:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 15°C
Spotkania i festyny, Biesiada leśnym smakiem Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 15/08/2019 16:40

Dzisiaj o godzinie 16:00 na Półwyspie Rybackim w Złotowie rozpoczęła się "Biesiada z leśnym smakiem"

Podczas biesiady odbył się konkurs potraw, podczas którego zaprezentowane zostanły dania główne, w których obowiązkowo musiał się znaleźć składnik z darów lasu, oraz deser. W konkursie wzięło udział 6 Kół Gospodyń Wiejskich z naszego regionu.Nagrodę Złota Gropa zdobyło KGW Aktywne Nowinianki Nowiny. Złoty Kuch za pyszne ciasto-mech jury przyznało dla KGW Górzna. Elementem dzisiejszej imprezy były też warsztaty kulinarne prowadzone przez uczestnika 6. edycji programu Hell’s Kitchen – Jakuba Wolskiego.

Wszystkim przybyłym na imprezę, muzycznie umilał czas zespół NO TO CYK. 

Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z tego wydarzenia. 

Reklama

Biesiada z leśnym smakiem w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-08-15 18:02:44

    Jak widzę tą promotorkę wśród młodzieży szkolnej i w przedszkolach zabijania zwierząt i pasjonowania się widokiem krwi to otwiera mi się od razu scyzoryk w kieszeni.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 19:43:48

    Uciekaj Odyniec atakuje puścił farbę

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 19:44:45

    Uważaj, aby ten otwierający się
    kieszeni scyzoryk nie zrobił krzywdy twojemu małemu.

  • gość 2019-08-15 21:00:17

    Organizacje łowieckie powinny zostać zdelegalizowane.
    Skarmiają zwierzęta, powodując nadmierne rozmnażanie, żeby później mieć co mordować.
    Wysypują karmę na skraju lasu, żeby później zwierzęta nauczone karmienia, szły w szkodę rolnikom - a to już daje uzasadnienie do odstrzału.
    W końcu najzwyczajniej w świecie znęcają się nad zwierzętami, spełniając swoje chore fantazje.

    O zwierzęta dbają leśnicy.

  • gość 2019-08-15 21:29:17

    Biesiada na nic wiecej ZŁOTOW nie stac w mniejszych miasteczkach zespoly a u nas zenada

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 21:56:12

    Pseudoekolodzy zabierają głos... proponuję zagłębić się w tematykę myśliwstwa, łowiectwa itd. I niech Ci co tak ,,najeżdzaja,, na myśliwych płacą rolnikom odszkodowania i tłumaczą sie ze zwiększającej sie populacji zwierzyny... a to tylko niewielka czesc zadań myśliwych...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 22:06:43

    I te biedne wypchane zwierzęta.Co mówiliście dzieciom? Że to nowotwór czy Bóg tak chciał.
    Mam nadzieję, że będzie biegunka ,a może i włośnica.

  • gość 2019-08-15 22:28:48

    Obrońcy myśliwych głupoty piszą. Pseudo-myśliwy robi na wprost polany ambonę na drzewach, sypie z worków ziemniaki i czeka aż dziki podejdą i strzela bo ma je na dłoni. Spaceruje bardzo często po lasach i widzę co się dzieje, parę lat temu można było spotkać jelenie, teraz gdzieś zginęły. Na obrzeżach miast kręciło się pełno saren, teraz ich jak na lekarstwo. Dzików nie widać prawie wcale. Jeśli selekcję naturalną w okolicznych lasach prowadzą wilki to dlaczego myśliwi dodatkowo dziesiątkują zwierzynę? Te kilka pozostałych dzikich zwierząt ile rolnikom wyrządza szkody? Co to za przyjemność zranić zwierzę by potem dobić je podrzynając gardło nożem?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 22:33:39

    A ciekawe co mówisz dziecku przy obiedzie.. ze hodowalismy kurke zeby łepek ukrecic i zrobić rosół albo karmilismy świnki żeby zrobić schabowego... ???

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 23:27:08

    Nie porównuj dzikich zwierząt do masowej produkcji debilu tam na 6 sztuk przetrwa 1 lub 2!!!!!zawsze powtarzam człowiek zniszczy wszystko !!!

  • gość 2019-08-16 00:22:28

    Zgodnie z przepisami kurki i świnki powinny być zabijane humanitarnie, za znęcanie się przy tym grozi kara. Dzika zwierzyna zazwyczaj nigdy nie pada martwa po pierwszym strzale, albo jest dożynana ręcznie nożem, albo zagryzana przez psy myśliwskie.

  • gość 2019-08-16 08:17:11

    Baloniki PZŁ??! Hej dzieci, mordowanie zwierząt to nasz eokologiczny obowiązek, troska o środowisko, ale wiecie - mordowanie to też zabawa. Jupiiii. (Ohyda!!!)

  • Ekologiczny myśliwy - niezalogowany 2019-08-16 09:49:08

    Tak sie przejąłem tyn bełkotem powyżej, że musze sobie usmażyć dzisiaj jakiegoś kotleta z dzika

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 20:56:41

    Do powyżej...mówię dzieciakom, że marchew ma beta karoten,a cebula witaminę C i nigdy nie dam dziecku schabowego chyba , że kiedyś samo zdecyduje.Mam nadzieję, że pochodzę od małpy,a nie od wilka bo tak mnie uczono na biologii. Czuję więc szanuję-mam wolę to wybieram i mózg to myślę.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 23:07:45

    Mielone sa ze swiń, które zrzeraja wlasne odchody... Smacznego. Amen.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-18 13:28:01

    A warzywa rosną na gnoju. Smacznego. Amen.

Dodajesz jako: |