:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wybory, obiecują kandydaci stanowisko burmistrza Krajence - zdjęcie, fotografia

Zdradzamy najważniejsze cele i motywacje kandydatów na burmistrzów w Krajence. Sprawdź co obiecują wszyscy kandydaci.

Stefan Kitela

Startuję, ponieważ mam doświadczenie w polityce samorządowej, wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi sprawnie kierować gminą. Do wyborów, podobnie jak w 2010 i 2014 roku, idę, by dalej realizować swój program, którego hasłem przewodnim jest rozwój gminy. Przez osiem lat bardzo wiele zrobiliśmy. Wielomilionowe inwestycje mówią same za siebie. Doceniam bardzo dobrze układającą się współpracę z urzędnikami, radnymi, mieszkańcami oraz samorządami wyższych szczebli. Widzę ponadto dalsze pole dla swojego działania. Mój program zakłada sześć głównych punktów. Są to działania prospołeczne, dbałość o bezpieczeństwo, dalszy rozwój infrastruktury, budowa - rewitalizacja i przebudowa miejsc integracji społecznej, rozwój infrastruktury drogowej oraz wsparcie rozwoju przedsiębiorczości. Każdy z nich to określone - konkretne zadania od m.in. powstawania żłobków i klubu seniora, przez budowanie remiz strażackich i świetlic wiejskich, na rozwoju budownictwa wielorodzinnego kończąc.

Janusz Szczerbiak

Kandyduję, ponieważ bardzo lubię to, co robię. Lubię służyć ludziom, sprawia mi to wiele radości. Sądzę, że robię to dobrze i z sukcesami. Znam bardzo dobrze lokalne problemy, znam oczekiwania mieszkańców, często ich prywatne sprawy, wiem, jak je rozwiązywać. Staram się wykonywać swoją pracę z logiką i bez zbędnych fajerwerków. Praca w samorządzie wymaga logicznego podejścia, nie można zaczynać budowy domu od dachu. Każdy w życiu powinien robić to, co lubi najbardziej i to, co potrafi najlepiej.

Jeżeli chodzi o priorytety. Gmina jest mocno zadłużona, popadła w spiralę zadłużenia, majątek w większości sprzedany. W gminie prawie w ogóle nie budowano infrastruktury podziemnej poza tą, która wcześniej była przygotowana wraz z zabezpieczeniem finansowym, a która decyduje o rozwoju gminy. Wiem, że ten rodzaj inwestycji jest bardzo kosztowny i mało efektowny pod kątem propagandowym, ale konieczny. Chcę uzdrowić finanse, nie dopuścić do utraty płynności finansowej, a w konsekwencji powołania komisarza do zarządzania gminą, co może wyhamować w sposób drastyczny pozyskiwanie pieniędzy pozabudżetowych, które decydują o rozwoju gminy.

Sebastian Kokowski

Zdecydowałem się kandydować, ponieważ uważam, że nasza gmina się nie rozwija, a co gorsze obecny burmistrz nie ma na jej rozwój pomysłu. Po ośmiu latach widać to bardzo dobrze po zadłużeniu naszej gminy, które ciągle rośnie i obecnie, jak podaje portal samorzad.pap.pl, w roku 2018 wynosi ponad 10,5 miliona zł przy 7,5 miliona długu w roku 2017. Dane te są ogólnodostępne w sieci. Wynika to między innymi z nieprzemyślanego przejęcia majątku powiatu, a przynajmniej złego jego zagospodarowania, nie patrząc na konsekwencje w przyszłości. W tej formie uważam, że gmina przejęła koszty, a nie majątek. Takich przykładów jest więcej.

Aby Krajenka zaczęła się rozwijać trzeba przede wszystkim sprawić, aby obywatel chciał mieszkać w naszej gminie, chciał do niej wrócić i przede wszystkim nie chciał z naszej gminy wyjeżdżać. Trzeba sprawić, aby mieszkaniec czuł się u nas wygodnie, bezpiecznie i był szanowany. Wiadomo, za człowiekiem idą pieniądze, sklepy, usługi itd.

W naszej gminie trzeba stworzyć więcej miejsc pracy poprzez zabieganie o nowych inwestorów oraz ścisłą współpracę z już istniejącymi. Inwestor, wykładając pieniądze na inwestycję, chce wiedzieć, co gmina może mu zaoferować, jakie gmina ma plany na przyszłość jeżeli chodzi o działki sąsiadujące z działką inwestora. Takie zadanie doskonale spełnia plan zagospodarowania przestrzennego, który poza tym doskonale rozładowuje napięcia społeczne jak na przykład ostatnia sprawa chlewni. Taki plan powinien być już dawno zrobiony.
W naszej gminie trzeba utworzyć specjalną komórkę, która będzie zajmowała się tylko i wyłącznie pozyskiwaniem pieniędzy z funduszy unijnych i dotacji rządowych. Pieniądze są dosłownie na wszystko. Nie wiem, dlaczego obecny burmistrz tak mało z nich czerpie. Tym bardziej, że inni robią to z rozmachem. Obecny burmistrz bazuje praktycznie na pieniądzach z tzw. rozdzielnika, które gminie się po prostu należą. Trzeba to koniecznie zmienić.

Proszę wyborców gminy, aby rozsądnie przemyśleli swój wybór jeżeli chodzi o burmistrza, ale także i radnych. Przecież to oni razem odpowiadają za przeszłość i stanowią o naszej przyszłości. Myślę, że przez 8 lat w gminie można było zrobić dużo więcej.

Arkadiusz Michalski

W nadchodzących wyborach samorządowych będę ubiegał się o urząd burmistrza gminy i miasta Krajenka nie po to, żeby robić rewolucję, ale kontynuować to, co było dobre i naprawić to, co dotychczas źle funkcjonuje. Będę szukał porozumienia - nie wrogości, partnerstwa - nie konfliktów. Będę burmistrzem wszystkich mieszkańców, zarówno tych którzy mnie popierają oraz dla tych, którzy wyrażają odmienne poglądy. Cechuje mnie duża aktywność społeczna, niespożyta energia, inicjatywa, dobre relacje interpersonalne, które ułatwiają mi pracę dla dobra ogółu. Polityczna niezależność daje mi możliwość rozwiązywania problemów niezależnie od partyjnych układów. Pragnę być burmistrzem ludzi, a nie partii. Liczę, że dzięki Państwa wsparciu i sympatii będę mógł jeszcze skuteczniej działać dla dobra społeczności lokalnej oraz przyczynić się do rozwoju Naszej Małej Ojczyzny. Szanowni Państwo, czas na Nas, na mieszkańców gminy i miasta Krajenka.
Głównymi celami programowymi które zamierzam realizować wraz z Radą Miejską są: zdecydowane obniżenie ceny wody, zwiększenie częstotliwości wywozu śmieci, przygotowanie gruntów inwestycyjnych dla przedsiębiorców, budowa Krajeńskiego Centrum Kultury (konsultacje społeczne), utworzenie krajeńskiego ośrodka wsparcia seniorów, zwiększenie dostępności do lekarzy specjalistów, otwarcie apteki całodobowej w Krajence oraz zagospodarowanie gminnych terenów zielonych. Niebawem przedstawię Państwu kompletny zakres zadań do realizacji, odnoszący się do wszystkich Mieszkańców. Życzę Państwu podjęcia trafnych decyzji i wszelkiej pomyślności.
Z wyrazami szacunku Arkadiusz Michalski.

Adam Klaryński

Decyzję podjąłem w czerwcu tego roku. Minęły bowiem czasy ignorancji i niedotrzymywania obietnic wyborczych. Jako mieszkaniec gminy i miasta Krajenka zawsze czułem potrzebę zmiany sposobu działania burmistrza. Składanie obietnic bez pokrycia np. w sprawie budowy sal wiejskich w Skórce i Głubczynie i wycofanie po wyborach zapisanych już w budżecie inwestycji, musiało spotkać się z moim sprzeciwem. Dzisiaj po raz kolejny składane są przez burmistrza te same obietnice w celu pozyskania wyborców z tych miejscowości. Czy można więc obecnemu włodarzowi wierzyć? Bezczynność w tej sprawie będzie nas wszystkich kosztowała dziesiątki tysięcy złotych z powodu utraty ważności dokumentacji projektowej. Zobowiązuję się nie zmarnować żadnej złotówki z Waszych podatków.
W życiu potrzeba zwykłych rozmów na argumenty. Żyjemy w kraju wolnego słowa, poglądów, swobodnego wyrażania swoich opinii i bronienia obietnic wyborczych. Burmistrz powinien być zawsze otwarty na potrzeby mieszkańców i obecny wśród ludzi. Zobowiązuję się Was słuchać i szanować.

Jako wieloletni samorządowiec nie mogę stać bezczynnie, gdy przypisuje się mi powiązania z obecnym burmistrzem. Krajenka potrzebuje alternatywy dla rządów p. Stefana Kiteli. W nadchodzących wyborach startuję z własnego komitetu, tj. KWW Adama Klaryńskiego. Jestem bezpartyjnym, niezależnym kandydatem na urząd burmistrza. Chcę pracować ponad podziałami dla mieszkańców całej Gminy.
Wśród moich priorytetów znajduje się blisko trzydzieści zadań, wpisanych w program wyborczy. Przedstawiam w nim moje pomysły na rozwój gospodarczy, kulturę, sport, bezpieczeństwo, ochronę środowiska, właściwe zarządzanie, inwestycje czy cyfryzację urzędu. Zapraszam na moją stronę internetową oraz Facebooka.

Dziękuję za wiele ciepłych słów podczas spotkań i liczę na Państwa głosy w dniu 21.10.2018r. Zapewniam, że szanuję Wasze głosy i nikomu ich „nie zbieram” ani „nie przekazuję”.

Reklama

Co obiecują kandydaci na stanowisko burmistrza w Krajence? komentarze opinie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-11 10:26:55

    Tylko Arkadiusz Michalski ma w sobie tyle siły i wiedzy, by naprawić naszą gminę, zredukować zadłużenie i poprawić ogólny wygląd miasta np. monotonnego rynku. Stawiajmy na młodą krew, ona wprowadzi powiew świeżości do naszej gminy. Żaden z kandydatów nie ma w sobie tyle ambicji i chęci pracy co Michalski, co z resztą widać po obecnym stanie gminy a przecież większość kandydatów to Wielcy Społecznicy z samorządową przeszłością

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 10:36:17

    Pan S.K miał już swoje pięć minut, pokazał co potrafi i to szanujemy oraz dziękujemy. DZIĘKUJEMY, teraz czas na zmiany, które są potrzebne, by utrzymać rozwój gminy na wysokim poziomie i ponownie ruszyć rzekę zmian, która dawno wyschła...

  • Ja - niezalogowany 2018-10-11 10:42:54

    Aby zarządzać taka gminą wypadało by posiadać wiedzę o ekonomii, przedsiębiorstwie i mądrym zarządzaniu kapitałem. Tylko jeden z kandydatów ma rozwijającą się firmę, w którą wkłada dużo serca, by zaproponować najlepszy produkt. I na niego zagłosuję. Arku, masz głos, trzymamy kciuki !

  • Obserwator - niezalogowany 2018-10-11 11:08:17

    Uważam że przyszły burmistrz powinien być po prostu otwartym, dobrym człowiekiem, który potrafi nie tylko mówić a przede wszystkim słuchać. Obiecują wszyscy

  • gość 2018-10-11 11:43:13

    Pan Kitela pokazał jak można współpracować z ludźmi , powiatem , sołectwami itp. Nasza gmina rozwija się co widać gołym okiem, dlatego nie rozumiem po co to co dobre zmieniać. Inni kandydaci piszą w swoich programach o potrzebie nowych miejsc pracy - lokalne firmy proszą się o pracowników np. firma Ikano. Zadłużone są wszystkie gminy które coś robią , a to że w naszej gminie coś się robi to widać. Panie Stefanie ma pan mój głos i całej mojej rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 13:14:43

    Sporo inwestycji to nie zasługa obecnego burmistrza a się mu je przypisuje, np droga przez Krajenkę- wojewódzka, czy drogi na wsiach- powiatówki. Okropny rynek ? Stadion dla wybrańców bo dla innych jest zamknięty? Zaniedbanie szkoły średniej? Brak dialogu z ludźmi bo nigdy nie ma czasu? To jego zasługi. Najdroższa woda w powiecie i jej marnotrawstwo. Mógłbym wymieniać i wymieniać

  • Gość obserwator - niezalogowany 2018-10-11 14:17:31

    Wszystkie komentarze od zwolennikow Pana Arka. To ciekawe. W teorii jest dobry a co z praktyką? Młodość wszystkiego nie załatwi. Oceniać każdy może,nikt nie lubi być oceniany. 21 będzie ciekawie i raczej czeka nas druga tura.

  • On - niezalogowany 2018-10-11 14:42:55

    A kto to jest Pan Michalski?? Nie osmieszajcie się ludzie. Wędka i na ryby.

  • Do on - niezalogowany 2018-10-11 15:44:23

    Pan Michalski to przyszły burmistrz, już niedługo

  • gość 2018-10-11 16:03:02

    amen

  • gość 2018-10-11 16:08:26

    Ulica pamięci PZPR-u już w Krajence jest. Czas na ulicę ...wyklętych. Który z kandydatów tego się podejmie?

  • gość 2018-10-11 16:25:29

    Jeden z kandydatów jest winny mieszkańcom pokrycie kosztów referendum sprzed 2 lat :)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 17:27:10

    Pan Michalski już pokazał jaki jest zorganizowany. To jego referendum było jedną wielką klapą. Też jestem za zmianami, ale na pewno nie Pan Michalski.... Jeszcze nie wiem na kogo oddam głos, ale przymierzam się ku Panu Klaryńskiemu, ponieważ że Wszystkich kandydatów najlepiej wypadł podczas spotkań. Pan Kotek a tylko mówi "moja osoba", "ja zrobilem", "ja wykonalem" A gdzie w tym wszystkim są radni?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 17:58:08

    Tylko Stefan Kitela! Wraz z radnymi zrobili kawał dobrej roboty! Gimna wypiękniała, wygląda lepiej niż inne w powiecie. Zawsze podchodzi do wszystkich z szacunkiem, bardzo uczciwy i dobry człowiek. Każdemu pomoże i z każdym się dogada. Ja i cała moja rodzina za Kitelą. Inni kandydaci nie mają NIC nowego do zaoferowania. Żłobki? Ekipa Kiteli zorganizowała. Drogi? Mamy wyremontowane lub już są w planach. Lampy? Zaraz się zaświecą. Szkoły? Wszystkie odremontowane i piękne. Korty, bieżnie, place zabaw, wiaty? Są. Chodniki? Są. Super zespoły na imprezach? Mamy! A znając pana Stefana będzie więcej i jeszcze lepiej. Wielkie podziękowania! Kitela wygra :) Trzymamy wszyscy za Pana kciuki!

  • Adam - niezalogowany 2018-10-11 18:50:52

    Arek jest moim kandydatem w 100% jest to człowiek o gołębim sercu ale jest przede wszystkim kreatywny, zorganizowany i dążący do celu. W jego działach widać, że dobro i rozwój regionu jest dla niego priorytetem. Dodatkowo jako młoda i wykształcona osoba zdobył ogromnego doświadczenia praktycznego. Zachęcam do głosowania na Arka, na pewno będziemy zadowoleni.

  • Gość25 - niezalogowany 2018-10-11 19:36:27

    A ja popieram stefana kitele jest bardzo dobrym burmistrzem i dużo zrobił trzymam kciuki☺☺

  • Gość55 - niezalogowany 2018-10-11 19:41:50

    Czas na młodych, Panu Kiteli dziękujemy.

  • Gośćwygra - niezalogowany 2018-10-11 19:42:36

    Wygra lepszy i to będzie Pan Stefan kitela☺☺

  • SOS dla porządnych ludzi - niezalogowany 2018-10-11 20:12:07

    Szanowny kolega Michalski

  • +500 - niezalogowany 2018-10-11 21:00:37

    Pan Arkadiusz M- zamierza zmienić wizerunek naszej Gminy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 21:38:45

    Może i zamierza, ale czy na lepsze? Wizerunek Gminy jest świetny odkąd pan Kitela ze swoją ekipą rządzi. Miasto i wsie są na poziomie europejskim. Dyrektor KOKu organizuje najlepsze imprezy w powiecie. Szkoły i przedszkola wyglądają super, są odmalowane i wyremontowane. W końcu mamy drogi, ronda, mosty. Coś jest nie tak z wizerunkiem? Jestem za Kitelą. Mieszkam w Krajence od urodzenia i widzę, jak za rządów pana Stefana wszystko się totalnie zmieniło na lepsze. Panie profesorze masz pan nasz głos.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 21:46:46

    Mój też!!!

  • Xyz - niezalogowany 2018-10-11 21:53:10

    Oczywiście że Pan Kitela dużo zrobił, ale TYLKO dla Krajenki i Głubczyna, resztę miejscowość miał w uszanowaniu.! A teraz przed wyborami chce pokazać co on nie zrobił... śmiech na sali ! tylko niech sie przyzna ile sam zrobił, a nie cały czas kosztem innych ! Ja tez mogę wiele obiecać i powiedzieć, ale moim zdaniem trzeba najpierw zrobić, a potem sie chwalić !

  • Artek - niezalogowany 2018-10-11 22:11:22

    Przeraża mnie troche obecne zadłużenie gminy, widac zmiany w krajence ale zadłużenie tez. Mozna powiedziec ze bez pieniędzy nic nie zrobimy ale nie mozna robic cod za pieniądze pożyczone bo to przeciez trzeba odddac podwójnie. Obecnie nie ma kandydat a na burmistrza, Michalski za mlody a pozostali juz rządzili a o Kokoskim same najgorsze rzeczy słyszę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:51:43

    Artek naucz się pisać

  • Gosia - niezalogowany 2018-10-11 22:54:10

    Do Artka dobrze sie czujesz

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:57:08

    Wybudowałem dom i wziąłem kredyt, inaczej nie miałbym domu. Krajenka i okolice się zmieniają , to gmina potrzebuje kasy - zagłębiem przysłowym nie jesteśmy, to pewnie musimy pożyczać Ale to jeszcze nie tragedia. Ważne coś się dzieje i nasza gmina pięknieje. Panie Stefanie ludzie to widzą i podziekują Panu przy urnach oddając na Pana głos. A to prawda, że tartak to będzie teraz osiedle mieszkaniowe? A w programach mają niektórzy nowe miejsca pracy.

  • Tomek - niezalogowany 2018-10-11 23:03:33

    Do goscia co ty mozesz wiedziec

  • Bartek - niezalogowany 2018-10-11 23:07:09

    Do goscia to splacaj kredyt

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 23:11:05

    Pracuję i spłacam, czy to źle?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 00:26:35

    Powodzenia Arek!

  • Gość pedolino - niezalogowany 2018-10-12 06:33:19

    https://m.youtube.com/watch?v=a4FGVphJvyY Michalski A i jego wizja rozwoju mojego miasta! Arek niech zacznie zmianę od wizerunku swojej posesji. Adam K- chłopak ma tupet! PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W Krajence- człowieku gdzie byłeś wcześniej! Skoro wszystko jest beeee! Nie jesteś wiarygodny! Białoruś czeka na Ciebie! Miasto i Gminę zostawić daj nam Panie...

  • Xyz - niezalogowany 2018-10-12 07:27:51

    A co sam Adam miał zrobić w gminie, skoro on sam nie mógł ustalać niektórych rzeczy ! Zastanów sie. Rada składa sie z kilku osób, a nie z niego samego -.- wystarczy czasami poruszyć szare komórki, zamin zacznie sie cos pisać ;)

  • Twój stary - niezalogowany 2018-10-12 07:35:31

    Poczytajcie sobie opis każdego kandydata i wtedy zaglosujcie, mam nadzieję że nie na Pana Kitele

  • gość 2018-10-12 08:28:22

    Przez ostatnie 8 lat w Krajence nie powstał ani jeden blok mieszkalny! Nie powstał ani jeden zakład produkcyjny! Nie wybudowano ani 1 km ścieżki rowerowej! Poza kilkoma przypadkami budownictwo jednorodzinne w Krajence praktycznie nie istnieje. Inwestycje drogowe są niedopilnowane (kilkodziesięciocentymetrowy chodnik na ul. Złotowskiej, brak chodnika w Augustowie). Nowe chodniki to nie jest rozwój! Krajenka nie jest atrakcyjna dla młodych ludzi. Czas to zmienić! No tak czy nie? Pozdr. Andrzej

  • Pracownica - niezalogowany 2018-10-12 10:38:05

    100% na pana kietele tylko żeby pomysł w swoim programie o ludziach storszych przecież też będzie kiedyś starym człowiekiem! !!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 10:45:32

    Do Gość pedolino, to mi śmierdzi prokuraturą. Będziesz miał szczęście jak nie zostaniesz pozwany. Arek to człowiek o dobrym sercu więc pewnie zostawi to. A twoje tanie chwyty mam nadzieję, że wyborcy odpowoednio ocenią.

  • gość 2018-10-12 14:24:36

    Mechanizm głosowania prosty. 1. głosujemy 2. usuwamy historię przeglądania z komóry lub kompa 3. glosujemy itd. życzę powodzenia w rzetelności wyników głosowania

  • P. Kitela - niezalogowany 2018-10-12 15:00:08

    Ma ktoś pożyczyć 5 stów do wypłaty, bo wszystko na gazety poszlo

  • gość 2018-10-12 15:03:15

    Do gość 2018-10-12 14:24:36Co Kiteli styki się zapalły?

  • xXx - niezalogowany 2018-10-12 16:21:54

    Witam . Pomyślcie tylko ile jeszcze można słuchać tych kłamstw „co to nie zrobimy „ i wogole ! Tylko bylo obiecane nam sala wiejska w dwóch wioskach , chodniki ,lampy itp i co? Nie ma nic największe inwestycje poszły w Krajenke i Głubczyn ! A co z reszta ? Co z innymi wioskami? Dajmy szanse innym , starczy tych 8 lat obiecywania ! Co z tego wyszło - NIC !!!!!

  • Szefunio - niezalogowany 2018-10-12 17:21:37

    Pani Michalski w Panu nadzieja. Bo tutaj jest jak jest po prostu i Ty dobrze o tym wiesz. Mam nadzieję że będzie Pan mógł już niedługo zaśpiewać pewnym osobom Time to say goodbay

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:47:32

    Troling działa!

  • Gość pedolino - niezalogowany 2018-10-12 23:16:20

    Do Xyz Zanim Adam został Przewodniczącym nie znał stanu faktycznego Gminy!? Sam Adam mógł wstrzymać się od głosu! Np to mógł zrobić! Podziękować za mandat radnego! Podziękować za współprace! Tego też nie zrobił! Zastanów się od kiedy twój Adam zmienił front Czerwiec 2018r- WYSTARCZY CZASAMI PORUSZAĆ SZERE KOMORKI,ze to lipa

  • zainteresowany - niezalogowany 2018-10-12 23:47:52

    Drodzy wyborcy, zastanówcie się dobrze 3 razy na kogo zagłosować w obecnych wyborach, które są tak na prawdę decydującymi o losach Krajenki, która jest dla nas taka ważna. Galopujące zadłużenie to wielki problem, szczególnie dla nas, mieszkańców, ponieważ Pan Listonosz (nazwałem go w ten sposób, gdyż kolportuje on ulotki w postaci gazet, za które my- wyborcy zapłaciliśmy z naszego wspólnego funduszu, i pragnę zaznaczyć, że kosztowały DUŻO WIĘCEJ niż referendum Pana Michalskiego, na które z resztą miał poparcie w postaci podpisów) spokojnie wyprowadzi się do nowego domu, który już czeka jakieś 100 km od naszej miejscowości, a nam zostanie problem. Nie jest to zagrożenie wyssane z palca, ponieważ istnieje w województwie zachodniopomorskim gmina Ostrowice, której los prawdopodobnie już został przesądzony i zostanie ona ROZEBRANA ! Możecie to info spokojnie sprawdzić w google. Czy na tym nam mieszkańcom zależy ? Żeby podłączyli nas pod okoliczną, sporą gminę, której się pewnie domyślacie ? Wtedy już na zmiany będzie za późno... LOS JEST W NASZYCH RĘKACH, ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE ! Życzę mądrego wyboru...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 00:07:25

    Pan Adam był przewodniczącym rady. Był najważniejszym organem władzy ustawodawczej. To rada decyduje, co burmistrz i jego pracownicy mają zrobić. A teraz sam neguje to, co w gruncie rzeczy sam ustalał z radnymi? Myślę, że nie trzyma się to logiki. Zagłosuję na Kitelę, bo obiecywać można cuda na kiju. Pan Stefan większość obietnic dotrzymał. I większość rzeczy, które obiecują przeciwnicy już zaplanował i realizuje pan Kitela. Stefan Kitela dalej burmistrzem! Amen!

  • On - niezalogowany 2018-10-13 13:44:58

    Pan Arek będzie Burmistrzem, buhaha, czego?? Chyba domu w którym mieszka u Mamusi wraz z bratem o ksywie d..a. Zmieni wizerunek Miasta i Gminy, napewno. Będą się z nas śmiać.

  • gość 2018-10-13 14:34:12

    Burmistrz przedstawia plan scieżki rowerowej i budowy świetlic ale na sesji chyba o tym nie było mowy?

  • Gość5 - niezalogowany 2018-10-13 16:24:21

    Widzimy poziom wypowiedzi zwolemmików P Kiteli, niestety jest to poziom faktyczny. Dlatego zagłosuję na P Michalskiego.

  • pm - niezalogowany 2018-10-13 19:45:20

    Co to za zaśmiecanie Krajenki w wykonaniu kandydata Klarynskiego? pozbywa sie zlomu? co to za porządki, żeby ustawiać jakieś zdezelowane rowery po mieście. "Piękna" wizytówka...

  • gość 2018-10-13 20:02:34

    Treść komentarza...

  • gość 2018-10-13 22:22:47

    TIMEEEE TOOOOOOOOOO SAAAAAYYYYY GOOD BYEEEE !!!!!! HAHAHA :D

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 07:50:31

    Tylko nie Pan Michalski boże nie... Cała Krajenka będzie w drzewkach obsadzona jak ulica Jagiełły chodź słyszałem. Że Pan Michalski kiedyś zaszalał i gdy sadzili drzewka zasądził kilku osobą koło domu jakieś drzewka owocowe typu śliwa ... Więc no Krajenka centrum a tam wiśnie śliwki gruszki ? Hahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 08:30:50

    Wolę drzewka niż beton. Pan Michalski na burmistrzem.

  • gość 2018-10-14 08:40:13

    rowery są super tylko pytanie to jest reklama czy antyreklama bo nie wiem czy to psikus czy innowacyjny pomysł wyborczy ale wzbudził dyskusję więc działa (kolejnego plakatu nikt by nie zauważył). Co do drzewek sadzonych na terenie gminy to w mojej ocenie faktycznie powinny to być drzewka nie owocowe (bynajmniej nie w bezpośrednim sąsiedztwie dróg) aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to chyba nie Pan Arek chodził i utożsamiał się z hasłami na transparentach "ZIELONA KRAJENKA" a z drugiej strony pozwolił na chlewnie w Podróżnej......... jak się mylę proszę mnie poprawić

  • Tamten typ - niezalogowany 2018-10-14 09:52:02

    Jaki wpływ miał Pan Michalski na chlewnie w podroznej?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 10:36:59

    Pan Michalski nie ale sęk w tym że ktoś z zielonej Krajenki chyba miał ale to tylko tak na marginesie

  • Gosc xyz - niezalogowany 2018-10-14 23:13:37

    Najwyższy czas skończyć z zagrywkami propagandowymi i skupić się na pracy na rzecz gminy. Ostatnie osiem lat, to doskonałe "rozgrywanie" wszystkich oponentów, nawet Przewodniczącego Rady... Obawiam się jednak, że "lud" uwiedziony nowymi chodnikami i parkingiem przy "Biedronce" ulegnie ułudzie i ... zostanie jak było, a za kilka lat już NIC NIE BĘDZIE :(

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 07:53:50

    W biuletynie i gazetach wygląda pieknie , no i co powiesz na to.

  • gość 2018-10-15 09:39:58

    Mam nadzieję że wyniki sondy przełożą się na głosowanie w najblizszą niedzielę.

  • gość 2018-10-15 10:34:14

    a co z biuletynem, czy jest pewność , że Nowy będzie go wydawał ? Moja mama (88lat) tylko czyta ten biuletyn darmowy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 10:53:28

    Ten obecny musi odejsc i cala jego reszta

  • gość 2018-10-15 17:42:27

    Wiadomo, że wyniki sondy się nie przełożą na wynik, bo w wyborach każdy ma jeden głos hahaha. Wygra oczywiście Kitela i to w pierwszej turze, bo nie ma innych sensownych kandydatów. Powodzenia panie burmistrzu, niech pan się nie przejmuje nabitymi głosami. Oddano już więcej głosów, niż chodzi u nas do wyborów. Ludzie nie pracują i nie mają co robić, to klikają i się cieszą, że chociaż gdzieś mogą się wyżyć hahaha. Kitela na kolejną kadencję dla rozwoju gminy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 19:16:27

    Tylko sebek się nadaje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 19:36:36

    Do gosc to ci sie tylko wydaje ze kitela wygra

  • Mieszkaniec Krajenki - niezalogowany 2018-10-16 09:31:03

    Tak obserwuję wszystkich kandydatów i czas na zmiany.... Proszę zobaczyć kto jest obsadzony na stołkach. Mieszkańcy pamiętają wszystko..... Chlewnia pod szkołami. Gdyby nie protest wszystko byłoby podpisane... Nie dziwię się innym kandydatom, że nie wzięli udziału w tej pseudodebacie w tv asta. Widzieliście jakie pytania były zadawane? Wszystko pod obecnego burmistrza. Młodzi chcą zmiany. Nie chcemy dojeżdżać do pracy do innej miejscowości. Większość moich znajomych jak i ja będziemy głosować na Pana Adama Klaryńskiego. Na szczęście przy urnach nikt nam nie patrzy na ręce i karty jak głosujemy. Tam nie ma Facebooka, nikt nas nie śledzi.

Dodajesz jako: |