:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C

Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie na obozie w Zakopanem

Piłka nożna, Akademia Piłkarska Start Jastrowie obozie Zakopanem - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 17/08/2019 07:54

Obóz w Zakopanem trwa w najlepsze

Jeszcze pierwszego dnia, we wtorek, spędziliśmy świetny czas pluskając się w basenach Term Gorący Potok w Szaflarach. Dzień drugi minął pod znakiem porannego treningu oraz popołudniowego wypoczynku połączonego z zakupami pamiątek na zakopiańskich Krupówkach. Kolejnego dnia, wzięliśmy udział w silnie obsadzonym, dwudniowym turnieju o Puchar Lata Zakopane 2019. Na pięć rozegranych spotkań wygraliśmy trzy, w pozostałych dwóch nieznacznie ulegając naszym rywalom.

 

AP Start Jastrowie

Reklama

Akademia Piłkarska "Start" Jastrowie na obozie w Zakopanem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 11:32:15

    Brawo START superrr!!!

  • gość 2019-08-17 15:37:21

    Brawo Start tak trzymać.

  • gość 2019-08-17 23:10:13

    a Okonek nie przyjechał. Trener kasę bije i dobrze sie bawi

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 23:25:43

    Ale stary pierdziel

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 10:08:43

    A Opłatek o meczu, że się nie odbył nie napisze?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 10:11:02

    Jak tam mecz Okonek - Jastrowie ? Kolejna klapa "legendy?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 10:15:03

    Haha ale was Okonek wypuścił w maliny a taka była spina derby, żużlowcy dlatego teraz taką pianę macie haha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 10:32:06

    Legenda hahahahah

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 11:07:31

    Włókniarz Okonek jest skończony, dlatego nikt poważny nie podjął się tam trenerki. Ale zawsze znajdzie się dla kasy gostek - ratownik. Jaki będzie efekt ? Być może taki jak w KP Piła , gdzie drużynę rozeszła się po pierwszym treningu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 11:43:38

    Riczi też już jest skończony

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 15:15:20

    Liga ich zweryfikuje. Nikt z nim trenować nie chce. To nie są czasy PRLu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 17:13:51

    Wyjazd w góry długi raz w tym roku ? Zazdroszczę ...AlE chyba tylko dla ośmiu najbogatszych,i to mnie wkurza w takich wyjazdach ,już Nie chodzi o start bo nie wiem jaka sytuacja,ale o tym że biednych nie stac .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 17:38:49

    W prywatnych szkółkach tak jest, kasa tylko kasa się liczy, a biedniejsi siedzą w domu.

  • gość 2019-08-18 20:06:35

    Rysiu nigdy nie zrezygnuje !! Nawet jak z balkonikiem bedzie zapier...

  • gość 2019-08-19 17:08:14

    Czego ludzie nie robią dla pieniędzy ...

  • gość 2019-08-19 22:44:23

    Poprostu wiekszosc ludzi przekonalo sie ,ze gosciu jest do dupy i tyle

  • Gość - niezalogowany 2019-08-19 23:10:37

    Rychu ciekawe ile wytrzymasz w takim tempie? Zostałeś sam a lata lecą-lecą-lecą. Zdrówko też już nie te zresztą odczuwasz to co nje?

  • gość 2019-08-19 23:58:07

    Za co wy tak tego Ryśka nie lubicie? Pewnie zazdrość...

  • gość 2019-08-20 09:59:23

    Jakie dofinansowanie z gminy dostał Start ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 10:25:03

    Ale nienawiść szok ludzie w Jastrowiu to dno