:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Chcesz wyrzucić niedopałek papierosa? Odpowiedz na pytanie

Inwestycje w powiecie, Chcesz wyrzucić niedopałek papierosa Odpowiedz pytanie - zdjęcie, fotografia

W Złotowie zamontowano specjalne pojemniki na niedopałki papierosów

Wyrzucaj peta z rozmysłem i odpowiedz na pytanie. To nowy pomysł złotowskiego magistratu w Złotowie na rozwiązanie problemu porzuconych niedopałków papierosów w miejscach publicznych. Czy to dobry pomysł? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.


Chcesz wyrzucić niedopałek papierosa? Odpowiedz na pytanie komentarze opinie

  • gość 2018-09-13 14:47:22

    Każdy pojemnik ma takie samo pytanie?

  • gość 2018-09-13 15:03:27

    Ohydnie to wygląda

  • Fachowiec - niezalogowany 2018-09-13 15:33:47

    Nawet gdyby co 10 metrów były zamontowane popielnice , to i tak polaczki będą kiepować na chodnikach i narzekać że jest syf. Taka nasza mentalność - przykre.

  • gość 2018-09-13 17:30:00

    Paskudnie to wygląda. Nie mam zamiaru oglądać tych petów w tych strasznych pojemnikach. FUJ!!!!

  • gość 2018-09-13 17:42:02

    A jeszcze guma do żucia, kondomy itd... Te ostatnie nieźle by się prezentowały

  • gość 2018-09-13 19:31:57

    śmiałbym się, gdyby to nie było w moim mieście, czy ktoś wreszcie powie STOP tym idiotycznym pomysłom?

  • gość 2018-09-13 20:07:43

    Nawet mi nie mówcie, że coś takiego będę oglądała i jeszcze tłumaczyła dzieciom, dlaczego to obrzydlistwo tu stoi. A jak wtedy wytłumaczyć dziecku, że palenie szkodzi jak pety widoczne w tak ogromnej ilości temu będą przeczyły?

  • gość 2018-09-13 20:08:41

    Czy w tym naszym magistracie już nikt nie myśli logicznie? Znaczy - czas na zmiany.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 21:10:23

    Dobry pomysł tylko nasi janusze prywaciarze są przeciwko. Wiadomo dlaczego - bo prawda wyjdzie na jaw.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 23:37:41

    To niestety bardziej promuje palenie niż czystość. Bardzo nietrafiony pomysł.