:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Adam Pulit burmistrzem Złotowa

04/11/2018 22:03
Wybory, Pulit burmistrzem Złotowa - zdjęcie, fotografia

Głosowanie II tury wyborów na burmistrza Złotowa zakończone. Zobacz jak głosowali złotowianie

Z nieoficjalnych informacji wynika, że włodarzem Złotowa pozostanie Adam Pulit. 

Adam Pulit zdobył 3789 głosów, jego kontrkandydat Mirosław Jaskólski 2675 głosów. 

W wyborach 4 lata temu różnica głosów między kandydatami wynosiła 1175 głosów, podczas dzisiejszych wyborów różnica to 1114 głosów.

Zobaczcie jak rozłożyły się głosy w poszczególnych okręgach wyborczych.

 

Karol Potapowicz

 

Reklama

Adam Pulit burmistrzem Złotowa komentarze opinie

  • gość 2018-11-04 22:37:00

    uuuffff, grtulacje! :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:41:04

    Jeeeessssttttt....Gratulacje p.Adamie.

  • gość 2018-11-04 22:42:30

    Smutny wieczór, niestety.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:43:32

    Do dupy. 5 lat stracone, ludzie w Złotowie naprawdę są ślepi.

  • Gość33 - niezalogowany 2018-11-04 22:43:40

    Brawo, gratulacje Panie Adamie! :)

  • gość 2018-11-04 22:43:49

    gratulacje, odetchnąłem z ulgą

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:43:54

    Za co?! Terror dla Zlotowa. Żałoba. Ludzie to naprawdę ciemnogród. Szkoda gadac. Ciekawe co będzie jak powstanie ta wytwórnia mas bitumicznych, może wtedy ludzie przejrzą na oczy. Ja i tak mam nadzieje ze jak pojawia się oficjalne wyniki pan Jaskolski wygra.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:44:36

    Oj chyba gazecie nie łatwo o tym pisać... Heh

  • gość 2018-11-04 22:45:01

    Brawo Adam !!!

  • Tomasz Szefler 2018-11-04 22:46:07

    SUPER Brawo, gratulacje Panie Adamie

  • Wyborca Złotów - niezalogowany 2018-11-04 22:47:21

    Nie chcialem na Pana glosowac, w 1 turze nie glosowalem na Pana. W 2-giej turze na Pana zaglosowalem jednak w ramach olbrzymiego kredytu zaufania. Nie zawiedź mnie Pan oraz innych takich jak ja. Po drugie co chcialem powiedziec: wszystko co pod stolem czy na blacie bedzie sledzone przez 5 lat skrupulatnie. Tak czy siak gratulacje, w koncu wygral jakby nie patrzec ktos, na kogo zaglosowalem. Dziękuję za uwagę

  • gość 2018-11-04 22:47:28

    No to znów będzie wesoło na linii burmistrz-radni :) No i ciekawe, kto będzie zastępcą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:49:16

    ludzie sa ślepi. No ale nic za niedlugo zacznie sie wszyscy beda narzekać bo nic nie Robi. A za 5 lat i tak pojda za nim

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:49:56

    Zobaczymy co teraz napisze gazeta ktorej w zyciu niekupie

  • gość 2018-11-04 22:49:56

    gratuluje

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:50:21

    Gratulacje. Dla mnie to też nie jest bardzo dobry kandydat ale lepszy od Pana Jaskolskiego ,który tylko czucia na stanowiska karierowicz.Jeszcze raz gratuluję P.Adamowi.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:56:04

    Wynik jaki jest wszyscy widzą. Złotów podzielony. Mam nadzieję, że P. Adam wyciągnie wnioski z całej kampanii i zacznie zauważać i słuchać pozostałych. Kolejna szansa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:56:40

    Wielki sukces pana Pulita w koalicji z PiS w Złotowie. To będzie wspaniałe 5 lat dla miasta i jego mieszkańców.

  • Josef - niezalogowany 2018-11-04 22:58:28

    No i dobrze zamknięto pewien rozdział za 5 lat nikt nie będzie o nich pamiętał...

  • gość 2018-11-04 22:59:48

    Czas się wyprowadzić stąd. Kraków, Gdańsk - aż miło, a u nas wstyd.

  • gość 2018-11-04 23:00:33

    Prawda taka, że gdyby dostał jakiegokolwiek sensownego kontrkandydata, to by przerżnął. Szkoda Złotowa, nie ma szczęscia do włodarzy.

  • Gość bz - niezalogowany 2018-11-04 23:01:03

    Gratulacje!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:01:48

    Brawo Pulit wierzylem w prawdę a nie oszczersywa.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:02:48

    Lepiej maszerowac z ONR niż pod tęczowa flagą.. Lepiej dbać o miejsca pracy niż być pod butem internetowych ekologów... ONR i STRABAG nie zadziałał. MINA palących znicze pod sądem bezcenna.. Cóż za miłą niedziela

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:04:00

    I co Koronkiewicz było się przefarbowaĆ..chociaż Ty zawsze mieszasz i na tym podłożu starasz zbudować się swój wizerunek Ale to tylko.marne starania.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:04:05

    Demokracja-trzeba uszanować. Uważam osobiście, że nie jest to najlepszy kandydat. Za dużo sloganowych, bez wartości merytorycznej wypowiedzi, które raczej irutują. Przez 5 kolejnych lat obecnego burmistrza nasuwa sie pytanie w jaką stronę pójdzie Złotów??? Oby mieszkańcy nie żałowali swojego wyboru, bo to nasze miasto i wszystkim powinno zależeć na dobru Złotowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:04:30

    Masakra. Przykre to że ludzie tacy głupi. Trzeba myśleć o przeprowadzce,

  • Opca - niezalogowany 2018-11-04 23:04:39

    Powodzenia Panie Adamie !!!!!!!!! Aby tylko zastępca nie była Pani cholodowska

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:04:56

    Brawoooooo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:06:15

    Demokratyczna wola wyborców. Proszę usznować

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:07:25

    Gratuluję

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:08:13

    Do du.y , 5 lat będzie. Złotów zawsze był nie obliczalny. Jak można było głosować na Pulita ?? Chciałbym zobaczyć listę jego osiągnięć

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:08:41

    Lewica zdołowana . slychac cienki.pisk

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:08:58

    Czyli sraki dalej będą nam ptakały na głowę?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:09:12

    Oczywiście że będzie Cholodowska i kolejne 5 lat stracone. Moze za 5 lat ludzue otworzą oczy. .. Ale będzie za późno. Juz po mieście!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:09:25

    5 lat pierdzenia w fotel i picie herbaty 100 latka.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:10:20

    Gratulacje .......

  • gość 2018-11-04 23:11:02

    Trzeba być burmistrzem-kretynem, żeby nie udostępnić autobusu na cmentarz 1-go listopada. W rejonie nekropolii dochodziło do scen dantejskich, kierowcy parkowali na polu, gospodarstwie rolnym przy cmentarzu. Szkoda słów, następne 4 lata z miernotą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:12:08

    Redaktorek tak paznkocie ogryzal ale i tak wygrał nielubiany przez lokalna wyborcza szmatlawcowa gazete kandydat. Woleli by czerwonego i leweka No cos bedziecie musieli sie pare lat męczyć.. jest szansa i nadzieja ze gazeta padnie i przestanie istniec...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:12:34

    Najgorsza wiadomość od 4 lat! Przykro i szkoda miasta i ludzi którzy chcieliby coś zrobić. Dalej będzie zabawa w burmistrziwanie.

  • gość 2018-11-04 23:12:38

    Trzeba być burmistrzem-kretynem, żeby nie udostępnić autobusu na cmentarz 1-go listopada. W rejonie nekropolii dochodziło do scen dantejskich, kierowcy parkowali na polu, gospodarstwie rolnym przy cmentarzu. Szkoda słów, następne 4 lata z miernotą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:13:21

    Ptaki srały za Komuchów.i wtedy wszystko.hylo.ok. slyckac rozpaczliwe lewackie piski

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:13:41

    Panie Burmistrzu ogromne gratulacje!!!! Czas jednak zmienić wiceburmistarza Pani Cholodowska kompletnie się nie nadaje na to stanowisko Psuje Pana wizerunek Osoba mało komunikatywna nie potrafiaca współpracować z ludźmi Powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:14:35

    Ktoś tu się boi p Cholodowskiej ... Brawo dla pani

  • Zlotow - niezalogowany 2018-11-04 23:17:21

    Ludzie wy poj...ni. Jestescie na takiego goscia glosowac . oby powstala ta wytwornia mas wtedy slepi sie sami wytruja

  • gość 2018-11-04 23:17:50

    Teraz musi być Fidurski. Była koalicja, czy nie?

  • gość 2018-11-04 23:19:22

    Gratulacje dla Pana Adama. Mam nadzieje , że jeszcze porządek zrobią w powiecie i wszystko się ułoży na plus

  • Lucyna - niezalogowany 2018-11-04 23:19:46

    No tak tylko ile z tych pięknych słów, obietnic zostanie spełnionych..bo przez te ostatnie lata to Złotów zapuszczony, rzeka zarasta, syf na mieście, pan Pulit oszczędza jak może na wszystkin włącznie z oświetleniem.. bo pozyskiwać dotacji na inwestycje z UE chyba nie umie, w przeciwieństwie do poprzedników. Super innowacyjne pomysły dla miasta: herbatka ryk jelenia i kaczkomat! Aha i zapomnijcie że tak naprawdę to rządzi Chołodowska. Nagraliście się na populistyczne gadki, bo Pan Adam jest bardziej medialny, ale naprawdę w praktyce to słabo wypada jego ogarnianie spraw naprawdę istotnych dla miasta. Złotowskie Zdroje yhm.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:20:19

    Uff... Dobrze, że komuchom piórka przycięto, bo już do rządzenia się sposobili :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:20:54

    W tych wyborach radość powszechna jest wśród naiwniaków. Demokracja w tym kraju jak i naród niedojrzała. Dla zlotowian im gorszy tym lepszy. Jedynie Pani Cholodowska dostała znowu niedźwiedzią przysługę do wykonania, będzie tyrać za nieuka ale jej trud się wynagrodzi bo emerytura będzie jak trzeba. Zlotowianie tak lubią. Korwin-Mikke ma rację demokracja jest dla idiotów.

  • gość 2018-11-04 23:24:55

    Otóż to, demokracja to taki ustrój, gdzie 10 głupców może przegłosować 9 mędrców.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:26:42

    Wynik trzeba uszanować ale nikt mnie nie zmusi do szanowania tego człowieka. Dla mnie jest skompromitowany.

  • Rrrr - niezalogowany 2018-11-04 23:27:02

    To się wyprowadzać tym co nie pasuje nikt tu za wami nie będzie płakał de....

  • gość 2018-11-04 23:27:54

    Z dwojga złego lepiej Pulit. Gdyby wygrał Jaskólski to tak samo jakby rzadził Wełniak

  • gość 2018-11-04 23:34:21

    Z dweojga złego lepszy Pulit. Ale nic dobrego nie będzie. Bo w starostwie to samo gó.. sorki ta sama kupa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:36:28

    Ludzie kto kupuje ta lokalna gazete ta gazeta to nie porozumienie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:43:56

    Panie burmistrzu . Zmiana zastępcy jest konieczna jeśli chce Pań osiągać sukcesy. Zrób to bez sentymentów i wybierz osobę godną zaufania dobrze postrzegana , szanowana przez mieszkańców. Wtedy my Ci pomozemy.Bez sentymentów! Wszak mówi Pań że mieszkańcy są najważniejsi i dobro miasta.Pozdrawiam.

  • To nie tak - niezalogowany 2018-11-04 23:46:40

    Szkoda słów

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:49:13

    Gratulacje

  • Obywatel - niezalogowany 2018-11-04 23:50:21

    BRAWO !!! Komuchy do "GAZU"

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:51:30

    Brawo .p.Chlodowska też ok

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:52:09

    Różnica głosów pokazuje wyraźnie że coraz więcej Złotowian chce zmiany burmistrza. Topniejąca przewaga to chyba najlepsze świadectwo.

  • K.Zelichowski - niezalogowany 2018-11-04 23:53:35

    Nie jest Pan moim wyborem,ale wynik wyborcow nalezy uszanowac. Gratuluje.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 00:02:06

    Różnica głosów pokazuje, że ludzie chcą zmiany burmistrza.

  • Hanka - niezalogowany 2018-11-05 00:03:37

    Wasze opluwanie Pana Pulita zdało się na nic

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 00:06:34

    Marna różnica głosów to nie jest nic. To pokazuje niezadowolenie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 00:08:21

    Pan Zelichowski potrafił pogratulować. Ciekawe jak Pulit będzie traktował tych którzy maja inne zdanie? Uszanuje? Nie sądzę. Fajnie by było mieć burmistrza, który by chciał jednoczyć a nie dzielić. Moze za 5 lat.

  • JA - niezalogowany 2018-11-05 00:19:16

    Stare komuchy jak mi jest Was szkoda !!! Hahahah (kisne)

  • Do JA - niezalogowany 2018-11-05 00:36:56

    Wyobraź sobie, że nie jestem żadnym "komuchem" a bardzo mi przykro że mamy takiego burmistrza. Dla Ciebie każdy, kto myśli inaczej to komuch. Dla Pulita też. I dlatego jest tak źle. On nie umie słuchać ludzi. Każdy sprzeciw sobie wytłumaczy komuną i tym sposobem zawsze ma rację. A tępi ludzie go w tym utwierdzaja. Myślę że malejąca przewaga też nie skłoni go do myślenia.

  • Roman Radowski - niezalogowany 2018-11-05 00:46:36

    Karolu ! Wygrał Twój faworyt !! Gratulacje !!!

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-11-05 01:07:49

    Oby mial jakies fajne pomysly dla mieszkancow Zlotowa I je zrealizowal a nie tylko slowa. Kino, basen...potrzeb jest wiele. Panie Adamie pokaż Pan że można!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 01:33:39

    Prawda jest taka, że Pulit przeszedł z braku sensownego przeciwnika. Świętuje teraz zwycięstwo ale powinien grubo się zastanowić. Z jego zachowania na FB wynikało, że nie traktuje Jaskolskiego jako realnego kontrkandydata, był pewien że go zmiażdży. Tymczasem wiele osób nie poszło na II turę bo nie chciało żadnego z tych dwóch. Przy niskiejj frekwencji wygral uzyskując 58,6% To wygrana ale i powód do zastanowienia. A osobiście myślę że narcyz nie zauważy niczego poza "zwycięstwem"

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 01:43:58

    Czas już było rozwalić te układy,By Złotów był wolny i udało się brawo Złotowianie super decyzja Młodość może mocno odbudować Złotów. Ale problem jeszcze z radą która kłody kładł pod nogi nie bo nie , bo tak im kazali układy i kolesie. Ale należy mieć nadzieję że przestaną to robić i pozwolą Burmistrzowi działać. A tym rozpuszczonym to polecam Gdańsk Warszawę niech tam się spełniają. Wolny Złotów.

  • To powyżej - niezalogowany 2018-11-05 01:47:23

    to właśnie jest program tego "burmistrza dialogu"

  • Do Demokratki - niezalogowany 2018-11-05 02:03:28

    "odur" to czuć od twojego wpisu rodem z rynsztoka. A Pulitowi "gratuluję" elektoratu. Przeciwnicy piszą bez wyzwisk. Mroczne czasy nadchodzą...

  • Haha - niezalogowany 2018-11-05 05:45:20

    Wielkie gratulacje. Dobrze ze nie dalismy sie zwiesc klamstwom i obludzie.

  • gość 2018-11-05 06:01:35

    Liczyłem na większą różnicę. Wszyscy uważali Pana Jaskólskiego za słabego przeciwnika... ja też.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:15:50

    Super cieszy takie wynik a panom z układów i kolesiostwa dziekujemy .Brawo Adam pamietaj i o nas sportowcach

  • Znajomy - niezalogowany 2018-11-05 06:22:38

    O, jaka szkoda nie będzie nowych foteli w kinie, przecież tak nie może być. Hahaha hahaha Hannah hahaha hahaha hahahahahahahhahah

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:23:08

    Naiwniacy, tu nie jest istotny obywatel, w wyborach chodzi o transformację układu. Zazdrość jest problemem tego narodu; żaden uklad.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:28:32

    Brawa dla burmistrza. Wygrał we wszystkich okręgach. Nie pomogła nagonka i Nowy zastępca.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:47:35

    A co innego zostało panu K. Żelichowskiemu. Pogratulował , ok. Ale co z tego jak sam nie idzie na kompromisy. I tak do dzisiaj nie rozumiem jakim cudem jest zameldowany w Złotowie i radnym skoro mieszka w Zakrzewie. Mógł tam sobie rządzić. A panu Adamowi gratuluję i życzę powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:54:41

    Pan K. Zelichowski to tylko aby kasa i stołek. Nie ma dnia żeby sklep został zamknięty. Zawsze będzie ,, nienajedzony,, pieniędzmi. Po co posiedzieć z rodziną jak można parę skrzynek piwka sprzedać. Może teraz też pomyśli i zaczną się wszyscy w radzie bardziej dogadywać . Nie wspominając, że mieszka w Zakrzewie. Panu Adamowi gratulacje i spełnienia zamierzonych celów.

  • gość 2018-11-05 07:00:27

    Gratulacje, zmienić V-ce i lepiej współpracować z radą. Zresztą, niech ta czy inna rada zrozumie wreszcie, że ludzie wybrali burmistrza. Mają pracować dla dobra nas wszystkich, po ta startowali w wyborach i ludzie im kredyt zaufania dali. Jak nie po ich myśli i nie chcą współpracy niech rezygnują. Prywata i buta za drzwi, teraz my wyborcy nie powinniśmy odpuścić i nie pozwolić na kolejne lata cyrku.

  • gość 2018-11-05 07:20:07

    teraz w nagrodę dostaniecie zaproszenia na marsz onr

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:43:26

    Ale jest dużo czepialskich czemu sami nie wystartują skoro tak dobrze się znają. Powodzenia P. Adamie

  • gość 2018-11-05 07:45:05

    Ponad 58 procent to wyraźne zwycięstwo. Moim zdaniem zasłużone. Gratuluję.

  • gość 2018-11-05 07:48:17

    a gdzie reszta miasta za granica tylko tylu chodzi na wybory reszta ma wszystko gdzies a pozniej tylko narzekaja gratulacje panie adamie

  • gość 2018-11-05 08:12:03

    Jesem dumna z decyzji mieszkańców Złotowa...Brawo Panie Pulit!

  • Gość by - niezalogowany 2018-11-05 08:22:30

    Masakra, jak by co to taczka z gnojem stoi w gotowości ☺️

  • Złotowianka - niezalogowany 2018-11-05 08:24:10

    Beznadzieja!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:34:21

    Wsumie jak pan Jaskulski sądzi że za jego czasów Złotów był piękniejszy i nie zasyfiony?!?! To ja mu dziękuję i niech z swoimi układami i doświadczeniem wpłynie na rozwój może jakiejś wsi w okolicy. Gratulacje Adami

  • Lenin - niezalogowany 2018-11-05 08:43:09

    Pleretarjusze miasta złotowa łączmy się

  • Złotowiak - niezalogowany 2018-11-05 08:47:14

    Gratuluję panie Burmistrzu...chociaż nie na Pana głosowałem.Pozdrawiam i życzę jak największych sukcesów w zarządzaniu naszym pięknym miastem.

  • Złotowiak - niezalogowany 2018-11-05 08:47:38

    Gratuluję panie Burmistrzu...chociaż nie na Pana głosowałem.Pozdrawiam i życzę jak największych sukcesów w zarządzaniu naszym pięknym miastem.

  • gość 2018-11-05 08:55:31

    zenada 6 000 ludzi poszlo na wybory a zlotow ma tak minium 16 000 ludzi reszta walila wybory i nie poszla ?

  • gość 2018-11-05 08:59:47

    Na pohybel nieprzyjaznym. Gratulacje dla p. Adama Pulita.

  • Autohton - niezalogowany 2018-11-05 09:12:50

    Fajnie,że wygrał to może będzie ta fabryka mas bitumicznych a co za tym idzie nowe miejsca pracy.

  • gość 2018-11-05 09:18:33

    Skoro nie chcecie Pani Chołodowskiej na wice-burmistrza, to po co głosowaliście na Adama Pulita ???????????

  • gość 2018-11-05 09:28:07

    Demokracja to chaos - tak mnie uczono i to się sprawdza. Gratuluję zwycięzcy, ale się nie cieszę. No i ta Chołodowska. Tyle na kolejne 5 lat. Mam nadzieję, ze to szybko minie i znowu będą wybory.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:34:24

    Widzę że "świetnych" zwolenników ma Pulit. Wyzwiska na przeciwników nie mają końca: "na pohybel, stare komuchy, niech się wynoszą, a nawet DO GAZU!! W takiej sytuacji muszę stwierdzić że odechciewa się tu mieszkać. I pewnie zaraz mi ktoś napisze "wynocha". A z komuną jakoś nie mam nic wspólnego ....

  • gość 2018-11-05 09:54:41

    Szkoda. Liczyłem, że my - starzy towarzysze odzyskamy Złotów.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:58:31

    Mieszkam za granicą i jak przyjeżdżam do Złotowa to ciągle słyszę źle o burmistrzu jakieś kochanki na które ma czas jakaś pani z urzędu którą żądzi Zlotowem a gdzie jest Burmistrz dla mieszkańców. Panie Pulit weź się w garść. Złotowianie czekają na lepszą Pana kadencje.Dobrych ludzi zwalnia a słucha się jakiejś pani Ch......Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:12:37

    Wygląda na to że będzie nowa wice. Ale nie sądzę że będzie przez to lepiej. Jej zwolennicy już tu krytykują Cholodowska, żeby miała łatwiejszy start. Te gierki są słabe.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:23:26

    Ciesze się ze p. Pulit wygrał. Głosowałem na niego. A co do powstania fabryk w Złotowie to jestem przeciw ponieważ tam i tak pracowałyby ukraińskie małpy. I bez tych fabryk za dużo tych ścieków jest w Złotowie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:37:00

    Naprawdę tylko "pogratulować" elektoratu. "Ukraińskie malpy"", "scieki"... I tylko zwolennicy ONRu to prawdziwi ludzie przez wielkie L. Jeszcze chwila i wszyscy będziemy się bać wychodzić na ulicę.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:39:37

    Całe szczęście. Bo to nie było by w porządku gdyby zastępcą został ktoś kto miał najmniej głosów. Demokracja zatriumfowała. Proszę nie stać z tabliczkami i nie protestować jak ci z KOD.

  • Przeciwnik obłudy - niezalogowany 2018-11-05 10:49:51

    Triumfu to tu nie ma. Raczej wygrana "z braku laku" Kolejne 5 lat karmienia samouwielbienia narcyza. A teraz nazywajcie mnie starym komuchem. No dalej. Tylko wiedzcie że mnie to śmieszy, bo jest absurdem. W moim przypadku i przypadku wielu przeciwników "burmistrza z pasją".

  • gość 2018-11-05 11:15:25

    A ktoś się zainteresował ile było głosów nieważnych podczas II tury wyborów na Burmistrza Złotowa?

  • gość 2018-11-05 11:31:11

    Ktoś tu dobrze powiedział: Prywata i buta za drzwi,,,, i dodam jeszcze pycha tez out !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:31:50

    Co napisze Leszcz

  • Gośćp - niezalogowany 2018-11-05 11:54:02

    Pulit to impreza, dla swoich kolesi Dobrzynskich, Witeckich, innych. Ciemno gród wybrał człowieka który gardzi zwykłymi mieszkańcami miasta. Co on zrobił dla Zlotowa. Nic drzewka i karmniki. Przed wyborem na burmistrza, nigdy nie oddadzą na niego głos, a teraz widzę zaklamanie, teraz gratulujom przydupasy. Chodzi o ludzi składających gratulacje.Zlotow się zmienia na miasto z betonu. Ludzie wydający zgodę na wyburzanie starych kamienic i zastapieniem ich nowymi budynkami. Po co wydawać pieniądze na stare kamienice, zburzyć, sprzedać itp. Radzę przyjrzeć się firmie Sebtom, dostają zgody bez problemu. A ja czekam na decyzję budowy garażu nawet na blaszak zgody nie mam i to na swoim terenie. Są układy dziadostwo i tyle.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 12:03:17

    Sztych na wiceburmistrza....

  • GośćA - niezalogowany 2018-11-05 12:04:18

    Gośćp niepotrzebnie wymieniał nazwiska, zaraz pewnie się zacznie nagonka i ściganie. Ale ogólnie przyznaję mu rację. Tak to właśnie wygląda. I mieszkańcy dali na to przyzwolenie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 12:06:59

    Sztych na wiceburmistrza!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:06:22

    Kameleon wygrał ☺️ ☺️ ☺️ Pozdrawiam serdecznie

  • gość 2018-11-05 13:21:17

    Jeszcze p. Agnieszka J.-B. jest w kolejce oczekujących na stołek wiceburmistrza, nie zapominajmy o tym.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:24:40

    Oby więcej pokazał niż przez 4 lata poprzednie. Niech przestanie krytykować wszystkich poprzednich i obecnych, którzy mają inne zdanie od niego. Bo może zostać w oczach mieszkańców człekiem od liczenia ptaszków, dzżdzownic i kropek na biedronkach. Powodzenia burmistrzu i więcej mądrości-to będzie potrzebne:).

  • Kameleon - niezalogowany 2018-11-05 13:27:47

    Trafna uwaga. On podobno jest skłonny iść w marszu ONR a potem wziąć udział w paradzie równości (Tak twierdzi jego agitator T.Zlotowski) Takie podobno ma "poglady". Wedlug mnie to czysty brak poglądów. Chorągiewka. O przymilaniu się różnym partiom dla głosów nie wspomnę.

  • Do pewnego Gościa - niezalogowany 2018-11-05 13:44:52

    To prawda że jeszcze trochę to będziemy się bać wychodzić na ulicę. To już się dzieje bo gruzini i ścieki ze wschodu mordują naszych obywateli. Przykładem jest dziewczyna z Łodzi. Wiec lepszy taki elektorat jak prywaciarze- - wielbiciele ukraińców. W najbliższych wyborach tylko na ONR. PiS niech zwija manatki bo zawiódł dużą część Polaków pozwalając przyjeżdżać i pracować ukraincom.

  • Wizjoner - niezalogowany 2018-11-05 13:46:30

    A ja chciałbym, żeby teraz zarówno Pan Jaskólski , jak i Pan Pulit pociągnęli do odpowiedzialności tych, którzy wypisywali obraźliwe komentarze oraz szkalowali jednego oraz drugiego. Profilaktycznie i dla dobrego przykładu. I żądać upublicznienia ich danych. Niech trolle nauczą się odpowiedzialności za swoje słowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:10:26

    A może Julita M też jest w kolejce? Tak dziwnie zrezygnowala z konkursu w ZCAS.... Może tak bylo umówione. Tylko głośno myślę ;)

  • Rabin - niezalogowany 2018-11-05 14:37:21

    Zlotowianie mieli do wyboru Dżume albo Tytus wybrali Dżume.Niestety większość mieszkańców Złotowa to IDIOCI którym da się wmówić wszystko. Złotów zdrój itd hehe proszę się przejść i popatrzeć na kominy,jest tyle dymu ze w Karpaczu jest lepiej.A jeziora,,,,, Panie burmistrzu woda jest czarno fioletowa więc proszę odstawić leki i nie wciskać myślącym ludziom kitu.Jak wybuduje Pan w tym urojonym Złotów zdrój Sanatorium to proszę zostać pierwszym pacjentem.I nie wychodzić już......

  • Gość do Wizjonera - niezalogowany 2018-11-05 14:54:13

    Polemizowalem z Tobą w jednej z dyskusji tutaj. A teraz jestem ciekaw, czy po wypowiedzi Pulita nt marszu ONR nadal jesteś jego zagorzalym zwolennikiem i jesteś gotów usprawiedliwić wszystko ( bo nie sądzę że jesteś zwolennikiem tego ugrupowania)?

  • gość 2018-11-05 15:28:45

    Kto policzył głosy nieważne? Ile było oddanych wszystkich głosów? Może okazałoby się, że było ich więcej niż tych faktycznie oddanych? Ile było oddanych wszystkich głosów RAZEM TYCH WAŻNYCH I NIEWAŻNYCH?

  • gość 2018-11-05 16:06:31

    do Rabina Pan nie rozumie podstawowych założeń hasła Złotów Zdroj. Pana rozumowanie jest zbyt proste. Domagając sie budowy sanatarium pokazuje Pan brak zrozumienia pewnej ideii. Nazywając mieszkańców idiotami definiuje Pan siebie. To tyle.

  • gość 2018-11-05 16:36:21

    Wizjonerze - jestem ciekaw Twojej odpowiedzi na temat ONR, a co do pociagania do odpowiedzialności tych, którzy szkaluja dobre imię kandydatow, to przypomnij sobie, co pisałeś na temat Jaskolskiego i Maksimczyka. Może i nie używałes wyzwisk, ale oskarżałes ich o to, że wcześniej się umówili na wspólne startowanie w II turze, że to stare układy itp. Czy to przypadkiem nie szkalowanie? Masz dowody na to, że to była zaplanowana akcja? Może Twoje dane też powinny być upublicznione?

  • Wizjoner - niezalogowany 2018-11-05 16:36:37

    Gościu , nigdy nie byłem zagorzałym zwolennikiem Pulita. Pisałem już wcześniej , jest on dla mnie mniejszym złem . Gdy wypowiedział się w sprawie ONRu bardzo mocno stracił w moich oczach. Lecz ta resztka, która została , to i tak było więcej niż niechęć do Jaskolskiego. Dodatkowo ta kampania - słaba i prymitywna. Połączenie się w Duet potwierdziło zakulisowe układy . Emocjonalne plucie - całkiem niepotrzebne. Ja Pulita nie broniłem, starałem się logicznie podejść do informacji. Nie emocjonalnie - krzyki o kłamstwach w sprawie Strabagu i pokazanie mapki jako dowodu - każdy sędzia nie uznałby tego jako dowód na to kłamstwo . I tak starałem się podejść do wszystkich „sensacji” kampani Jaskolskiego.

  • Gość do Wizjonera - niezalogowany 2018-11-05 16:41:01

    Próbujesz odgrywać sprawiedliwego, a tak naprawdę jednostronnie oceniasz wszystko od początku. No i proszę o dowody na rzekomą "zaplanowana" akcję obu panów. Ale takie, żeby żaden sędzia ich nie podważyl! I Ty chcesz rozliczać szkalujacych...

  • Gość do Wizjonera - niezalogowany 2018-11-05 16:47:24

    A właściwie po słowach "Gdy wypowiedział się w sprawie ONRu bardzo mocno stracił w moich oczach. Lecz ta resztka, która została ...." straciłem ochotę na dyskusję z Tobą. Dla mnie ktoś, kto popiera faszystów nie zasługuje na żadną "resztę" i tyle w temacie. Ale dziękuję za w miarę kulturalną wymianę zdań.

  • gość 2018-11-05 16:50:14

    Szanowni Panowie. Zostawcie te Złotowskie zdroje i mapki od STRABAGU. Fakt jest jeden: Burmistrz na pytanie w debacie w Asta Net II tury odpowiedział, że nie spotka się z kontrkandydatem po wygranych wyborach,. Taka postawa świadczy o braku chęci do dialogu i porozumienia. WSZYSTKO NA TEN TEMAT !!!! Macie Swojego Burmistrza !!!

  • gość 2018-11-05 16:51:39

    Do mieszkańców Złotowa: ludzie, dajcie już spokój, szkoda płakać nad rozlanym mlekiem, stało się! Przyjdzie nam żyć razem przez kolejne 5 lat, więc po co się obrażać nawzajem. "Tak krawiec kraje, jak mu materii staje" - gdyby byli lepsi kandydaci, nie byłoby dziś takiej polaryzacji opinii i nastrojów.

  • Wizjoner - niezalogowany 2018-11-05 17:31:08

    Gościowie źle mnie oceniacie. Nie odgrywam żadnego sprawiedliwego. Uważam, że anonimowość w internecie i w związku z tym poczucie bezkarności hejterów nie powinna mieć miejsca i powinna być rozliczana. Co do Duetu - wyraziłem swoje zdanie i go nie zmieniam. Wyrażanie opinii różni się od hejtowania (mimo,że hejt jest w jakiś sposób także opinią). Gościu - widzę nie rozumiesz polityki do końca. To, że Pulit powiedział, iż poszedłby w marszu ONRu określiło go jako kogoś, kto zawarł układ z wiadomą partią sympatyzującą z ONRem. A nie jako faszystę. Tym bardziej, że przez ostatnie 4 lata nie wykonał jakiegokolwiek ruchu na potwierdzenie, iż tym faszystą jest. Dogadał się z tymi, którzy dają mu poparcie, ot co. Określanie go jako faszystę -to nadinterpretacja. Dodatkowo - to strasznie dziwne pytanie w debacie w bezstronnej telewizji, nie sądzisz ? I ten system tak/nie. Ale to już moje spekulacje. Mi także Gościowie, dyskutowało mi się z Wami dobrze - sprawiało mi to niejako frajdę. Lubię argumentami zbijać emocje :). Czy byłem jednostronny - może trochę, gdyż mój głos był przeznaczony dla Pulita. Lecz sprawy nigdy nie zamykam. Starałem się postawić w roli osoby, która waży "zarzuty/dowody" mając na uwadze, iż i jedna i druga strona może manipulować. I powiem Wam, że moim zdaniem, gdyby kampania nie była prowadzona emocjonalnie, tylko rzeczowo (bez epitetów) wynik wyborów mógłby być inny.

  • gość 2018-11-05 17:37:14

    Do K.Potapowicza: Okręgi, to nie to samo co obwody. Tutaj są podane ilości na dany obwód głosowania, a okręgów jest w mieście 15

  • Da_Borizz - niezalogowany 2018-11-05 17:39:55

    Nie dziwi mnie fakt, że Pulit wygrał - tego można się było spodziewać. Dziwi fakt, że na wybory na burmistrza poszło tylko ok. 6500 ludzi... A reszta gdzie? Mają w tyłku to, co będzie w Złotowie? Gdzie honor? Duma? Czy nikt nie czuje przywileju oddania głosu na ktoregokolwiek z kandydatow? 6500... To jest tragedia, moi mili...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:01:16

    Ludzie pokroju KOD - owców. Nie rozumiecie na czym polega demokracja? Chyba podali tu liczby głosów? Proszę nie stać tu z tabliczkami ,,konstytucja".

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:24:13

    Wygrał.!!!!!! I co wy teraz komentujecie .slychac tylko placz przegranych .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:25:25

    Ich sposób. Tak jak w kampanii przedwyborczej..

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:26:40

    To co piszecie jest teraz nic nie ważne. WYGRAŁ I TYLE

  • Art! - niezalogowany 2018-11-05 19:23:33

    Przykro mi,że p.Pulit wygrał!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 19:35:44

    Naprawdę ludzie są ślepi

  • art - niezalogowany 2018-11-05 20:02:00

    To tez przykre, że Złotów jest Jest tak zaciskowych,

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 20:10:24

    Szanowni Państwo, po co ta szarpanina jak kazdy z was wie że nic się nie zmieni, trochę pokory wobec innych i samych sobie. Panie Pulit, od ośmiu lat nikt nic nie zrobił dla ludzi w Złotowie, a wystarczyło porozumieć sie z ościennymi miejscowościami aby zrobić strefe ekonomiczną, sprowadzić poważne firmy i ludzie mieliby pracę a cozatym idzie nasz Złotów by się rozwijał a nie tak jak dziś jest miasteczkiem które kiedyś było piękne, kiedyś!

  • art - niezalogowany 2018-11-05 21:08:39

    Zlotow stoi w miejscu , szkoda!

  • art - niezalogowany 2018-11-05 21:09:46

    Zlotow stoi w miejscu , szkoda!

  • art - niezalogowany 2018-11-05 21:10:51

    Zlotoöw stoi w miejscu , szkoda!

  • art - niezalogowany 2018-11-05 21:12:30

    Zlotoöw stoi w miejscu , szkoda!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:17:52

    Jedno pewne przez kolejne lata nie powstanie zaden zaklad ani miejsca pracy. Burmistrz nikogo nie przyciągnie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:18:48

    A w lokalnej redakcji gazety pewno piją ze smutku Podcieram duuppee wyborcza i lokalna gazeta

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:52:27

    Poproś redakcję żeby na pierwszej stronie wydrukowali twoją twarz wtedy więcej osób się z chęcią podetrze.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 22:20:23

    Ty pewno z kodu i lewak ..

  • Komuch - niezalogowany 2018-11-05 23:26:14

    Stachu,kto zapłaci za remont Laguny??? Jakbyś był ok.sam byś zaproponował sposób. Niestety nie ma już co sprzedać,ale jako Komuch zaproponuj publiczną zbiórkę!!!! Wskaż konto,ja pierwszą kwotę wniosę.

  • Komuch - niezalogowany 2018-11-05 23:27:10

    Wełniak dał d..y. Chciał przechytrzyć wszystkich i się zakiwał. W nowej radzie powinni Go posadzić w oślej ławce,gdzieś w kącie. Stachu,Pulit jest lepszy.Nie jestem Jego fanem ,ale ma jakiś pomysł-nie tylko sprzedawać rodowe srebra. Cała Twoja bytność w Złotowie to wyprzedaż. Infrastruktura prawie cała do odtworzenia,Twój kumpel Chmielu ,który się zawsze bał,teraz też próbuje się chować w Powiecie. Tak łatwo nie będzie,będziemy rozliczać.Zaniechania również.

  • Komuch - niezalogowany 2018-11-05 23:27:48

    Leszczu,też zastanów się ,czy może nie zacząć być uczciwym?? Takie dziennikarstwo zniszczymy!!!

  • Komuch - niezalogowany 2018-11-05 23:28:33

    Jaskólskiemu współczuję.Zabierz Cichego z tego grona weteranów i Maksimczyka-miałem go za rozumnego Gościa-kompletny zawód. Cichy kombatant i Ty powinniście być eksponatami na Wojska Polskiego nr.muzeum nie pamiętam.

  • Polack - niezalogowany 2018-11-06 00:11:22

    Wycieram pupę AL

  • gość 2018-11-06 06:42:18

    Szacun dla AL. Róbcie swoje, bo kundle zawsze szczekać będą. Niczego innego nie potrafią.

  • gość 2018-11-06 07:14:42

    3789 zagłosowało za PISem.... małą wioska zacofana

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 07:38:56

    Aktualnosci sie poprostu nieda czytac jak go widze z tymi artykolami palcem w bucie to sie robi niedobrze

  • gość 2018-11-06 10:09:06

    Panie KOMUCH. Najpierw wróć Pan do przedszkola i naucz się dobrych manier, a przede wszystkim SZACUNKU, bo kiedy pisze się o kimś, to podaje się jego imię i nazwisko albo Pan/Pani i nazwisko. To wiedzą już nawet 4-latki.

  • ONR - niezalogowany 2018-11-06 10:29:09

    Odebrało Nam Rozum

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 11:34:01

    Jacyś debile pie***lą ze nie będzie teraz miejsc pracy. A po co nam miejsca pracy dla ukraińców??? Tak to będzie wyglądać w praktyce. Nie widzicie co się dzieje? Nawet w takim małym Złotowie. Jeżeli zbudują fabryki w Złotowie to wy tam pracować nie będziecie tylko ukraińcy wiec dobrze się stało ze ich nie będzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 11:40:45

    DOŚĆ JUŻ TYCH DYSKUSJI. PRZECIEŻ ZBLIŻA SIĘ 11 LISTOPADA. ŚWIĘTUJEMY NASZE NARODOWE SZEROKO OTWARTE KAKAOWE OKO.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 11:49:29

    Mam jedynie nadzieję, że burmistrz dobierze sobie rozumnego zastępcę. A pomysł z powołaniem na to stanowisko pani technik-farmacji jest tylko głupim zartem.

  • gość 2018-11-06 12:29:17

    Uff... Kolejne dobre lata dla Złotowa. Bardzo dobry człowiek.

  • do ONR - niezalogowany 2018-11-06 12:36:30

    Oj odebralo!! Widać dla paru głosów można się upodlic bez granic i niektórym to nie przeszkadza.

  • Gość do Wizjonera - niezalogowany 2018-11-06 17:13:44

    A jednak usiłujesz wmówić że Twoja prawda jest twojsza "Zbijanie emocji argumentami" to Twoja interpretacja, Przyjmij więc do wiadomości, że prawdopodobnie każdemu z nas się wydaje, że tylko jego argumenty są przekonujące a inni kierują się emocjami albo mówią rzeczy błahe. Dla mnie poparcie dla ONR nigdy nie będzie rzeczą błahą, a tlumaczenie, że zrobil tak, ponieważ taka partia daje mu poparcie w niczym nie zmniejsza wagi tego co powiedział. Skoro jest skłonny dla poparcia partii deklarować udział w marszu nazistów, oczywiste jest, że jest skłonny zrobić wiele innych rzeczy dla poparcia partii. I to nie emocje, a chłodna kalkulacja. Twoim uzasadnieniem odkryles prawdziwe oblicze burmistrza.

  • Wiadomości z przyszłości - niezalogowany 2018-11-06 18:00:15

    W tegorocznych wyborach parlamentarnych wygrało Prawo i Ukraina na drugim miejscu umiwjscowiła się Platforma Muzułmańska. Dziękujemy polakom za oddane głosy ich kakaowe oko znowu spogląda szeroko na sąsiadów i zachęca do mówienia prawdy prosto w oczy.

  • gość 2018-11-06 19:16:47

    do "Wiadomości z przyszłości" -> wiemy, wiemy, najlepsza byłaby Polsza.

  • Wizjoner - niezalogowany 2018-11-06 21:45:15

    Gościu, oceniaj sytuację , a nie mnie. Nie mów mi co ja próbuję - to po pierwsze. Ja tego nie robię w stosunku do Ciebie. Nie mów mi także co mam przyjąć do wiadomości - gdyż nie zwykłem słuchać jakichkolwiek poleceń od kogokolwiek. To po drugie. Wyrażam swoje zdanie, Ty masz swoje. W mojej ocenie to o czym napisałeś o ONR'ze i słowach Pulita, że pójdzie w ich marszu o niczym nie świadczy. Do tej chwili są to tylko słowa, nie poparte niczym co się działo przez ostatnie cztery lata. Kalkulacja polityczna, którą robi każdy kto się w tą politykę chce bawić. Lecz powtórzę jeszcze raz - dziwna runda debaty (tak/nie) i dziwne pytanie . Mam wrażenie , że runda ułożona właśnie pod to pytanie. W teoretycznie bezstronnej telewizji. Nie przyjmuję na sucho "danej chwili" , lecz interpretuje ją na szerszej płaszczyźnie czasowej. I wyciągam wnioski. I uważam, że tak powinien robić człowiek myślący. Nawet nie wiesz jak blisko byłem nie oddania głosu na Pulita (więc nie sugeruj mi "twojszej prawdy") - lecz ruchy drugiej strony w postaci tak prymitywnej kampanii przechyliły szalę. Moim zamiarem nie jest przekonanie kogokolwiek do mojej racji. Chciałem , aby na podstawie wymiany zdań z Tobą, czytający uruchomili swoje szare komórki i zaczęli oceniać sprawy logicznie a nie emocjonalnie (na czym opierała się cała kampania Duetu). I teraz ja się pożegnam i podziękuję za dyskusję .

  • gość 2018-11-07 13:04:30

    Oj wizjoner, wizjoner ty wiesz wszystko najlepiej. Taki z ciebie wizjoner jak z koziej dupy trąbka.

  • gość 2018-11-07 14:03:19

    HA HA! Kampania duetu opierała się na emocjach, głupszego argumentu nie można wymyśleć. Wszyscy widzieli rzewny występ Pulita przy kominku Z pieskiem na rękach, jak to się martwi o miasto XD !!! To dopiero granie na emocjach. I to zgrywanie pokrzywdzonego przez "brudną kampanię". A teraz jeszcze ASTA w to niby zamieszana! HAHAHA HAHAHA!

  • gość 2018-11-07 21:18:28

    Najbliższe 5 lat to klęska dla Złotowa. Naród tak chciał więc niech tak ma.Z szacunkiem do decyzji. Burmistrz będzie nadal się szkolił, będzie robił piękne fotki z idiotycznym uśmiechem, będzie urzekał naród pustymi słowami. Niebawem będą nowe projekty, które psu na budę się zdadzą. Z niecierpliwością czekam na źródła, które mają niebawem wytrysnąć i rozsławiać nasze miasto jako miejscowość uzdrowiskową. Nic dodać, nic ująć. Najważniejsze jest coś nowego - marsze ONR. Super

Dodajesz jako: |