:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C

Czwartki lekkoatletyczne w Złotowie - inauguracja nowego sezonu

Lekkoatletyka, Czwartki lekkoatletyczne Złotowie inauguracja nowego sezonu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 19/09/2019 18:17

Dzisiaj na stadionie przy ul. Wioślarskiej odbyła się inauguracja kolejnego sezonu złotowskich czwartków lekkoatletycznych

Zawodników przybyłych na kolejne zmagania z lekką atletyką przywitała dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej Aldona Chamarczuk. Dzieci ze szkół podstawowych z powiatu złotowskiego będą rywalizować w biegach, skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie piłeczką palantową i pchnięciu kulą. Koordynatorem tegorocznych zmagań na stadionie w Złotowie został Andrzej Wawruszak, który zastąpił Stanisława Rumińskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej inauguracji. 

Reklama

Czwartki lekkoatletyczne w Złotowie - inauguracja nowego sezonu komentarze opinie

  • gość 2019-09-19 20:04:24

    Brawo Panie Andrzeju. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Powodzenia !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 02:02:07

    Pana Rumińskiego zwolnili z tej funkcji i powiadomili smsem po 22 latach pracy z młodzieżą w tym projekcie. Zero szacunku. Wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 09:46:18

    Wstyd i hańba zwolnić takiego człowieka po 22 latach pracy . Stanisław Rumuński był stworzony do pracy z młodzieżą. Nie ma drugiego takiego człowieka który by robił to z serca . Osoba która przyczyniła się do jego zwolnienia powinna zostać zwolniona na zbity pysk !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 12:22:17

    Znam pana Rumuńskiego i wiem ile serca i pracy poświęcił dziecią i młodzieży przez tyle lat. A teraz wyrzucili go jak bezużytecznego śmiecia to jest chamstwo !!!

  • gość 2019-09-20 14:15:58

    Z tego co jest mi wiadome to Pan Rumiński od wielu lat jest na emeryturze. Jeżeli się mylę to przepraszam. Koordynator czwartków lekkoatletycznych to dodatkowa praca na umowę zlecenie. Jeżeli kończy się umowa, kończy się wynagrodzenie. Nie ma tak, że do danej osoby dożywotnio przypisana jest jakaś funkcja. No chyba, że na zasadzie wolontariatu. Nie sądzę, że Pan Rumiński pracował społecznie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 14:59:57

    Nie chodzi o samo zwolnienie ale o jego formę. Został poinformowany smsem! Brak szacunku.

  • J - niezalogowany 2019-09-20 15:58:02

    Pan Rumiński pracował 22 lata, a z tego co mi wiadomo "WYWALCZYŁ" /"WYCHODZIŁ" sobie umowę i wypłatę - 3 moze 4 lata temu. Kilkanascie lat pracy spolecznej. Pani Chamarczuk zostala zatrudniona pod pretekstem pomocy Panu Ruminskiemu, a w efekcie po roku pracy i poznania specyfiki organizacji pracy przy CZWARTKACH smsem poinformowala, ze juz nie pracuje.
    Rozumiem, że Pan Stanisław wiele zdziałał, oddał serce,że młodzi też mogą się wykazać- ale ZEBY Smsem poinformować, że już nie pracuje?! ?! Tak zachowują się tchórze, ludzie bez honoru!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 17:15:01

    Relacje znam tylko z ww. wpisów. Wydają mi się dość dziwne. Nadal nie rozumiem o co w tym wszystkim tok naprawdę chodzi. Pozwólmy Panu Rumińskiemu odpocząć. Niech wykażą się inni. Pan Andrzej jest wspaniałym nauczycielem wf przy tym ma super relacje z młodzieżą.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-20 20:50:06

    Nikt w tym artykule nie mówi/ nie pisze, że nie potrzeba nowej krwi, młodszej i patrzacej z innej perspektywy. CHODZI O FAKT POINFORMOWANIA PRACOWNIKA PO PONAD 20 LATACH smsem, ŻE JUZ NIE PRACUJE!!! Ż E N A D A

  • gość 2019-09-20 22:37:04

    Rozumiem, że większość tych komentarzy napisał pan R.? Co do pani Ch. to ona ma inne obowiązki - ma wyglądać i bywać, a nie pracować.

  • gość 2019-09-21 19:17:55

    Gdzie są zapowiadane epokowe osiągnięcia dotychczasowych medalistów czwartków lekkoatletycznych?

  • gość 2019-09-22 18:29:44

    A gdzie reszta zdjęć? Tylko jedno?

  • Potap Karol 2019-09-22 18:51:06

    Więcej zdjęć tutaj: https://zlotowskie.pl/artykul/czwartki-lekkoatletyczne/775826

Dodajesz jako: |