:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
Koncerty muzyka, Agnieszka Chylińska Jastrowiu [Wideo] - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 11/08/2019 09:27

To był niesamowity koncert! Dla obu stron

Charyzmatyczna. Wspaniała. Pełna pasji. Naturalna. To tylko kilka komplementów, które można było usłyszeć 10 sierpnia podczas koncertu Agnieszki Chylińskiej w Jastrowiu. 

VIII Arena Festiwal. Pierwszy Dzień Wolności pod względem muzycznym okazał się wielkim sukcesem. Nie zawiedli artyści (przed Agnieszką Chylińską zagrała Centrala 57 i 4 Szmery) i nie zawiedli widzowie. Energia płynąca ze sceny i w jej kierunku była tak duża, że gwiazda wielokrotnie komplementowała publiczność. 

- Jastrowie, jesteście zajeb...! - mówiła w swoim stylu.

Więcej na temat koncertów, a także poprzedzających je aukcji charytatywnych w Aktualnościach Lokalnych.

Tymczasem zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć i filmów z sobotniej imprezy.

Łukasz Opłatek

Reklama

Agnieszka Chylińska w Jastrowiu [Wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 10:18:27

    Koncert Agnieszki to jedyny fajny punkt w tym roku.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 11:01:11

    Niesamowita impreza Nie ma takiej drugiej w regionie Jastrowie wymiata

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 11:22:33

    Brawo organizatorzy w życiu nie widziałam tak dobrej imprezy z tak mocnym programem A sam koncert to już wogole

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 11:37:48

    Świetny koncert, brawo chłopaki!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 11:39:00

    Świetny koncert, brawo chłopaki!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 11:46:36

    Agnieszka to bardzo ciepła osoba z nieziemskim głosem, słuchanie jej to sama przyjemność. Koncert ZAJEB...!!!! Władze Złotowa proszę brać przykład w wyborze artystów na przyszłoroczne Eco.

  • gość 2019-08-11 12:07:01

    super koncert, świetny kontakt z publicznością i atmosfera jak tak dalej będzie świetnie szło z zapraszaniem artystów, to może w przyszłym roku zobaczymy Zalewskiego w Jastrowiu...taki pomysł))

  • gość 2019-08-11 12:29:33

    Jak możesz porównać Zalewskiego do Chylińskiej? Nie ta marka, nie ta popularność.

  • gość 2019-08-11 12:39:24

    zlotowskie eco srecho 3 dni imprez sie chowa do jastrowia.

  • ZLOTOWIANIN - niezalogowany 2019-08-11 13:51:22

    Teraz jest czas Jastrowia..Zlotow to stagnacja pomieszana z zapachm moczu starych luzzi

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 13:51:32

    Zlotowskie Eco się chowa do Jastrowia bo tylko w jastrowiu można spotkać cała patologie miasta skupiona w jednym miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 15:05:03

    Super Impreza!!! Brawo dla Jastrowia !!!

  • Poznań - niezalogowany 2019-08-11 15:07:14

    Jestem pod wrażeniem co było w Jastrowiu !!! Tyle atrakcji i taki bogaty program !!!! - Pozdrowienia z Poznania :-)))

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 15:49:52

    Brawo Jastrowie !!! Potrafią zrobić fajną imprezę !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 15:59:14

    A teraz do Dino do roboty:)))

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 16:36:57

    Koncert bardzo dobry,artystka dała z siebie wszystko. Szkoda tylko że w pół Polski poszła prośba do 500+ ,że maluszków nie zabieramy na rojowy koncert...bo tak było kubek z piwem w ręce, półroczne dzieciątko w nosidło i pod scenę... zmiłowania proszę.Wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 16:57:12

    Teraz to super super a jak coś się stanie to same patusy żal. Pl

  • gość 2019-08-11 18:19:45

    Trzeba przyznać że w tym roku organizatorzy (wszyscy bez wyjątku) całej imprezy spisali się na 200%, trudno będzie zaskoczyć czymś w następnym roku, gratulacje!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 19:22:28

    Świetny koncert! Brawa dla organizatorów!

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-08-11 19:42:55

    Byłem , widziałem i nie zapomnę. Super koncert .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:23:53

    Impreza na najwyższym poziomie Ciekawe wątki historyczne realne bardzo Warto było jechać z Gdańska do Państwa Do zobaczenia za rok

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:25:13

    Organizator musi pomyśleć o lepszych parkingach bo stanęliśmy autem praktycznie na poboczu przy Utoczysku już i na pieszo na koncert Auta po 2 stronach jezdni

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:26:31

    Staliśmy na ulicy na asfalcie podczas koncertu Tyle ludzi było że nie szło wejść A auta nie mogły przejechać drogą krajową

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 21:01:59

    Droga na Złotów to nie jest droga krajowa tylko wojewódzka.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 21:17:29

    Sporo miejsca było od al. Wolności ale jak ktoś chce wjechać pod scenę ?

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-08-11 22:21:40

    Przestańcie zrzędzić. Koncert zajebisty a wy o jakichś parkingach tutaj marudzicie. To droga powiatowa a nie.....

  • gość 2019-08-12 07:46:41

    Parking był wytyczony i podany do publicznej wiadomości wcześniej, wystarczyło skorzystać z niego i nie zastawiać drogi powiatowej. Niektórzy z lenistwa pod samą scenę byli gotowi wjechać, a wystarczyło przejść się kawałek.

  • gość 2019-08-12 09:01:13

    Uważam, że Ania Dąbrowska (która nie tak dawno występowała w Złotowie) jest znacznie lepszą wokalistką o Chylińskiej. Chylińska może się podobać w Jastrowiu, bo posługuje się wulagnym językiem- bardziej zrozumiałym dla miejscowych.

  • gość 2019-08-12 09:58:19

    Złotów ynteligencja szpagatowa, wszędzie słychać ,,proszę\'\' ,,dziękuję\'\' ,,przepraszam\'\' i po chwili ,,teraz dam ci zajebiście w mordę\'\'.

  • gość 2019-08-12 10:15:50

    Koncert jak koncert ! Jednemu się podobał , innemu nie ! W takich miasteczkach jak Jastrowie itp. wszystkie koncerty , kto by to nie był znajdują swoich zwolenników ! Tylko , czy nie lepiej zaprosić jednego artystę , zespół artystów ,których muzyka i wykonawstwo pogodziło by większość miłośników muzyki np . koncert operowy lub muzyki symfonicznej ! Wtedy zobaczymy jaka jest prawda o kulturze nie tylko muzycznej danego społeczeństwa ! Prawda , cz nie !!!

  • gość 2019-08-12 11:51:40

    Sorry, ale niemiecki złotuf może się schować pod względem imprez i poziomu organizacji. Jastrowie ostatnimi czasy ustanawia nowe poziomy. Oby tak dalej!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 11:59:40

    Moim zdaniem to wydarzenie roku w powiecie ta impreza

  • gość 2019-08-12 13:17:11

    Więcej było mieszkańców Złotowa na tej jastrowskiej imprezie jak w Złotowie na ECO. Ten proponujący koncert operowy lub muzykę symfoniczną niech za eksperymentuje to najpierw z Złotowie, jak wyedukowani muzycznie mieszkańcy stolicy powiatu będą walić zamkniętymi drzwiami i oknami to może zrobimy też w Jastrowiu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 14:46:34

    To fakt ze Złotowa w ten weekend w Jastrowiu było wielu ziomków.

  • gość 2019-08-12 15:48:29

    Impreza roku

  • gość 2019-08-12 15:49:40

    Impreza roku

  • Gość z Bydgoszczy - niezalogowany 2019-08-12 20:21:56

    Mnie tu na imprezę zaprosili znajomi ... Jestem pod wielkim wrażeniem tej imprezy w Jastrowiu :-))) Było super :-))) A teraz 40 km od Jastrowia - Borne Sulinowo :-) fajnie wszystko ze soba powiązane :-) To jest duży potencjał tego rejonu !!! Piękne rejony - miło tu wracać!!!

  • gość 2019-08-13 10:38:11

    Agnieszka Chylińska to rock\'menka ,pracowity skorpion,zresztą jak kazdy skorpion zawsze daje duzo pożytku innym ludziom.\nZalewski jak ktoś wyżej wspomniał to wspaniały artysta i na topie obecnie,Organek też same nagrody ...