:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 18°C

Akcja strażaków w jednym z zakładów produkcyjnych w Jastrowiu

Straż pożarna, Akcja strażaków jednym zakładów produkcyjnych Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 16/01/2019 16:25

Wezwanie strażacy odebrali dzisiaj po godzinie 14:00

W hali jednego z zakładów produkcyjnych w Jastrowiu doszło do pożaru stropu - pracownicy firmy zauważyli dym powstały w wyniku zapalenia się pianki poliuretanowej.

Na miejscu działa około pięćdziesięciu strażaków (czternaście zastępów) z jednostek OSP z terenu całego powiatu oraz zawodowcy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie. W akcji są też dwa podnośniki koszowe. Działania zabezpiecza grupa chemiczna z KP PSP w Pile (do zakładu dostarczany jest amoniak).

W hali, w której pracują strażacy panuje duże zadymienie, dlatego działają oni w aparatach ochrony dróg oddechowych. Zapas butli z powietrzem przywieźli z komendy. 

Jak informuje Kazimierz Wiebskowski z KP PSP w Złotowie, pożar został zlokalizowany. Po akcji gaśniczej konieczna może być rozbiórka nadpalonych elementów konstrukcyjnych hali.

 

Reklama

Akcja strażaków w jednym z zakładów produkcyjnych w Jastrowiu komentarze opinie

  • gość 2019-01-16 17:35:06

    Po kacji? A co to?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 17:52:33

    Widzę że jak zawsze nie pełne informacje i coś dodane do dramaturgii. Zaczyna sie to robić norma.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 23:23:28

    Jaki to zaklad?

  • Buli - niezalogowany 2019-01-17 05:13:10

    Hala targowa w Złotowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 10:07:10

    Zakład noris w jastrowiu

  • gość 2019-01-17 11:41:52

    CYKAJĄCA BOMBA Z AMONIAKIEM...

  • Gosia - niezalogowany 2019-01-17 13:45:08

    Obóz pracy w Jastrowiu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 14:37:42

    Obozy pracy są przymusowe .A ty Gosiu nie musiałaś pracować w norisie skoro Ci tak źle było .Bo nie wspomnę że tobie wszędzie źle...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 14:38:45

    Wszystko tam stare jak świat powinni zamknąć ten cały cyrk.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 14:40:25

    Jedynie czego się można dorobić w norisie to garba

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 15:57:59

    Nikt nikogo na siłę tam nie trzyma.
    Jak się nie podoba to do Dino wypad!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 17:19:50

    Nigdy tam nie pracowałem i nie będę... Najnizsza krajowa... Dlaczego nigdy niema ofert w urzedzie pracy z noris? Bo drukarka w Noris nie nadaza wypowiedzień umowy o pracę drukować :)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 18:25:27

    Bo tam nikt nie chcę iść to już zakład ukrainski

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 19:04:44

    Brak słów .Szkoda, że sie cały nie spalił.Obóz pracy to mało powiedziane.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 20:31:11

    Prostaki...jaki k...a obóz pracy!... Zakład istniał i bedzie dalej działać !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 20:44:30

    No pewnie że będzie istniał jak się wie kiedy kontrole będa inspekcja pracy itp. Audyty to się wtedy sprząta na tip top .A przez cały rok syf brut szkoda gadać durzo by opisal

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 21:07:08

    Typowy polaczek ... pisz prostaku a odpowiesz za bzdury które wypisujesz!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 21:52:54

    Haha co to brut i durzo ?

  • ona - niezalogowany 2019-01-17 21:57:20

    SUOER ATMOSFERA SUPER LUDZIE PRACA TAK JAK WSZEDZIE KTO CHCE PRACOWAC TO BEDZIE POZDRAWIAM

  • Pol - niezalogowany 2019-01-19 06:37:29

    Praca jak praca, wynagrodzenie ok. Nierobom zawsze będzie źle.przyklad z podwórka chłop młody przed trzydziestką do pracy nie pójdzie dostaje co miesiąc z opieki i się śmieje.

Dodajesz jako: |