:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Aktualności Lokalne, zlotowskie.pl i Łukasz Opłatek z nagrodami za 2018 rok

Portal zlotowskie.pl 14/03/2019 18:13

Nagrody przyznano w konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych „SGL Local Press 2018”

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się dzisiaj na Zamku Królewskim w Warszawie. Aktualnościom Lokalnym przyznano tytuł Gazety Lokalnej 2018 Roku. Portal zlotowskie.pl zdobył tytuł Portalu Lokalnej Gazety 2018 Roku. Łukasz Opłatek wygrał w kategorii Reportaż Roku i Wywiad Roku.

fot. Daniel Frymark

Słowem pozamiataliśmy. Bardzo dziękuję wszystkim swoim Pracownikom i Współpracownikom, dziękuję Naszym Czytelnikom. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Mariusz Leszczyński

Reklama

Aktualności Lokalne, zlotowskie.pl i Łukasz Opłatek z nagrodami za 2018 rok komentarze opinie

  • DD - niezalogowany 2019-03-14 19:01:21

    Brawo WY! Serdecznie gratuluję.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 19:05:58

    Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Ale zastanawia mnie, ilu było uczestników konkursu. Może podobnie jak w rankingu, w którym złotowski szpital zajął wysoką lokatę? ;-)

  • alicja - niezalogowany 2019-03-14 19:06:24

    Gratulacje dla Całej Redakcji. To jest prawdziwa promocja Złotowa. Brawo

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 19:17:58

    Gratulacje dla p. Łukasza i całej redakcji!

  • gość 2019-03-14 19:25:09

    Bez jaj, kto to ocenia... Ta gazeta to padaczka, a slyszalem ze idzie w gore i ma byc po 5, po 5 zł!!!!!!! Smiech na sali w Warszawie...

  • gość 2019-03-14 19:40:10

    Gratulacje dla Pana Łukasza Opłatek i dla Złotowskich Aktualności. Teraz napiszcie czy w kościołach ,w Złotowie są pedofile ?

  • jarock - niezalogowany 2019-03-14 19:57:51

    Gratulacje ! To dobra promocja Złotowa w Polsce ! Pozdrawiam z Jarocina.

  • Wlaczamyniskieplace - niezalogowany 2019-03-14 20:10:14

    Gratulacje.Jest za co bo jednak zlotowskie.pl to bardzo popularny portal w calym regionie.Nawet pila sie chowa..Patronat wielu szacownych podmiotow jak np.rmf fm.Ale ta wyborcza i fundacja batorego...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 21:44:50

    Gratulace

  • gość 2019-03-14 21:50:49

    w gazecie są inni dobrzy redaktorzy np. pan Piotr S. bardzo kulturalny i dobrze pisze.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 23:03:39

    Wszystko dobrze, jest przekaz choć niepełny jak z tym samochodem co dzisiaj wypadł z drogi na Blekwit. Pytanie której bo śladów z drogi żadnych nie ma. Dobrze by było gdyby redakcja zainteresowała się i nagłaśniała ludzkie sprawy z którymi oni nie mają gdzie się udać. Duda pomoc nie działa. Tu nie chodzi o zdrowie fizyczne mieszkańców bo tym się zajmujecie tu chodzi o zdrowie psychiczne i stres wywoływany przez durne decyzje urzędów. Decyzje przekazywane pretensjonalnie wręcz arogancko. Ludzie nie mają gdzie na te tematy się wypowiedzieć bo boją się niezatapialnych klik które nie ponoszą żadnych odpowiedzialności a na naszym terenie trwają i trwają. Przyznane nagrody cóż może i zasłużone bo napisać to się trzeba ale czy w pełni zasłużone tego nie wiem. Aby zwiększyć nakłady swojego wydawnictwa trzeba się nie bać konfrontacji z prawdą i wyjść do ludzi z miasta i powiatu. Pamiętam kiedyś tak było a i czytelników Aktualności było więcej przez co było taniej. Mimo wszystko dołączam się do gratulacji.

  • POMYŚL - niezalogowany 2019-03-15 03:38:54

    Gratulacje sie naleza, a to My tworzymy spoleczenstwo i sami mamyu nim rzadzic a nie ci "rzadzacy" obecnie do swojej emerytury dorabiajac. Starosta to ma chyba pustke w glowie w ogole. Temat o drodze wybudowanej przez "pola", bo synalek firme otworzyl juz zamilkl?

  • POMYŚL - niezalogowany 2019-03-15 03:43:26

    fatal error: 'Zamilknął' miało być

  • gość 2019-03-15 09:47:39

    Gratulacje wszystkim:)

  • GośćxD - niezalogowany 2019-03-15 12:05:08

    Opłatek z nagrodą? Wow, to właśnie podsumowało jakie znaczenie mają te nagrody XDD

  • gość 2019-03-15 12:34:23

    Takie rzeczy tylko w małych miastach. Tu sukces boli podwójnie. A wystarczy przeczytać ulotkę w aptece by dowiedzieć się gdzie należy poprawnie włożyć czopek i że to miejsce to nie są usta. Hejterzy do klawiatur a wczorajszym wygranym i tak laurów nie odbierzecie. Gratuluję!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 12:37:36

    Ile to kosztowało? Jeśli nic to tym gorzej, he, he

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 06:27:53

    Aż miło się czyta jak ludziom żal dupę ściska Za to mógłbym płacić he , he Pozdrawiam ekipę portalu i aktualności !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 09:36:15

    To wrecz ochydna gazeta nieda sie czytac

  • gość 2019-03-16 15:45:05

    Szkoda że nie podajecie za jakie artykuły te nagrody. I prawda, miło czytać jak niektórym dupa (się) pieczę ;)

  • Yonash - niezalogowany 2019-03-17 17:30:52

    Czytam komentarze krytyczne. I obśmiewam się jak fretka. Dlaczemu? Bo pierwsze primo: jak znam życie to negujacy nagrodę nic nie osiągneli w życiu poza ukończeniem podstawówki. Siedzą i narzekają. Po drugie primo: nie wiedzą czym jest ta nagroda i z czego wynika. Nikt nigdy z was moi drodzy krytycy nie został nagrodzony. Bo nie było za co. Nie macie bladego pojęcia kto wręczał nagrodę, jakie były kryteria i jaka była konkurencja. Zamiast wpisać choćby w google pare słów...ale po co? Jedyną formą literacką znaną owym Krytykom Dnia Ósmego jest: hejt dla hejtu oraz w chwilach uniesienia twórczego list do Urzędu Skarbowego: „Kochany Urzędzie Skarbowy! A mój sąsiad złodziej....” Typowe polskie piekiełko. Po trzecie primo: jak znam życie część z Was przy wódeczce lub browarku bredzi o husarii, Sobieskim i Polsce dla Polaków i słowo patriotyzm odmienia na wszelakie dopuszczane i niedopuszone przez gramatykę możliwości. Ale patriotyzm lokalny to znaczenie dla Was zbyt odległe w obecnej czasoprzestrzeni. No cóż. Życie. Choć w Waszym przypadku raczej rzycie. Z pozdrowieniami i nadzieją, że Wasz trud rozrodczy pójdzie na marne: Kaszëba

  • gość 2019-03-21 09:00:24

    Jeżeli tak skrajnie zaangażowana politycznie gazetka dostaje jakieś nagrody to tylko świadczy o gremium nagradzającym. Jak poszukacie w tym gremium to zobaczycie Fundację Helsińską i FRDL(Celiński i Stępień - uczestnicy wieców KOD itp) - organizacje o jednolitym i jednoznacznym obliczu politycznym. Czyli swoi nagradzają swoich.

Dodajesz jako: |