:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie zwycięża dzisiaj w Złotowie

Piłka nożna, Akademia Piłkarska Start Jastrowie zwycięża dzisiaj Złotowie - zdjęcie, fotografia
30/03/2019 12:42

Swój mecz kontrolny na boisku w Złotowie rozegrały druzyny Młodzik D2 Akademii Piłkarskiej Start Jastrowie i Football Academy Fair Play

Akademia z Jastrowia pod wodzą trenera Ryszarda Ludewicza zwycięzyła dzisiaj w Złotowie 4:1. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu. 

Reklama

Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie zwycięża dzisiaj w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 13:08:02

    Start rządzi

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 13:49:03

    Brawo start szkoda tylko ze burmistrz tego nie docenia.I w Jastrowiu dyskryminuje dzieci

  • gość 2019-03-30 15:02:56

    Gratulacje.Burmistrz ma wypieki na twarzy.Szkoda że cierpią dzieciaki .Burmistrz z synkiem paragrafami się zasłaniają żałosne to jest.Boisko w Jastrowiu ma służyć miastu a nie klice.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 18:09:50

    Brawo start! Super!

  • gość 2019-03-30 19:12:46

    Grają z młodszymi to wygrywają. Przecież niedawno ta sama druzyna Fair Playa przegrała w Zakrzewie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 20:36:49

    O chyba hejterzy analitycy wrócili z meczu w Szamocinie. Jaki wynik?

  • gość 2019-03-30 21:05:11

    Ja tam sie nie znam. Wiem tylko tyle, ze mamy specjaliste od spraw patologicznych . Musi sie znac na patologii jak nik inny skoro tyle w wywiadzie sie wyslawial. Wiem tylko tyle, ze wsioki z pochodzenia nie szanuja rdzennych jastrowiakow. Lubia smrod gnoju.

  • gość 2019-03-30 21:22:19

    Polonia dostała baty .Brawo Start.

  • gość 2019-03-30 22:13:35

    No tak w tej gazecie cały czas tylko o Fair Playu i Start Jastrowie , gdzie stowarzyszenia istnieją pare lat. A Sparta była i już zapisała się w historii . Kogo Fair play wypromował ? A kogo Sparta ? Wawrzyniak , Buzała , Golla itp.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 22:22:07

    Wiadomość dnia. Sparing małolatów. Normalnie szał.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 22:26:39

    Promowanie tylko prywatnych biznesów. A 70 lat historii to się nie liczy ? Ale takie czasy mamy i takich konsumentów.

  • gość 2019-03-30 23:08:31

    SPARTA to marka w Złotowie, ale Burmistrz tego nie widzi , bo ma syna w Fair Playu

  • NHL - niezalogowany 2019-03-30 23:13:21

    Na razie rodzice płacą i wożą swoich pupili , zobaczymy jak zabraknie pomoc . Co Start zrobi z kim pojedzie na mecz lub sparing. Rodzice cały czas dokładać nie będą ,. a w Polonii mieli wszystko

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 23:28:32

    Pan Adam wspiera kolesia Rysia.Jaja jak berety.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 23:42:33

    Te prywatne akademie to kpina.Nabijanie kabzy i tyle. Co z dzieciakami 12,13 letnimi? Co za wizja dziś kasa,a jutro jakoś tam będzie.

  • Człowkiek - niezalogowany 2019-03-31 06:21:22

    Gratuluję. Proszę się nie poddawać. Wiem jakie ma Pan problemy, w obliczu nikczemności. Trzymam za Was kciuki.

  • gość 2019-03-31 06:24:44

    A Polonia z naszych podatków jest utrzymywana tatuś synkowi kapnie kabzy .A stadion jest wszystkich a nie prezesa.Konkurencja jest potrzebna .A burmistrz obrzydza sport.Liczą się wyniki a nie kolesiostwo zarządu w Poloni.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 09:54:40

    Tylko ze zarząd Polonii pracuje za darmo więc nikt nikomu kieszeni nie nabija w porównaniu do prywatnych akademii. A co dzieci zrobią za rok jak w nowej akademii rocznika nie będzie. Ale co i kogo to obchodzi.

  • gość 2019-03-31 10:20:42

    Ale dostęp do orlików i stadionu blokuje tatuś z dumnym synkiem.Każdy ma prawo Ale z podatków rodziców idzie na utrzymanie niemrawej Poloni.Zarząd to porażka kibiców .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 11:51:09

    Ty nawet nie wiesz co piszesz i o czym. Ale co tam nauczyli w gimbazie czytać i stukać w klawiaturę, to dajesz.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 14:33:41

    Może i zarząd nie bierze pieniążków, ale otoczenie klubu gdzie pracuje? W jednostkach gminnych

  • gość 2019-03-31 16:02:22

    Prawda zarząd kasę bierze i trenerzy też pracują u burmistrza.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 20:06:58

    A ty co bierzesz ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 20:24:45

    Pracujący trener ma lepiej od bezrobotnego trenera hihi. Ktoś tu jest zazdrosny.

  • gość 2019-03-31 21:09:39

    burmistrz nie może i nie blokuje treningów na orlikach!!!! Wejdź na ich profil zdjęcia są zrobione własnie na orliku :P

  • gość 2019-03-31 21:45:52

    Ale wydarzenie hahhhaa .Czemu nie ma artykulow innych grup mlodziezowych? Dzisiaj grali lige!! Chlopie co piszesz tu artykuly jestes beznaziejny .Junior mlodszy gral lige,gdzie sa przedstawione wyniki? Za co ty pieniadze bierzesz cienki bolku

  • gość 2019-03-31 21:56:20

    ten pan od startu to twoj szwagier ,kuzyn,czy wujek ?Tani chwyt z obu stron ,pod publiczke jak zwykle .Smiech na sali

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 22:35:06

    do tego znaku zapytania Nic nie biorę daje 37% mojego podatku z PIT, pewnie to tyle co niektórzy bezrobotni radni po 5 latach uzbierają

  • gość 2019-04-01 16:16:56

    Te sponsorowane artykuły już się śmieszne robią. Przestańcie bo razem z tym redaktorkiem robicie popelinę.

  • gość 2019-04-01 16:47:50

    Mają być artykuły o Polonii która ciągle przegrywa 1 : 6?

  • gość 2019-04-01 16:51:38

    Burmistrz nagrodził zwycięską AP ,,Start'' jak zwykle kwotą 50 zł? Ze swojej kieszeni i czy z budżetu miasta?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-03 07:00:39

    FAIR PLAY wchodzi w dupę Rysiowi czyżby kosa z Perfektą jest ? Sparta i Perfekta powinni się połączyć i niszcza wszystkich bo w tych klubach chodzi o zabawę A nie o kasę.

Dodajesz jako: |