:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
Koncerty muzyka, Biesiada Okonku - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 28/09/2019 16:57

W Okoneckim Centrum Kultury odbywa się doroczna biesiada

Po raz kolejny do wspólnej zabawy mieszkańców gminy Okonek zaprosił chór "Sonata" z prezesem Jerzym Mikietyńskim na czele. 

Na gościnnych deskach OCK występowały przedszkolaki

i podopieczne domu kultury.

Były tańce i śpiewy także w wykonaniu gospodarzy oraz zaprzyjaźnionych chórów np.ze Starej Wiśniewki.

 

Reklama

Biesiada w Okonku trwa komentarze opinie

  • gość 2019-09-28 17:48:58

    a gdzie dyrektor osrodka kultury?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 20:19:53

    Dyrektor? ...A jest???

  • gość 2019-09-28 20:24:19

    A TW ile ma promil?

  • Gość... - niezalogowany 2019-09-28 20:25:28

    Dziewczyna, która była główną wokalistką w "Małych Mozartach" została ucięta...mało profesjonalne...

  • Gość... - niezalogowany 2019-09-28 20:45:29

    Przepraszam Pana redaktora...główną wokalistkę widać:)

  • gość 2019-09-29 10:45:13

    jak to jest, że na ulicy Leśnej(przy stołówce) jest zakaz zatrzymywania się, a obydwie strony są zastawione autami. Następnym razem zgłaszam to i czekam na reakcję panów w niebieskim.

  • gość 2019-09-29 13:55:26

    To samo na ulicy Stockelsdorf.Tam to dopiero jest anomalia znakowa.A leśna i stockelsdorf zastawiona samochodami i nikt na to nie reaguje.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 14:31:31

    O borze szumiący, czy tu mieszkają sami malkontenci? Temu dyrektor nie odpowiada, temu burmistrz a tamten ma pretensje, ze auta stały. Szkoda, ze nikt nie zauważył, ze dzieciaki i chóry sie produkowany, żeby Wam, mieszkańcom sprawić trochę radości. Nie podoba Ci sie dyrektor? Masz prawo być niezadowolony- za kilka lat bedzie kolejny konkurs, zgłoś sie lub namów kogoś, kto by sie na tym stanowisku odnalazł. Nie podoba sie burmistrz- włącz sie w następnych wyborach, działaj w komitecie wyborczym kogoś, kto wg Ciebie byłby dobrym burmistrzem. Przeszkadza Ci, ze ludzie parkują? Donoś, jeśli to jest Twój żywioł tylko licz sie z tym, ze każdy kij ma dwa końce, kto mieczem itd.. Naprawde nie macie w sobie żadnych ciepłych uczuć tylko zawiść, zazdrość i ciągłe niezadowolenie? Byłam na biesiadzie, dzieci sie starały i mimo tremy wyszły na scenę. Brawa dla nich i ich nauczycieli/trenerów. Brawa dla uczestników chórów. W końcu brawa dla mieszkańców, który chciało sie ruszyć i przyjść. Jasne, ze były niedociągnięcia, ze mogło byc lepiej.. Tylko zamiast wbijać szpile daj cos od siebie, pomóż, poświęć swój czas i siły. Albo chociaż przyjdź i doceń, ze ktos coś dla Ciebie robi.

  • gość 2019-09-29 16:27:04

    za moment wybory,idzcie i zagłosujcie na narodowych nieudacznikow a będziecie mieli aulę koncertową ogromne parkingi,wypasione kino i cudowny hotel na godziny,dostajecie coś za darmo i niepotraficie tego docenić z tego miasta robi sie sowiecki kołchoz brak słów