:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 19°C
Inwestycje w powiecie, zakup nowej karetki - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal zlotowskie.pl 19/09/2019 09:12

W ramach „Programu wymiany ambulansów” do stacji pogotowia ratunkowego w całym kraju trafi 200 nowoczesnych karetek. Jedna z nich służyć bedzie mieszkańcom powiatu złotowskiego

Kwota dofinansowania to 400 tys. zł na ambulans, natomiast budżet całego programu wynosi 80 mln zł.

Symboliczny czek na zakup karetki dyrektor Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie Joannie Harbuzińskiej-Turek przekazał wczoraj Wiceminister Zdrowia Janusz Cieszyński.

Dyrektor szpitala Joanna Harbuzińska-Turek z rąk Wiceministra Zdrowia Janusza Cieszyńskiego odebrała dziś czek na kwotę 400 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup nowej karetki. Chwilę wcześniej podpisała stosowną umowę na dofinansowanie.

Wspomniane 400 tysięcy złotych pochodzi z „Programu wymiany ambulansów”, dzięki któremu do stacji pogotowia ratunkowego w całym kraju trafi 200 nowoczesnych karetek.

W tej ważnej chwili dyrektor i jej zastępcy Marcinowi Druszczowi towarzyszyli parlamentarzyści Grzegorz Piechowiak i Marta Kubiak i Ryszard Czarnecki, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Adam Bogryczewicz, Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Burmistrz Jastrowia Piotr Wojtiuk i jego zastępczyni Agnieszka Głyżewska-Klofik, radni Rady Powiatu Złotowskiego Tomasz Wojtiuk i Ryszard Król, radny Rady Miejskiej w Jastrowiu Janusz Siwak oraz Pielęgniarka Oddziałowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Ilona Belka.

Karetkę trzeba będzie doposażyć w niezbędny sprzęt specjalistyczny.

 

Starostwo Powiatowe w Złotowie

Reklama

Czek na zakup nowej karetki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 10:33:06

    Dzięki PiS ludziom żyje się lepiej będzie kolejna karetka w powiecie a i tak będziemy czekać w Złotowie mieszkańcy 30 minut albo 40 na karetkę emerytury z ZUSu nie doczekamy bo padniemy szybciej albo ZUS studnia bez dna u nas siedzimy pałace budują sobie r a zachodzi zwykły budynek trzeba zmienić system ubezpieczeń na wzór Zachodni wiele towarzystw ubezpiecza się samemu i odkładasz się samemu Piszę z telefonu Sorry za błędy

  • Halicki - niezalogowany 2019-09-19 11:55:55

    Brawo Dobra Zmiana!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 12:10:33

    A nauczycielom podwyżek powiat jeszcze nie wypłacił.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 12:13:56

    Dlaczego księża nie płacą podatków ? Dla czego księża mają tyle ziemi choć nie są rolnikami ? Żyją tylko naszym kosztem !!! Co bo my jesteśmy inny sort my musimy płacić podatki a oni nie !!!! W każdym kościele powinna być kasa fiskalna i za chrzciny , pogrzeby i ślub , powinni dawać paragon ile wzięli . Kiedy to się skończy a no wtedy kiedy nie dopuścimy aby pis wygrał wybory . My jesteśmy tylko kukiełkami w tej grze obiecują wszystko aby dostać się do koryta a puzniej będziemy płakać dla nich już nie będziemy istnieć .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 13:30:18

    Kiedy Powiat wypłaci zaległe pieniądze nauczyciela szkół ? To jest karalne , tylko nikt nie chce się wychylic, by nie stracić pracy.

  • gość 2019-09-19 14:44:29

    Powiat nie wypłaci. Mogli nie strajkować.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 15:15:24

    Dojna zmiana hojnie gospodaruje nie swoimi pieniędzmi. A przy okazji darmowy pijar przed wyborami niech ciemny lud się cieszy jak paniska rozdają.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 15:42:56

    Ciemny lud doznał oświecenia i zrozumiał na czym polega zachód i czym różni się od wschodniego kolonializmu przerobionego przez liberałów przy wsparciu postkomuny na kapitalistyczne niewolnictwo.
    13.10.2019r. głosujemy na PiS.

  • gość 2019-09-19 16:00:37

    a te przydupasy obokto po co ????

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 16:12:34

    Właśnie ludzie teraz przejrzeli na oczy , i wybiorą Iny rząd niż jest obecnie kwestia czasu i znów będziemy wolni

  • gość 2019-09-19 16:40:47

    Ciemny ludzie, po Wyborach Kaczyński zrobi wam jesień średniowiecza, weźmie krótko za pyski i nie podskoczycie powyżej pasa. Już gospodarka ostro hamuje, obietnice wyborcze zamienią się na gruszki na wierzbie, z 500+ zrobi się 1000-, będziecie prawem tak udoopieni ,ze bez szemrania posmakują wam mirabelki i szczaw.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 18:21:23

    Ty powyżej po piśmiennictwie widać żeś młody. Ten od mirabelek to wasz idol szukający pociechy w burdelach.
    Zapewne jesteś z tych którzy chorują na kaczyzm i dlatego bierzesz 1000, 500, i 300zł które w twoim portfelu ci nie przeszkadzają. Pewne jest że próbujesz przykleić się do biadolenia elity która chce brać jak najwięcej pilnując aby inni nie dostali nic.
    Człowieku otwórz się na ludzi i 13.10.2019r zagłosuj na kandydatów PiS do parlamentu.

  • gość 2019-09-19 18:49:15

    Wychowałem dzieci bez żadnego 1000, 500, 300 zł na porządnych ludzi. nie dostawałem na krzywy ryj na co dzisiaj liczą nieroby. Pomoc od Państwa należy się tym co jej najbardziej potrzebują, a nie dla milionera i dla menela. Obecnie najwięcej bierze ,,elita\'\' będąca przy korycie twierdząc że im ,,się należy\'\'. napełniając swe kieszenie na maksa i jednocześnie uśpiwszy ciemny lud pieniędzmi z ich własnych kieszeni. Miejmy nadzieję że następcy wzorem dekomunizacji zrobia dePiSalizację nacjonalizując majątek PiS i jej polityków by odbudować Polskę z ruiny. Ten co zagłosuje na PiS jest ślepym baranem idącym samowolnie na rzeź. PS - pociechy w burdelu i nieletnich ich pracownic podobno szukał jeden z naczalstwa PiS, z wykształcenia ogrodnik.

  • gość 2019-09-19 19:37:09

    Wiadomo,ze w całej Polsce Niepodległej,Polacy za głosują większości na PIS.Jest dobra zmiana,którzy głosowali na PO-PSL-SLD,nawet się przyznali że za głosują na PIS.Tego już nie da się ukryć.Rozmawiałem ze znajomymi,którzy słuchali POLSAT i TVN 24,od 2 lat tylko oglądają TVP-Info,TVP 1,TVP 2,TVP Polonia,nawet TV-Republika czy Telewizję TRWAM

  • gość 2019-09-19 19:58:55

    Ja się pytam dlaczego ten postkomunista starosta Powiatowy Złotowa Goławski nie podziękuje oficjalnie,że dzięki PIS Szpital Złotowski,dostał czek na zakup karetki.Jemu to by nie przeszło przez gardło,bo on dziś jest milionerem,uwłaszczając się majątkiem narodowym.

  • gość 2019-09-19 20:01:43

    Ja się pytam dlaczego ten postkomunista starosta Powiatowy Złotowa Goławski nie podziękuje oficjalnie,że dzięki PIS Szpital Złotowski,dostał czek na zakup karetki.Jemu to by nie przeszło przez gardło,bo on dziś jest milionerem,uwłaszczając się majątkiem narodowym.

  • gość 2019-09-19 20:09:38

    Polska to jednak dziki kraj, mentalność ciemnego ludu średniowieczna, do tego za Komuny im wpojono że to co mówi władza rzecz święta, słucha jedynie TVPiS jak kiedyś TVPRL, nie dopuszcza do siebie żadnych nowinek naukowych bo to dla tych intelektualnie ubezwłasnowolnionych gamoni za skomplikowane. Pamiętaj prawdziwy Polaku i patrioto, głosując na PiS bedziesz współwinnym degradacji Polski do poziomu krajów Trzeciego Świata.

  • gość 2019-09-19 21:28:25

    Wybory powinny być co pół roku to w naszym kraju wszystko było by nowe od parlamentarzystów po sprzęt z którego mogli by korzystać wszyscy.

  • Obywatel - niezalogowany 2019-09-19 21:50:36

    Ludzie czy Wam Pan Bóg rozum odebrał ?? Co Wy z PIS-em , z tym złodziejskim układem !! Zapierdalacie za miskę ryżu tak jak powiedział bangster Morawiecki milioner, dwukrotnie uznany przez sąd za kłamcę. Dostaliście 500+ , gdzie wcale to nie jest dobre rozwiązanie bo ludzie zaczęli mieć w du... pracę i zaczęli teraz kombinować i żyć na socjalu. Lepszym rozwiązaniem byłoby zmiejszyć podatki a tak pisowskie rozdawnictwo szaleje na lewo i prawo. Sprawiedliwie to nie znaczy , że wszyscy po równo mają mieć i dostawać !! Pisiorstwo teraz to jest komuna bis ale jeszcze w większym wydaniu. Czego się dotkną to wszystko spierdolą, zero inwestycji, wstrzymane budowy dróg i autostrad. Nikt tak nie podzielił społeczeństwa, rodzin, sąsiadów itd. jak PIS a zwłaszcza ten mały z metra cięty stary siwy kawaler co mówi nam ludziom jak mamy żyć, jak ma wyglądać rodzina. Niech sobie to robi we własnej rodzinie najbliższej ( bratanica - 3 mężów i dzieci) i ten co z kotami żyje, co nie wie co to kur... praca fizyczna czy jako prywatna działalność . O kościele już nie wspomnę jak się dla kasy sprzedał itd. Mam nadzieję że mądrość Wam do głowy wróci. Ja żyłem wczasach komuny i już nie chcę żyć w takich czasach ,że ktoś mi będzie mówił co mam robić, jak mam żyć. Afera goni aferę, miesięcznice, granie tragedią Smoleńską i co gdzie ten wrak co tak mieli go ściągnąć i ten fanatyk Antek . Świat się z nas śmieje. Przejebaliśmy ponad 25 lat ciężkiej pracy a teraz ten pisowski układ wszystko zniszczył. Kończę już , bo brak słów na te dziadostwo pisowskie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-19 23:22:30

    Popieram przedmówcę i dodam że nasi pradziadowie walczyli o naszą wolność nie taka jak mamy teraz . Jesteśmy ubezwłasnowolnieni zabrano nam wszystko prucz honoru . rydzyk kieruje wszystkim pociąga za sznureczki ,dla tego pis daje tyle kasy Rydzykowi żeby mieć poparcie i władze kiedyś to zrozumiecie ale wtedy będzie już za późno . Pomyślcie o waszych dzieciach , chcecie żeby rządzili nami czarni . Wasz wybór potem nie będzie odwrotu .

  • gość 2019-09-20 18:14:27

    To już wiadomo,że te bojówki bolszewickie z PO-PSL-SLD-Nowoczesna-KOD,to są synowie i wnuki,bandyckich komunistycznych organizacji z PPR,UB,PZPR,ZSL,ZOMO i MO,którzy dziś są milionerami,okradając po 1989 roku Polaków.Dziś ta hołota komunistyczna,która okradła przez 8 lat Polaków na 250 miliardów złotych,jeszcze złodzieje pod noszą głos.To jest anty Polska i anty katolicka bojówka,powinna mieć skonfiskowany majątek,która jak w sowieckiej Rosji okradając naród swoich rodaków stali się miliarderami.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 20:06:54

    Do poprzednika. Proponuję Ci abyś przeprosił za słowa które napisałeś na tym forum i jak najszybciej. W przeciwnym razie ostrzegam Cię, że zgłoszę do prokuratury o podejrzenia przestępstwa za obrażanie , pomówienia i kłamstwa pisane w Twoim piśmie.

  • gość 2019-09-20 21:07:18

    Ja do tego bydlaka komunistycznego,który w bolszewicki sposób za atakował,który na pisał prawdę o godzinie 18.40.17.Ja ciebie ostrzegam jest wolność słowa.Ty bydlaku komunistyczny,za ten wpis twoi,powinna się zająć prokuratura.

  • gość 2019-09-20 21:23:53

    Czytam,te bolszewickie ataki,z godziny 20-06-54,powinna Prokuratura Generalna i CBA się zająć tego bydlaka IP i wytoczyć proces karny.Skończyła się komunistyczna hołota,która się uwłaszczyła się okradając Polaków.Ja tobie wytoczę proces karny,skończyła się banda komunistyczna,która okradała Polaków po 1989r.

Dodajesz jako: |