:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Brak prądu w powiecie – strażacy interweniowali z agregatami

Komunikaty i przetargi, prądu powiecie strażacy interweniowali agregatami - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 16/03/2019 09:49

W nocy z piątku na sobotę, w wielu miejscach powiatu zabrakło prądu, m.in. w Złotowie, Jastrowiu i Okonku

Strażacy byli wzywani do podłączenia agregatów, m.in. w sytuacji, gdzie w jednym z domów trzeba było zabezpieczyć działanie respiratora. Strażacy interweniowali również z powodu przewróconych przez silny wiatr drzew.

Szerszej informacji o przyczynach i skutkach braku prądu próbowaliśmy zasięgnąć w pogotowiu energetycznym, gdzie nie udało nam się z nikim skontaktować. Pod numerem alarmowym jest jednak informacja, że na skutek awarii sieci energetycznej, występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, a przywrócenie zasilania przewidywane jest na godzinę dwunastą.

W niektórych miejscach zasilanie już przywrócono.

Red.

Reklama

Brak prądu w powiecie – strażacy interweniowali z agregatami komentarze opinie

  • gość 2019-03-16 11:01:49

    Komuna wraca

  • gość 2019-03-16 11:30:36

    od 3,30 do 9rano w Złotowie nie było prądu ani w domach ani na ulicach. Oszczędność ? czy Enea zawaliła ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 11:47:41

    Może więcej dzieci się w powiecie urodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 14:41:57

    Po takim załamaniu pogody brak prądu na zachodzie też nie stanowi problemu. To prawda nie było go w nocy i nad ranem ale z problemem poradzono sobie bardzo szybko. To nie była awaria prądu w jednym budynku a w wielu miastach i wsiach. Tak więc wzorem zachodnim energetyka zdała egzamin.

  • Tomasz Szefler 2019-03-16 16:28:09

    od 3,30 do 9 rano w Złotowie jak na 24 godziny telewizor led oszczedny mam włączony to sie nie dziwcie jak został wyłaczony prąd to nie mogłem usnac i spac tez telewizora enea jest super bardzo dziękuję za przywrócenie włączenie prądu nam

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 16:29:55

    Sam to przeżywalem w pieczynie

  • DaBorizz - niezalogowany 2019-03-16 16:45:31

    Luz. Komu to przeszkodziło? Brak prądu w godzinach mocno-nocnych...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 17:52:33

    Mi przeszkodziło...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 18:34:04

    Przestraszyłem się,teraz mam wszystko włączone zeby zapomnieć ten poranny Armagedon.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 22:14:43

    Strażacy jeździli z agregatami a Enea leżała uszkodzenia same się naprawiły ,gdyby nie połamane drzewa było by normalnie

  • gość 2019-03-17 09:19:41

    Obejrzałem w tym czasie (5:00-9:00) dwa filmy na lapku. Na trzeci nie starczyło by już baterii jednak akurat prąd POWRÓCIŁ!

  • gość 2019-03-17 09:21:30

    gość 2019-03-16 11:30:36 od 3,30 do 9rano w Złotowie nie było prądu ani w domach ani na ulicach. Oszczędność ? czy Enea zawaliła ? Chyba nie mieszkasz w Zł? Bo inaczej byś wiedział, że to wina silnego wiatru.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 10:33:58

    Rolety mamy elektryczne więc odpaliliśmy świeczki,właczyliśmy muzyczkę z JBLa(intetnet działał),zrobiliśmy śniadanko przy muzyce(nie przy tv jak zwykle)..i prąd wrócił a czar prysł:)

  • Benek D - niezalogowany 2019-03-18 14:50:56

    Nie było prądu i nie będzie niedługo w ogóle bo wszystko rozkradzione...

  • Andrzej H - niezalogowany 2019-03-18 14:53:07

    Benek D masz rację bo przecież wszystko sam rozkradłeś!

  • Andrzej H - niezalogowany 2019-03-18 14:53:26

    Benek D masz rację bo przecież wszystko sam rozkradłeś!

Dodajesz jako: |