:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie najlepsza na turnieju w Świętej

Piłka nożna, Akademia Piłkarska Start Jastrowie najlepsza turnieju Świętej - zdjęcie, fotografia
17/02/2019 12:19

Chłopcy z rocznik 2008 w brawurowym stylu wygrali dzisiaj silnie obsadzony turniej halowy w Świętej

Były to pierwsze oficjalne zawody, w których udział wzięli reprezentanci naszej akademii. 
W Świętej w pokonanym polu zostawiliśmy kolejno: Akademia Piłkarska Sparta Złotów wygrywając 3-0, AP Inowrocław (3-0), MKS Noteć Czarnków (3-0), MKS Polonia Jastrowie (6-0), Akademia Piłkarska Błękitni Stargard (3-0) i UKS Akademia Piłkarska Szczecinek (2-0). Nasz zespół zanotował także remis 0-0 z ekipą z Przechlewa. 
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Norbert Judycki, a najskuteczniejszym strzelcem całego turnieju z dorobkiem 14 goli Patryk Mejer. Gratulacje dla całej ekipy!!! Bilans bramek 20-0 robi wielkie wrażenie! Serdecznie dziękujemy Rodzicom obecnym w hali w Świętej za pomoc i zaangażowanie, a Akademia Piłkarska Sparta Złotów za zaproszenie na zawody. Serdecznie podziękowania także dla Agro-Land Marek Różniak, Agro-Land Marek Różniak - filia Jastrowie za zakup nowych kompletów stroi.

 

Akademia Piłkarska Start Jastrowie

Reklama

Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie najlepsza na turnieju w Świętej komentarze opinie

  • gość 2019-02-17 12:28:04

    Brawo .Tak trzymać.Brawo trener.A Polonia przegrała ze Startem wysoko .

  • gość 2019-02-17 13:51:30

    Brawo.Gratulacje!!! Lepszego startu nie można było sobie życzyć.Brawo chłopcy!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 14:30:11

    Super START piekna gra i świetny wynik końcowy, przeciwnicy zostali daleko z tyłu, mała prośba do prezesa Wojtiuka proszę nie umieszczać na Facebooku kłamstw i nie usuwać komentarzy bo jest to żenujące

  • gość 2019-02-17 15:02:46

    Brawo,brawo.....Poziom gry i drużyn bardzo wysoki,oprócz jednej i tu niestety szkoda chłopców bo nie mieli nawet szans na nawiązanie walki.To jest trauma dla dzieci które zamiast się bawic tą rywalizacją to sami wiedzą,że wychodzą przegrać tylko kwestia ile goli stracą.A z tym facebookiem to faktycznie numer!

  • GośćPol - niezalogowany 2019-02-17 15:06:02

    A jakie kłamstwa zostały umieszczone ? Może napiszesz.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 15:12:13

    A może propagatorzy sukcesu napiszą , że Polonia grała w tym turnieju młodszymi o rok chłopcami. A Start to skąd wziął zawodników ? Z kosmosu ? Gdzie dotąd trenowali ?

  • gość 2019-02-17 15:18:36

    Właśnie o to chodzi,że byli młodsi i raczej szkoda ich na tak mocny turniej.A zawodnicy Startu trenują cały czas od początku swojej zabawy z piłką (bynajmniej właśnie ta grupa)u tego samego trenera czyli p.Ryszarda Ludewicza proszę Pana .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 15:47:44

    Szanowni Państwo jakie kłamstwo zostało powiedziane?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:03:36

    Brawo Start. Gratulacje!

  • Rodzic - niezalogowany 2019-02-17 16:08:22

    Kto prowadzi profil Polonii i pisze kłamstwa? Do tego jeszcze usuwa nieorzychylne komentarze. To jakiś "miszcz" fejsa. Po prostu pogratulować. Widać że prezesik nerwów na wodzy nie trzyma

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:14:26

    Oj chyba ktoś nie pomyślał zanim zarzucił kłamstwo, prosta droga do ujawnienia IP.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:20:27

    Tomek, to już jest nudne z tym IP. Ale jak nie można usuwać komentarzy, to zawsze można straszyć. Zalosne

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:28:54

    Jeżeli ktoś zarzuca kłamstwa, to wypadałoby napisać jakie ? Wystarczy cywilnej odwagi ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:33:53

    Świetny Start. Oby tak dalej. Brawo!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 16:47:10

    Też czytałem na Facebooku MKS Polonii: (...) zawodnicy poloni wystąpili pod nazwą Start (...) a na drugi dzień wpis usunięty.

  • gość 2019-02-17 16:51:38

    Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie - MKS Polonia Jastrowie (6-0)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 17:13:30

    To histeryczne zachowanie władz Poloni Jastrowie stanowi świetną promocje dla nowopowstałej akademi "Start"

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 17:16:48

    Dokładnie jak Gość pisze wyżej, dodatkowo wczoraj było kilka komentarzy rodziców którzy prostowali sprawe, dzisiaj są już tylko dwa komentarze także bardzo słabo

  • gość 2019-02-17 17:20:32

    Nie dosyć,że wpis to i komentarze usunięte.....Dalej uważa Pan,że wszystko jest w porządku?Brawo dla drużyny Start Jastrowie

  • gość 2019-02-17 17:28:59

    Jak można tak manipulować,najpierw coś pisząc a później co?stwierdzam ,że mi się to nie podoba i zmieniam tekst heheh.Do tego wszystkiego a co tam usunę te nieprzychylne komentarze aby mi nie bałaganiły.No brawo.Zachowania fair play cd.

  • gość 2019-02-17 18:54:00

    I tak oto Rysiu pokazał ile znaczy Polonia po roszadach.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-02-17 21:46:04

    Właśnie ukazał się artykuł pt. Wojtiuk ma pomysł na Polonię; gdzie zablokowana jest możliwość komentowania. To jest poprostu kpina z ludzi. W artykule jest mowa o patologii podczas treningów dzieci w różnych grupach wiekowych, oraz o komentarzach w internecie za które GROŻĄ sądem. CHORE!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 21:54:37

    A co tu komentować? Wszyscy wiedzą że Wojtiuk jest nieomylny

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 21:55:54

    Brawo Start!!!! Bez dotacji też sobie poradzicie!!! Wielu Wam kibicuje ( po cichu)!!! START! STSRT! START!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 22:05:58

    Idealnie

  • gość 2019-02-17 22:15:57

    Ci chłopcy z tej grupy są już trenowani przez pana Ryśka od kilku lat i teraz przyszedł czas na efekty.Wiadomo ,że nie zawsze się wygrywa a tym bardziej na takim mocnym turnieju gdzie czasem bramki mają wpływ.Tym razem jednak Start w debiucie górą .Polonia niestety tym razem bez żadnych szans.Co do komentarzy pod artykułem " Wojtiuk ma pomysł na Polonię"to faktycznie dziwna sprawa,że nie można komentować.Jeśli chodzi o tą patologię o której pan prezes wspomina ,że dwa roczniki nie powinny trenować razem(a niby dlaczego nie) to sam sobie zaprzeczył, ponieważ wypuścił właśnie tu młodsze i pomieszane wiekowo dzieci i to na turniej a nie na trening.Dożo by o tym można dyskutować ale po co.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 22:33:22

    Fantastyczny początek. Gratuluję i życzę powodzenia ;)

  • gość 2019-02-17 22:40:33

    Nowy prezes MKS Polonia Jastrowie straszy już pozwami sądowymi, krytycy mają się zamknąć, głosy maja prawo zabierać tylko Wojtiuki i ich klakierzy. .

  • gość 2019-02-17 23:19:41

    Podobno na stadionie Polonii Jastrowie mają zawiesić baner z napisem ,,Od Gdyni do Koluszek najlepszy prezes to Wojtiuszek'', a Jastrowiacy mogą zapomnieć o plaży czy promenadzie.

  • gość 2019-02-18 07:36:13

    zobaczymy, zobaczymy....czas pokaże.

  • gość 2019-02-18 08:00:42

    Ja myślałem ,że takie cuda jak brak możliwości komentowania,wypowiadania się to tylko koreańcy stosują heh.Krytyka może być czasami konstruktywna i warto ją poczytać ,posłuchać i wyciągnąć wnioski a nie blokować czy usuwać komentarze a do tego jeszcze sądami straszyć.Widzę tu chyba bezradność i brak chęci współpracy i poprawy sytuacji.Wracając do tematu brawo START ,świetny początek!

  • gość 2019-02-18 12:20:39

    NIE WOLNO PISAC PRAWDY NA FORUM W KOMENTARZACH BO WJOTIUK BEDZIE SCIGAL WSZYSRKICH PO IP: DO WJOTIUKA- NIE MOZNA NAZYWAC CZEGOS PATOLOGIA JEZELI SIE NIE ZNA ZNACZENIA TEGO SLOWA ALBO POSREDNIO PRZYCZYNIA SIE DO POWSTAWANIA TAKICH SYTUACJI: TO JEST TEZA DZISIEJSZEGO ZYCIA: MNIEJ KRZYCZEC WIECEJ ROBIC:

  • Wychowanek senior - niezalogowany 2019-02-18 14:53:21

    Brawo Riczi. Wyniki drużyny będą najlepszą odpowiedzią na te wszystkie wcześniejsze komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 18:40:00

    Panie główny specjalisto błąd, duży błąd....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 00:06:39

    Akademia ładnie gra na nosie, hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 11:16:26

    A prezes Polonii czego tu szuka? U siebie zablokował możliwość komentowania to teraz tutaj się sączy jad

  • gość 2019-02-19 12:57:58

    Wojtiuk mowil jak potluczony. Za wszystkim idzie kasa, wiec nazywanie czegos patologia juz na starcie swiadczy o oderwaniu od rzeczywistosci.

Dodajesz jako: |