:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, kopał grozi więzienia - zdjęcie, fotografia
22/01/2019 09:54

Do przestępstwa doszło 9 stycznia, o 7 rano w Jastrowiu

Ten dzień 30 - letni jastrowianian zaczął od bicia pięściami po twarzy i kopania po całym ciele 27 - letniego mieszkańca tego miasta. 

Napastnik zażądał od swojej ofiary wydania posiadanych przedmiotów, więc poszkodowany oddał mu telefon komórkowy. Tego jednak przestępcy było mało - próbował wymusić od mężczyzny 4 tys. złotych.

30 - latek nie cieszył się długo zrabowanym mieniem. Po godzinie 10:00 został zatrzymany przez policję i osadzony w areszcie. Mundurowi ustalili, że pobicie i rozbój nie były jedynymi grzechami mieszkańca Jastrowia - w jego domu znaleźli marihuanę.

Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania rozboju, usiłowania wymuszenia rozbójniczego oraz posiadania narkotyków. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia, a za posiadanie narkotyków do 3 lat. Sąd Rejonowy w Złotowie zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Łukasz Opłatek, na podst. KPP Złotów

Reklama

Bił i kopał, grozi mu 12 lat więzienia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 11:09:26

    Ktoś kiedyś napisał że jastrowie to patologia w pigułce. Miał rację w 100%.

  • M - niezalogowany 2019-01-22 11:33:33

    Zastanów się co piszesz. Wszędzie jest patologia nie tylko w Jastrowiu i normalni ludzie również. A Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka i mieszasz z błotem. Nie masz widocznie za wiele do powiedzenia (ubogi zasób słów i wiedzy) i jedyne co potrafisz napisać to patologia. Przykre.

  • gość 2019-01-22 11:38:38

    ""Pracowicie" zaczął ten dzień 30 - letni jastrowianian - od bicia pięściami po twarzy i kopania po całym ciele 27 - letniego mieszkańca tego miasta. " Boże!!!! widzisz i nie grzmisz!!!!!

  • G.R. - niezalogowany 2019-01-22 12:16:03

    Hej Gość wypraszam sobie takie kom...

  • G.R. - niezalogowany 2019-01-22 12:16:32

    Hej Gość wypraszam sobie takie kom...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 12:54:42

    nafukana stella?

  • gość 2019-01-22 13:04:59

    Nie szerzmy nienawiści. Czy to ważne w jakiej miejscowości? Kryminalista i tyle. Dziś pochodzi z Jastrowie, jutro może zamelduje się w innym mieście. Krytykować należy zachowanie tego mężczyzny. Przykre jest to co teraz się słyszy, co się dzieje...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 13:25:50

    Jastrowie słynie z,, Patoli,,

  • Gościu - niezalogowany 2019-01-22 13:38:13

    Dosyć mam już tej propagowanej nienawiści Złotowa względem Jastrowia! Autorzy tekstów którzy pozwalają sobie na frywolne opisywanie zdarzeń z nutą sensacji lub czarnego humoru. Czemu reszta zdarzeń kryminalnych z regionu jest redagowana w sposób normalny jak protokół przykazał? Czemu niektóre ( może nawet większość) przestępstw popełnianych przez Złotowian lub na terenie Złotowa nie ma tutaj opisanych? Nie pozwolę na dalsze gloryfikowanie Złotowa kosztem Jastrowia! Od czasu kiedy Złotów stał się powiatem cały czas skrupulatnie pnie się w górę, natomiast Jastrowie wpędzane jest czarną dziurę. Wydaje mi się że wina leży po stronie rządzących ludzi. W Złotowie budują promenadę, a w Jastrowiu z kolei poprawczak. W Złotowie coś powstaje, a w Jastrowiu coś zamykają (np. szkoła) Z całym szacunkiem, ale gołym okiem widać że coś tutaj nie gra od dłuższego czasu. Dlatego drodzy redaktorzy pora się ogarnąć, bo w przeciwnym razie poświęcę trochę wolnego czasu na zestawienie w którym chciałbym udowodnić w jaki sposób oczerniacie moje rodzinne miasto. Wtedy może dostaniecie zakaz jakichkolwiek wzmianek na temat tej mieściny. Z poważaniem Patriota Regionalny!

  • gość 2019-01-22 13:40:11

    Ci z wiosek buraczane twarze zawsze żle piszą o Jastrowiu bo zazdroszczą, tak już z nimi jest...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:07:02

    Jeżeli Państwo "Redaktorzy" dziś nie zaczną robić porządku z komentarzami i artykułami jutro rano zgłaszam odpowiednim służbą, że Zlotowskie.pl swoimi artykułami i brakiem reakcji, tworzy przestrzeń i zezwala na popełniania przestępstw z Art.255 KK. Złożę też wniosek w sprawie konkretnych postów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:56:16

    To nie stella,to był bilu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 15:33:13

    Cwaniactwo w necie! Zaraz wyjdzie ze nie Jastrowianin tylko jakiś ciul z wiochy. Sami znawcy k#$&#! Patola to te [email protected]$&# co to ploty rozsylaja!

  • gość 2019-01-22 16:24:41

    Jastrowie to miasto pelne patologii w porownaniu na 1-go mieszkanca. Miasto stracilo swoj charakter od kiedy zaczeli naplywac nagminnie mieszkancy wiosek. Miastowy czlowiek przeprowadza sie na wies i stara sie zadbac o wizerunek miejsca zamieszkania, sprawia, ze wioski staja sie piekniejsze, czlowiek ze wsi sprowadza sie do miasta i zaczyna robic chlew, bo on tak lubi i ciezko jest mu sie zaadoptowac w cywilizowanym miejscu. Ponadto w Jastrowiu mieszka wielu potomkow UPA a przyslowie mowi , ze jablko od jabloni daleko nie upada. Rodowici jastrowiacy emigruja do wiekszych cywilizowanych aglomeracji.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-01-22 16:39:46

    A ty jesteś potomek Kupa czyli gówna!

  • gość 2019-01-22 17:40:13

    Do niby jastrowiaków ale tych z wioski. Wszedł wieśniak na salony, gdzie był zaproszony, Uchlał się obfitością podanych napojów, Zdjął spodnie, napaskudził na środku pokoju, Zarzygał stół i krzesła, roztrzaskał wazony, Od ostatnich zwyzywał dostojne matrony, A kiedy mu uwagę zwrócił któryś z gości , WTEDY WIEŚNIAK WRZASNĄŁ : "Ile w was nienawiści, jadu i podłości".

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 18:01:49

    No ciekawe kto to znowu taki mądry ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 18:14:18

    Ja również słyszałem o akcji ,,Wisła" podczas której przeziedlano ukraińców z którymi nie można było sobie dać rady bo w nocy podpalali polskie domy itp. UPA - incy trafiali ze wschodu na zachód Polski min. w okolice jastrowia.

  • Polak i katolik - niezalogowany 2019-01-22 18:23:24

    RDACY!!! ZŁOTOWIACY - JASTROWIACY BARDZO WAS PROSZĘ ZAKONCZCIE TĘ MOWĘ NIENAWISCI ZAKONCZCIE TĘ WOJNĘ POLSKO - POLSKIE

  • Tu jest wojna - niezalogowany 2019-01-22 18:29:13

    Polak i katolik kup sobie słownik albo sprawdzaj jak piszesz, ale mimo wszysko podzielę Twoje zdanie. I tak wszyscy umrzemy...N #uj więc się kłócić i utrudniać sobie życie. Faktem jest, że w Jastrowiu za dawnych czasów psy nie biegali po mieście, nie robili przyczaj itd. i do tego przedwczesna imigracja zza wschodniej granicy i nie umieliście tego tam ujarzmić podczas, gdy złotowskie chłopaki lądowali codziennie na dołkach i byli pałowani przez słynny skład policjantów co potem sami policję dojechali

  • Gość13 - niezalogowany 2019-01-22 18:57:45

    A kogo to obchodzi czy to byl Bilu czy stella....Moze mial ku temu powody ze skopal goscia bez podstawy sie kogos nie bije...A hak to Bilu to niech sie tam trzyma i Daje Rade!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 19:50:00

    Czy miał powód czy nie to i tak się przyczynił złego uczynku! Szkoda że jeszcze nazwiska nie podacie!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:01:38

    Do gościa 13. Znam sprawę.wcale nie było tak jak piszesz po co się tak wypowiadasz skoro nie wiesz jak było.kolesiowi odbiło po tym jak zjadł 5 białego i popił płynem do płukania.wiec sory ale gościu nie zasłużył na to by go pobił itd.znam jego i tego bila.wcale nie jest mi go żal.w końcu się doigrał

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:13:45

    Skoro go tak pobił to powinien być w szpitalu a nie w ten sam dzień po mieście chodzic!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:38:03

    Po co te komentarze nie rozumiem.złotowskie to raczej informacje a nie forum

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-01-22 20:50:29

    Do redakcji- ile osób aresztowano? Bo z artykułu wynika że jeden bił a aresztowanych jest OBU. Chyba że to pobity miał narkotyki?, i zamiast na sor trafił za kraty?

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-01-22 20:54:57

    Nie napisano OBU ale i tak jest liczba mnoga , więc ilu mężczyzn zatrzymano redakcjo droga?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 21:55:29

    A mi dobrze się żyje w Jastrowiu ,gdyby była obwodnica było by super. Mieszkałem w Złotowie ale Jastrowie lepsze miejsce A co do patologii to i w Krajence i Złotowie jest ona i będzie ale utarło się że tylko w Jastrowiu .Jak powiedział BARDZO dobry obecny burmistrz Jastrowia nadchodzą złote czasy dla Jastrowia i tego Złotowowi też życzę

Dodajesz jako: |