CIOTKI!

  • ktoś - niezalogowany 2017-10-10 23:09:30

    ma gościu za to co zasłużył

  • Hmr - niezalogowany 2017-10-10 22:37:04

    Z Twojej sprawco z Twojej

  • Pzl - niezalogowany 2017-10-10 22:26:18

    Na pewno nie że swojej hahaha

  • Aga - niezalogowany 2017-10-10 22:24:27

    Masz rację niech się podpiszą takiego czegoś się nie robi

  • Dariusz - niezalogowany 2017-10-10 22:04:05

    Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawce lub był świadkiem zdarzenia albo widział go gdzieś w pobliżu tej nocy proszę kontakt

  • Dariusz - niezalogowany 2017-10-10 22:01:29

    Oczywiście że znam sprawce. Pan się nie przyznal do winy a policja mówi że nagranie jest nie wystarczające. Pewnie trzeba za rękę zlapac

  • BMW F 1O - niezalogowany 2017-10-10 21:58:18

    juz wiem dlaczego jezdzisz TICO WIESIU

  • Do właściciela auta - niezalogowany 2017-10-10 21:54:13

    Panie Darku coś mi się wydaje, że zna pan sprawcę i potrafi go doskonale rozpoznać na filmie ( to chyba ten stary pryk sąsiad co?) , dlaczego więc te poszukiwania trwają?

  • Krzysiek - niezalogowany 2017-10-10 21:44:47

    Otóż to!! Niech każdy ma sobie auto na jakie go stać. Jeszcze raz powtórzę, że nie chodzi o zazdrość tylko zawiść niektórych komentujących.

  • Krzysiek - niezalogowany 2017-10-10 21:38:25

    Nie chodzi o zazdrość, przeczytaj jeszcze raz. Ah... Kolejny nieskalany umysłem. Nic dziwnego - ponoć właściciele bmw tak mają ;)

  • hahaha - niezalogowany 2017-10-10 21:34:40

    Ale żenada! lepiej być burakiem w bmw

  • Zlotowiak - niezalogowany 2017-10-10 21:29:38

    Bardzo dobre trafne komentarze

  • Driver - niezalogowany 2017-10-10 21:29:07

    Zazdrościć opla kupionego na zachodzie z przebiegiem 200 000 poerdzianym fotelem Każdy ma auto na takie jakie to stać kupić i utrzymać

  • BMW F 1O - niezalogowany 2017-10-10 21:25:13

    co tu zazdroscic opla ? chyba głupi jesteś

  • Krzysiek - niezalogowany 2017-10-10 21:05:10

    Oj widać boli niektórych, że komuś się powodzi... Biedni komentatorzy w końcu mogą pod pseudo odreagować i pocisnąć, bo przecież strach w twarz. Swoim życiem się zająć, a nie gowno wnosić do tematu!

  • polak - niezalogowany 2017-10-10 20:53:42

    ciekawe czemu nie podpalił , dobrze wiedział gdzie polewac benzyne widac prawie gangster

  • hahs - niezalogowany 2017-10-10 20:48:16

    Raczej musiał dać komuś poważny powód. Nikt nie zrobił tego dla żartu. Podobny los mi nie grozi. Nie martw się. Bo na taki trzeba sobie w jakiś sposób zapracować. Jak i na dobry. Dzięki za troskę.

  • uprzejmy - niezalogowany 2017-10-10 20:40:40

    Oby nie spotkał cie podobny los

  • Redaktor nienaczelny - niezalogowany 2017-10-10 20:18:44

    Znając życie wkrótce napisze do redakcji by wyłączyła możliwość komentowania

  • Pzl - niezalogowany 2017-10-10 20:17:52

    Znam go od małego niezły gagatek

  • Mlody - niezalogowany 2017-10-10 20:16:47

    Dajcie Chłopakowi spokoj znam i szanuję goscia a wam myszki pod miotłą chuj w ryj za chowanie się za pseudo. PIÓRO JESTEM Z TOBA

  • uprzejmy - niezalogowany 2017-10-10 20:07:47

    Panowie i Panie treść artykułu ma służyć odnalezieniu sprawcy a nie wypisywaniu osobistych żali. Jak ktoś cos ma do tego człowieka to niech powie to prosto w twarz. Żałosne.

  • Dariusz - niezalogowany 2017-10-10 20:02:40

    A może to Ty??

  • Dariusz - niezalogowany 2017-10-10 20:01:51

    Pracuj,zarób odłóż kup a wtedy cokolwiek zaczni komentować 1000 zł za pomóc w ujęciu sprawcy

  • nadia - niezalogowany 2017-10-10 19:58:56

    Czym właściciel zasłużył? Jestem ciekawy....

  • Hahs - niezalogowany 2017-10-10 19:58:09

    Takim cwelom wlasnie sie robi.

  • lalala - niezalogowany 2017-10-10 19:58:09

    Otóż to, tak jak napisałeś nie robi się ani takich rzeczy ani innych świństw. Ciekawe dlaczego?

  • Marys - niezalogowany 2017-10-10 19:54:23

    Zawsze powraca:)

  • lalala - niezalogowany 2017-10-10 19:53:46

    Nawet twój tata zgadza się z nami

  • uprzejmy - niezalogowany 2017-10-10 19:52:55

    Może pokaż swoją skoro taki cwaniak z ciebie. Komentować w taki sposob pod pseudonimem brawo za odwagę! Wlascicielu mam nadzieje ze znajdą sprawcę takich rzeczy się zwyczajnie nie robi.

  • Jan - niezalogowany 2017-10-10 19:50:59

    Karma...

  • lalala - niezalogowany 2017-10-10 19:50:55

    Cóż nagrabiłeś sobie. Oj zbierało się, zbierało. Przypomnij sobie kiedy, jak i komu mogłeś podpaść. Myślę, że takich sytuacji było sporo więc będziesz miał z tym spory problem. Uściski!!!

  • Czesiek - niezalogowany 2017-10-10 19:47:09

    W końcu jeden mądry sie znalazł..