:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C

Czy Henryk Szopiński zdobył mandat posła?

Partie polityczne, Henryk Szopiński zdobył mandat posła - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 13/10/2019 21:02

Koalicja obywatelska, według pierwszych sondaży telewizyjnych, zdobywa 130 mandatów poselskich w sejmie. Czy wśród  posłów znajdzie się Henryk Szopiński z Zakrzewa? Podzielimy się z Państwem tą informacją najszybciej jak to możliwe. Trwa liczenie głosów.

Reklama

Czy Henryk Szopiński zdobył mandat posła? komentarze opinie

  • gość 2019-10-13 21:37:03

    Pytanie czy jak Henryk Szopiński zdobędzie mandat posła, będzie głosował w sejmie zgodnie z dyscypliną partyjną narzuconą przez PO? Czyli w myśl zasady: ważne czy nieważne dla dobra Polski-byle przeciw PiS?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:41:41

    27% osob co głosowało za PoKoKod wysiedlic z polski tych zdrajców. Dalej bedzie tych 130 oszolomow donosic do Brukseli na własny naród jak kiedys targowica

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:42:28

    PIS PIS PIS wygrał. Kaczyński Kaczyński Jarek brawa dla wielkiego wodza 4RP !

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:46:10

    Ciemny lod sprzedal sie za 500 srebnikow

  • gość 2019-10-13 21:51:13

    wole być kupiony przez PIS niż sprzedany przez PO. Brawo PIS, jedyna w Polsce propolska partia

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:01:26

    Ja na Henia dałem głos i co z tego. Niech ma chłop coś zrobił medialnego dla regionu a Wy?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:01:36

    Ciemny to może ty jestes

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:14:23

    PoKOKOd zdrajcy i złodzieje ... 8 lat kradli podnieśli wiek emerytalny podatki twierdzili ze nie ma kasy na 500+ mafie vatowskie karuzele faktur ośmiornice robili laske pod stołem Usa. Bul kradl żyrandol i obraz wstal na krzeslo. Z president usa Barack Obama rozmawiał o polowaniu i bigos.. wlazili w *** berlino3. Zlikwidowane stocznie huty cukrownie a potem za bezcen kupione przez niemcow...

  • gość 2019-10-13 22:15:23

    W piątek przed północą przysłał mi esemesa o następującej treści :"Wykorzystując ostatnie godziny przed ciszą wyborczą, zachęcam do wzięcia udziału w wyborach i proszę o głos. Pozdrawiam Henryk Szopiński Szósty na liście nr 5". Po pierwsze - RODO. Jakim prawem wysyłasz do mnie esemesa. Po drugie - mojego głosu nigdy nie dostaniesz. Po trzecie - mam nadzieję, że się NIE DOSTANIESZ do parlamentu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:15:27

    Tak PiS wygrał dzięki mądrości Polaków.
    W naszym okręgu też i to dzięki bezpośredniej komunikacji międzyludzkiej. Ludzie nie widząc żadnego wsparcia od lokalnych działaczy PiS decydują sami o tym co dla nich dobre. Cztery lata dyskusji i nadzieja zmiany w podejściu do ludzi także w naszym okręgu to główna przyczyna wygranej PiSu. Nie dajmy sobie wmówić że przyczyniły się do tego jakieś tam spotkania w własny sosie gdzie brylują lokalni celebryci.
    Prawo i Sprawiedliwość zwycięża dzięki wierze, sprawiedliwości i nadziei na to że w ich małych lokalnych ojczyznach skoro nie mają wsparcia wśród samorządowców będą je mieli przede wszystkim ze strony rządzących.
    Miało być 45,6% jest 43,6% ale znowu jest nadzieja już jutro może być 45,6%.

  • Wyborca - niezalogowany 2019-10-13 22:21:25

    Panu Henrykowi Szopińskiemu życzę by został posłem RP .

  • Wyborca - niezalogowany 2019-10-13 22:21:57

    Panu Henrykowi Szopińskiemu życzę by został posłem RP .

  • Wyborca - niezalogowany 2019-10-13 22:25:30

    Wygrało 500 + taka jest prawda . Wszystko w tej sprawie. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:25:45

    Co on zrobił ren szopen do tej pory? Osiągnięcia? No tak palilo sie mu do sejmu 4lata ciepła kasa imunitet ..

  • Wyborca - niezalogowany 2019-10-13 22:30:56

    500 + wygrało taka jest prawda.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:48:16

    Ten od zdrajców, złodziei swoim knajackim językiem znowu atakuje.
    To członek grupy specjalnej zapisanej w IPN, to on zaniża wynik PiS w Złotowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 00:22:38

    PIS wygrał w UM Złotów

  • gość 2019-10-14 01:03:49

    Jak Pan Henryk będzie jeździł razem z Panem Adamem to będzie miał mandat. I prawo jazdy.

  • gość 2019-10-14 01:04:18

    Treść komentarza...

  • gość 2019-10-14 01:04:42

    Treść komentarza...

  • gość 2019-10-14 06:46:06

    KONFEDERACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 06:47:01

    Mam nadzieję że tym razem się nie dostanie. Menda społeczna...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 07:17:51

    Bez Szopińskiego to pies z kusą dupą o Zakrzewie by nie usłyszał.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 08:03:01

    Tu na zdjęciu to nie on przecież,bo niepodobny.Na plakacie inaczej wygląda, ktoś tu oszukuje -nieladnie oj nieładnie redakcjo....

  • gość 2019-10-14 09:26:40

    Ten gościu po prostu nie daje się lubić.

  • Nowgocka - niezalogowany 2019-10-14 09:40:58

    Kolego cala ta formacja jest lukrowana jak na tym zdjeciu

  • gość 2019-10-14 10:06:00

    Jaki mandat ? Pani Banaś ma dwa razy więcej głosów od niego! Zejdźcie na ziemię!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 11:54:38

    Tylko nie Szopinski porazka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 13:02:52

    A kto to jest pani Banaś? Celebrytka ha ha

  • gość 2019-10-14 16:23:52

    To było już wiadomo,ze ten Heniu Szopiński z bojówki bolszewickiej,antypolskiej z PO,poniósł klęskę.To jest karierowicz postkomunistyczny,który myślał że wyborcy na niego za głosują.Zacznij piec chleby i bułki,większą zrobisz karierę.

  • gość 2019-10-14 17:00:55

    Ten gość 2019-10-13 o godzinie 22-48-16 to on chciał obniżyć wyniki PIS.Ale poniósł klęskę razem z PO-PSL-SLD.

  • gość 2019-10-14 20:16:17

    Dlaczego ten Henryk Szopiński z PO,nie poda jakie ma dochody.Jest osobą publiczną,niech poda jaki dochód dostaje miesięcznie,jako radny PO woj.Marszałkowskiego w Poznaniu.Oraz jako członek zarządu Banku Spółdzielczego w Zakrzewie.Wiadomo to są bardzo duże pieniądze,który ukrywał dochody przed wyborcami.

Dodajesz jako: |