:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Alarm smogowy w Wielkopolskich Zdrojach

Zdrowie i szpital, Alarm smogowy Wielkopolskich Zdrojach - zdjęcie, fotografia
07/02/2019 08:24

Pomiar czujników smogu w Złotowie wskazuje na fatalną jakość powietrza

Zła jakość powietrza! Chroń dzisiaj swoje płuca i nie wystawiaj ich na to zanieczyszczenie! To komunikat, dla wielu lokalizacji w mieście. U dołu naszego portalu możecie na żywo śledzić stopień zanieczyszczenia powietrza w Złotowie. 

Reklama

Alarm smogowy w Wielkopolskich Zdrojach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 09:36:22

    I znowu mapka że najgorzej na starym mieście. Ja tam mieszkam i nie jest wcale tak źle. Załóżcie czujniki na Kujańskiej i za rzeką to się zdziwicie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 09:43:01

    Mapka jest smog jest, wielu to przeszkadza a dopłat do zmiany źródła ciepła nie widać. Cisza !

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 10:36:31

    Janusz jeździ i pali smieciami w smogowym. Januszowe zdroje.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 10:49:22

    niech te dwa barany wezmą się do pracy i kontrolują dym z kominów !!! .... nie kur... oni potrafią tylko wystawiać mandaty za zle parkowanie...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 11:45:51

    Tyle lat wszyscy palą jak palą, a od dwóch lat aferę robicie. Każdy kto nie pali w piecu bo go nie ma,a jak by miał to tak samo by palił.!!!!!

  • gość 2019-02-07 13:58:22

    Jezus i co teraz powiedza ci emeryci ktorzy wybrali wielkopolskie zdroje czyli zielony złotów zamiast ciechocinka i te nasze termy, zrodelka geotermalne nie wspomne o szerokiej bazie pensjonatow dla tych ktorzy przybyli do zielonego miasta aby odpoczac, zaczerpnac swiezego powietrza...dramat i jak tutaj zyc...

  • gość 2019-02-07 14:25:42

    "U dołu naszego portalu możecie na żywo śledzić stopień zanieczyszczenia powietrza w Złotowie"...Może jestem niezbyt spostrzegawczy, ale GDZIE TO JEST?, niech mnie ktoś oświeci.

  • Potap Karol 2019-02-07 14:31:01

    Wchodzisz na stronę główną i zjeżdżasz na sam dół.

  • gość 2019-02-07 16:16:38

    No jest! Dzięki.

  • gość t - niezalogowany 2019-02-07 17:35:23

    Na starym mieście jest bardzo dużo kamienic zarządzanych przez ADM w których są jeszcze piece kaflowe.Miasto powinno systematycznie podłączać te budynki pod miejską linię ciepłowniczą .Myślę że przynajmniej trochę by to pomogło ...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 18:03:50

    Na Starym Mieście ludzie chcą wymiany piecu bardziej niż ci którzy walczą piórem( klawiatura) że smogiem, tylko że ich na to nie stać a miasto im nie pomaga wcale. Już piąty rok trwa intensywna walka ze smogiem skupiająca się na tym kto o smogu napiszę więcej. Co się tyczy piecy kaflowych to one akurat tyle nie kopcą co stare piece CO. Jednak wszystkim należało by pomóc w zależności od dochodu jakie rodziny uzyskują. Długość mowy nic nie da, przyjdzie wiosna i będzie znowu przerwa do jesieni i czy to coś zmieni?

  • gość 2019-02-07 19:39:46

    właśnie widac reformę wywozu śmieci przez ZG Krajna co dwa tygodnie -teraz przez komin

  • gość 2019-02-07 20:07:51

    A burmistrz lansował i nadal lansuje tą chorą teorię "wielkopolskie zdroje"nie wiadomo śmiać się czy płakać ,może radny-redaktor zabierze głos jak nim nie był często pisał,czyli tok myślenia zależy od punktu siedzenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 20:09:37

    Na ulicy Mickiewicza największym trucicielem jest firma GLAZ-MAN i nikt z tym nic nie robi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 20:43:52

    Akurat Burmistrza bym w smog nie mieszał bo co on może skoro nowa stara rada w tym temacie wcale mu nie pomaga. Przecież Burmistrz sam nic z tym smogiem nie zrobi dlatego uważam że wszyscy palący w piecach powinni go wesprzeć i przeciwstawić się wszystkim palącym myśliwym w temacie smogu. My już mamy dosyć tej przepychanki w polityce lokalnej rozbijanej w mediach. Może lepiej byłoby gdyby na rzecz walki ze smogiem więcej robiono niż pisano. Dla nas palących w piecach ważniejsze od tego co kto zauważył na Starym Mieście czy za Rzeką jest to co zrobił dla poprawy tej niekorzystnej dla wszystkich sytuacji. Czy nasze zdrowie palących w piecach jest mniej warte niż spacerowiczów, przecież od gadania czystego powietrza nie przybędzie a my w tym okresie palić musimy bo też mamy rodziny w tym dzieci. Dlaczego nikt nie walczy o nas tylko wszyscy sprzysięgają się przeciwko nam. Czy to jest w porządku. Co byście wszyscy mający starsze auta powiedzieli gdyby pewna nawet liczna grupa lubiąca ciszę nakazała wam wymianę aut na nowe uzasadniając to tym że gubią one paliwo i olej. Ciekawe jak byście państwo radni i niepalący w piecach się czuli. Pozdrawiam Palący w piecu czekający na konkrety.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 00:02:17

    po starej biedrace jak rozpala to placu Paderewskiego niewidac smrud kila i mogiła zdroje buhhasas

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:57:00

    No to będzie zebranie. UF.

  • Gośćbuli - niezalogowany 2019-02-08 17:45:45

    To wina Potapa ze teraz ludzie panikują. Na huj ta mapka.

Dodajesz jako: |