:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C pochmurno z przejaśnieniami

Będą pieniądze na remont dróg i nową cysternę dla strażaków z powiatu [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wideo z dzisiejszej konferencji prasowej w starostwie powiatowym. W konferencji prasowej uczestniczyła Posłanka na Sejm RP Marta Kubiak oraz Starosta Złotowski Ryszard Goławski i Komendant Powiatowy PSP w Złotowie kpt. Jarosław Kołak. W trakcie jej trwania zaprezentowane zostały informacje związane z rozbudową drogi krajowej nr 11 na odcinku Podgaje - Jastrowie, rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Podgaje a granicą województwa wielkopolskiego, a także informacja dotycząca perspektyw dosprzętowienia KP PSP w Złotowie.

Będą pieniądze na remont dróg i nową cysternę dla strażaków z powiatu [WIDEO] komentarze opinie

  • GggG - niezalogowany 2018-02-03 16:03:22

    Bardzo dobrze, ze pojawiają się młode osoby, czas najwyższy. Przez ostatnie lata PIS na złotowszczyźnie był bardzo słaby mimo, ze w kraju miał duze poparcie. PSL miał swoje 20 lat, może już wystarczy.

  • ccc - niezalogowany 2018-02-03 09:27:51

    Szybko Pan Godlewski poglądy zmienił! 4 lata temu do rady z listy PO a teraz asystent posłanki PiS? Chłopak idzie tam, gdzie może coś ugrać! Łapiński został rzecznikiem Prezydenta to się dostała i już ma jakieś zasługi?

  • Dz - niezalogowany 2018-02-03 09:17:15

    Dla Pani Poseł to może i tak, ale dla zielonych z powiatu out.

  • Pp - niezalogowany 2018-02-03 09:16:06

    Złotowscy dziennikarze nigdy nie mają pytań . Oni kochają władzę.

  • Idź do okulisty - niezalogowany 2018-02-03 04:50:01

    Podaj adres podeślę Ci bon na nowe bryle

  • Czesiek - niezalogowany 2018-02-03 01:27:04

    Starosta i Przewodnicząca Rady Powiatu chyba pozamiatani, pozostanie im zamiatanie poligonu w Mirosławcu w ramach współpracy z generałową Błasikową, za ,,zasługi"" dla powiatu złotowskiego pewne że pójdą na out.

  • zxc - niezalogowany 2018-02-02 22:49:01

    Gratulacje dla Pani POSEŁ Marty Kubiak.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-02 21:59:02

    A w jaki sposób zabiegał starosta ? Nie bądź śmieszny. Palcem nie kiwnął.

  • ja - niezalogowany 2018-02-02 21:33:47

    co to na stole woda i paluszki jak za prl co to za nagranie nie wyrazne jaka lipa

  • Fg - niezalogowany 2018-02-02 17:47:59

    Niech za powiatowe drogi się wezmą a kampanię wyborczą rozpoczęli. Zobaczymy co ich kandydaci będą obiecywali przed wyborami.

  • Czesiek - niezalogowany 2018-02-02 15:24:07

    Brawo Panie Starosto! Malkontentom się nigdy nie dogodzi. Dobrze zrobiona droga Złotów - Lipka i teraz czas na Jastrowie.

  • wyborca - niezalogowany 2018-02-02 15:13:10

    popieram starosta marzył ze droga wojewódzka przez Lipke na Krajenke będzie alternatywą dla obwodnicy Jastrowia

  • lol - niezalogowany 2018-02-02 15:05:50

    Litości !!! To jest konferencja ? Podstawowe pojęcia mylą : umowa na budowę obwodnicy Jastrowia, a może na dokumentację odcinka S 11. A gdzie pytania dziennikarzy ?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-02 14:53:55

    A co Starosta zrobił w sprawie Jastrowia ???? NIC.....Teraz przed wyborami przypomniał sobie. Gdyby nie poseł Porzucek i grożby blokady przez mieszkańców drogi, nic by dalej nie było.

  • wyborca - niezalogowany 2018-02-02 13:51:44

    za późno

  • jola - niezalogowany 2018-02-02 13:45:01

    Brawo starosto! Jednak warto zabiegać o sprawy powiatowe.

  • xxx - niezalogowany 2018-02-02 13:35:26

    To wszystko wina PiS-u

  • z Jastrowia - niezalogowany 2018-02-02 12:47:05

    w koncu obwodnica huraaaaaaaaaaaaaaa

  • wyborca - niezalogowany 2018-02-02 12:44:42

    Dobra zmiana daje rade ,pozdrawiam

  • TylkoWF - niezalogowany 2018-02-02 12:43:40

    Pani Kubiak pojawiła się w Złotowie, bo wybory coraz bliżej. :)

  • Józef K. - niezalogowany 2018-02-02 12:36:38

    Widać że wybory się zbliżają.