:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Książki i publikacje, Aktualności lokalne druku - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal zlotowskie.pl 09/07/2019 18:01

Od jutra w sprzedaży. Nie przegap! Obszerne i ciekawe artykuły tylko w wersji papierowej

Już jutro, w najnowszym numerze Aktualności Lokalnych, znajdziecie Państwo takie artykuły jak:

Na przeklętej drodze - artykuł Łukasza Opłatka o wypadku na drodze wojewódzkiej 188. - Chcemy, żeby ta śmierć była głośna i niezapomniana - mówią mu mieszkanki Klukowa i domagają się budowy ścieżki pieszo-rowerowej;

Wybierają śmierć. Obszerny materiał Piotra Steffena o rosnącej liczbie samobójstw w naszym powiecie. Przeczytacie także Państwo poruszający wywiad z niedoszłym samobójcą;

Mam zaprawę całego życia - mówi z kolei Julicie Milczyńskiej Ludwika Macek, Złotowianka Stulecia, polonistka, która wykształciła rzeszę złotowian;

Wartościowa i pokorna jest podobno Jolanta Frankowska, która została kierownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy w Sypniewie

Dworskie życie Haliny Zimon-Porożyńskiej obszernie opisuje Szymon Chwaliszewski, który przedstawia Państwu także sylwetkę Mateusza Sromały z Krajenki. Ma On wielkie serce, które dzieli pomiędzy rodzinę, przyjaciół i motoryzację. Ta ostatnia stała się jego życiową pasją i sposobem na życie;

W Okonku cuda: zaginiony witraż, po naszej interwencji, został  w godzinę odnaleziony.

To wszystko tylko w wersji papierowej!

Zapraszamy do lektury!


 

Reklama

Aktualności lokalne już w druku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 19:16:08

    Czy ktoś organizuje jakis protest ze by sciezka do Krajenki powstała? Bo przyjde wesprzeć. Mam disc jezdzenia tam rowerem. To samobójstwo.

  • Gość no - niezalogowany 2019-07-09 19:52:17

    Ja sie dziwię tym zlotowianom stare dziadki mają gdzieś inne wsie patrzą aby tylko chodnik był do kościoła ...jeżdżę czesto do Krajenki że zlotowa i jak widzę nie tylko rowery ale pieszych. Którzy idą po nie skoszonym rowie to mnie k....klew zalewa !!!wstyd żeby ludzie chodzili w ten sposób w takich czasach !!mogę im jedynie współłczuc jak jedzie ciężarowka to ja nie wiem chyba trzeba skoczyć do rowu!!!masakra !!!od nieszczęścia jest tam chwila!!!naprawdę pieprzyć te wszystkie stadiony baseny trawniki i imprezy ...zróbcie tym biednym ludziom chodnik!!!jestem ze zlotowa i myślę bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 20:09:44

    Popieram ścieżkę rowerową. Zamiast koncertu to można zainwestować w coś co na lata zostanie. Władze powiini spróbować przebyć odcinek Żeleznica Złotow rowerem szybko by środki znaleźli na budowę.

  • gość 2019-07-09 22:14:34

    A jak tu żyć przy tych zarobkach?

  • Gośćkr - niezalogowany 2019-07-09 22:29:14

    Jeśli będzie jakiś protest odnośnie ścieżki to pisać tu pod postem i zbierze si3 nas masa ludzi. Dość jazdy w strachu. Jako kierowcy i jako piesi/rowerzyści

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 07:08:21

    Jeżeli w najbliższym czasie nie dowiemy się że na 100 procent powstanie chodnik że skończy się na obietnicach napewno już nie będziemy się dalej przyglądać! Już nie! !!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 08:48:19

    A kto prowadzi do tak dramatycznych decyzji jak samobójstwo. Czy urzędy i pracujący w nich bogowie urzędniczego krętactwa i nieuczciwości przy wsparciu wybieranej władzy samorządowej władców stołków burmistrzowskich są bez winy?. Czy nie przyczyniają się do tego że mieszkańcy powiatu decydują się na próby samobójcze. Są urzędnicy którzy myślą że są kimś więcej od zwykłych mieszkańców. Oni pokazują że wyżej du.ę mają niż srają a interesantów w tyłku mają. Gorzej jest jeszcze wtedy kiedy burmistrz okazuje wielką niemoc która petentowi nie pomoże a chamskiemu urzędnikowi nie zaszkodzi tym bardziej jeżeli jest burmistrzem dla bogatych. Stres z jakim zderza się petent w urzędzie skutkiem czego jest dlugoletnia depresja też prowadzi do tak drastycznych decyzji przy których szala wagi ciągle się waha.
    Jaki sens ma życie skoro w najdrobniejszych sprawach zemsta urzędnicza , brak empatii ignorancja urzędnikow na lata powoduje męczarnie rodzin w życiu dnia codziennego.
    Nie tylko bieda i nałogi są przyczyną głębokiej depresji mieszkańców powiatu ale też ich niemoc w sprawach które dla nich są najważniejsze lecz które przez lata są nierozwiązywalne przez co ich życie staje się jedną udręką.
    Mamy porąbany system pogardy przy którym ręce opadają a zwykli mieszkańcy z nikąd pomocy nie mają.
    Osobiście param się z tym problemem a nabyta przez to depresja która wielokrotnie pcha mnie do ostateczności, powoduje że złość i łzy same cisną się do oczu. Tylko rodzina która mnie nie opuściła hamuje u mnie tę skłonność z którą tak trudno walczyć jak z urzędniczą
    nieuczciwością.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 08:49:49

    Może starosta , radni powiatu , burmistrz miasta, radni miejscy zajmą się też szpitalem złotowskim , np. powiększającym się brakiem pielęgniarek , tym że lekarze mają dwa dyżury w tych samych godzinach na dwóch oddziałach . Jestem ciekaw kto będzie płacił kary do NFZ i z jakich pieniędzy jak NFZ zrobi kontrolę ?? Myślę że powinien dyrektor szpitala z własnej kasy za doprowadzenie do takiej sytuacji. Jak tam poradnia laryngologiczna bo ptaszki na mieście ćwierkają że szpital szuka lekarza do poradni ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 09:54:10

    Popre akcje "sciezka rowerowa"! Czekam gdzie mam sie stawic na pikiete!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 10:47:34

    Ja mogę wszystko zrozumieć, ale nie to!!!
    Dlaczego niewinni ludzie muszą ginąć żeby władze zajęły się kawałkiem ścieżki. Życia to nikomu nie wróci a oni tego nie rozumieją. Czekają tylko na tragedię i wtedy nagle kasa jest a tak co boją się ruszyć bo dla nich na premie zabraknie!!!!! Gdzie ci ludzie mają sumienia i ludzkie odruchy!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 16:10:44

    Popieram ścieżkę rowerową
    Nie raz jechałam ta drogą i wiem jak to wygląda tylko obietnice słyszę już tyle lat że nic już mnie nie zdziwi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 16:12:30

    Do Nowin zrobili ścieżkę a tak ciężko do klukowa, Krajenki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 16:52:39

    Popieram was ludzie taka ścieżka powinna być już dawno zrobiona aż do Krajenki mało ludzi już straciło życie każdy chce żyć nawet ta młoda kobieta co zginęła przez debilnego kierowcę autobusowego!!! Szkoda kobiety jak i jej dziecka trałma na całe życie będzie mieć....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 19:00:00

    I z Krajenki do Piły.

  • gość 2019-07-10 21:07:36

    A z Piły do Poznania a potem dalej do o koła świata........