Chcesz być zdrowy, silny żwawy? Zapraszamy do zabawy!

Pod takim hasłem Stowarzyszenie Satori wystartowało w konkursie „TESCO Decydujesz, pomagamy”. Co mogą osiągnąć dzięki Tobie…?

Nie da się nie zauważyć, że „współczesne” dzieci borykają się z ogromnym problemem. Brak ruchu. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaszczepiać w dzieciach miłość do sportu. Prowadzimy treningi karate w Złotowie, Krajence, Tarnówce, Głubczynie, Jastrowiu i Okonku, ale to nie wszystko. Chcemy więcej, chcemy dalej, chcemy dotrzeć do najmłodszych na różne sposoby. Startujemy w konkursach, aby uzyskać środki na organizację życia sportowego w naszej okolicy. Dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w wakacje zorganizujemy darmowe półkolonie „Sportowe Lato! Co Wy na to?” dla dzieci z terenów wiejskich. Natomiast od września chcielibyśmy zorganizować darmowe zajęcia sportowe, otwarte dla wszystkich chętnych, których celem byłaby ZABAWA! Możliwe jest to tylko z Twoją pomocą.

Twój głos ma znaczenie

Głosuj na nas podczas każdych zakupów w sklepie TESCO, aż do 4 czerwca. Wystarczy, że wrzucisz żeton otrzymany od kasjera do naszej urny. Dzięki Tobie zorganizujemy gimnastykę ogólnorozwojową dla dzieci w wieku 3-4 lata z rodzicami oraz gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-14 lat. Zajęcia będą odbywać się od początku września, do końca listopada w Złotowie. Naszym celem jest przedstawienie alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu bez komputera i telewizji oraz poprawa sprawności fizycznej najmłodszych. Nadwaga i otyłość mają wiele negatywnych konsekwencji zdrowotnych, dlatego chrońmy nasze dzieci. Uczmy je ruchu!

Więcej informacji o działalności SATORI na stronie www.satori.org.pl i na www.facebook.com/stowarzyszeniesatori

Opis zdjęcia

Zapraszamy do zabawy

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu