:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

CDC, Dead Mans Chest i Unbeaten zagrali w Generatorze

Miłośnicy mocnego brzmienia spotkali się w złotowskim klubie Generator na koncercie CDC + Dead Man's Chest i Unbeaten

CDC (USA) - beatdown/hardcore
Powstała w 2003 roku ekipa z Pennsylvani, będąca klasykiem stylu beatdown hardcore mimo stosunkowo niewielkiej dyskografii. Przede wszystkim znany z dwóch EP "Defy The Odds " oraz "Burn". W 2015 roku nakładem FWH Rec/ BDHW Rec ukazała się ich najnowsze EP zatytułowane "End". Zespół można już było zobaczyć w Polsce podczas wspólnej trasy z Sworn Enemy,Freya oraz Lionheart, a także w trakcie ich własnej trasy w 2014 roku.

Dead Man's Chest (UK) - metallic hardcore
DMC powstało w 2006 roku i ma na koncie trzy długogrające albumy: debiutancki "Hateline", "Negative Mental Attitude" oraz najnowsze "Violent Days", które jest zdecydowanie najcięższym materiałem w dorobku zespołu. W ich twórczości słychać wyraźnie inspiracje takimi kapelami jak Hatebreed, Cro-Mags, Integrity, Merauder czy Slayer. Koncertowa maszyna z mnóstwem zagranych gigów zarówno u siebie w UK, jak i poza granicami kraju, również supportując klasyki gatunku (Sick Of It All, Agnostic Front, Madball, Biohazard, a to tylko wierzchołek góry lodowej).

Unbeaten (PL) - female fronted hardcore
Unbeaten to hardcore'owy kwartet z Bydgoszczy, który powstał w 2016 roku, inspirując się, chociażby We Ride i All For Nothing. Narodziny kapeli sprokurowali obdarzona ogromną energią wokalistka Eliz oraz gitarzysta Langi, mający doświadczenie jako organizator koncertów hardcore'owych. Poza koncertami w Polsce Unbeaten zaprezentował się również w Niemczech, Czechach, Holandii, czy we Francji, supportując między innymi legendarny Merauder, Hatebreed, First Blood, Ignite.

Zobaczcie foto z koncertu.

 

Karol Potapowicz


CDC, Dead Mans Chest i Unbeaten zagrali w Generatorze komentarze opinie

 • Penderecki - niezalogowany 2018-09-10 07:05:54

  Ale wiocha...

 • Stachu - niezalogowany 2018-09-10 07:23:22

  Nie znam tych zespołów i nie słyszałem o nich a przecież jestem 100 % hardcore. Dziwne.

 • @ - niezalogowany 2018-09-10 07:28:49

  Dziwię się jak można słuchać muzyki hardcore przecież nawet jeżeli teksty są po polsku to i tak nic nie można zrozumieć z tego darcia mordy. Muzyka dla kretynów.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 12:20:02

  Więcej tolerancji Misiu kolorowy. Nie musisz od razu obrażać ludzi, którzy słuchają innej muzyki, niż Ty. Pewnie jeśli usluszalbys słowa w muzyce hc i tak nie zrozumialbys ich. Nie pisz więcej, idź na ryby!

 • @ - niezalogowany 2018-09-10 20:29:47

  Oto fragment tekstu : ,,...Bleeeeeeeeeeeeee łeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaa....'' Ktoś rozumie przesłanie zawarte w tekście? Mi się wydaje ze kolesiowi coś siedzi w gardle i chce to wyrzucić. Może ość od ryby mu stanęła w gardle.

 • gość 2018-09-11 18:54:10

  Złotów taki hardcorowy,a członkow zespołów więcej niż publiczności...Heh.

Dodajesz jako: Zaloguj się