:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czy musi dojść do nieszczęścia?

11/01/2018 13:40
USUNIĘTE Informacje, dojść nieszczęścia - zdjęcie, fotografia

Radny Krzysztof Koronkiewicz pokazuje zniszczoną studzienkę przy ulicach Rzemieślniczej i Ślusarskiej w Złotowie, której nie ma komu naprawić.

Feralna studzienka znajduje się przy ulicach Rzemieślniczej i Ślusarskiej w Złotowie. Przed miesiącem radny Koronkiewicz wraz z innym mieszkańcem wyciągnął z niej psa, o czym poinformował pracownika Urzędu Miejskiego w Złotowie. Straż Miejska szybko zabezpieczyła groźnie wyglądające miejsce taśmami ochronnymi, pytanie tylko czy to wystarczy? Odpowiedzialna za studzienkę Telekomunikacja Polska tematem obiecała się zająć – póki co bezskutecznie. - Nie można się doprosić Telekomunikacji Polskiej o wymianę tej studzienki. Jesteśmy tak nauczeni, że póki nic się nie stanie, to udajemy, że sprawa nas nie dotyczy. Polak zawsze jest mądry po szkodzie – reasumuje radny. Czy po tym apelu ktoś wreszcie zareaguje w sprawie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Jak myślicie?

 

Reklama

Czy musi dojść do nieszczęścia? komentarze opinie

  • Biford - niezalogowany 2018-01-14 19:57:49

    See you later alligator...

  • Biford - niezalogowany 2018-01-14 19:57:46

    See you later alligator...

  • Foto Press - niezalogowany 2018-01-13 18:33:36

    Ten radny powinien nagrać filmik o i w zakładach pracy w tej okolicy. Byłoby ciekawie. Ha ha ha ha...

  • Jimmy Cliff - niezalogowany 2018-01-12 18:54:47

    Napisałem tam piosenkę ,,no justice ""

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-01-12 13:03:38

    Sorry literówka się wkradł jak również miało być mieszkańcem a nie mieszkaniec jeszcze raz sory

  • Mieszkaniec do Mieszkańca - niezalogowany 2018-01-12 10:46:17

    "świadczy"- sorry.

  • Mieszkaniec do Mieszkańca - niezalogowany 2018-01-12 10:46:16

    "świadczy"- sorry.

  • leszek - niezalogowany 2018-01-12 10:22:02

    Nie rozumiem Ciebie, jak ktoś zgłasza zagrożenie to po to żeby zaistnieć ????? chyba dobrze że zapobiega zagrożeniu, uważam że bardzo dobrze on robi że takie rzeczy zgłasza, w końcu chyba jest od tego.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-01-12 09:09:43

    A właśnie mi się on podoba potrafi stanąć za mieszkaniec załatwić wiele spraw i zawsze na niego można liczyć i dla osiedla też dużo robi a wam żal chyba dupe ściska że ktoś potrafi coś robić. Żeby nazwać się Tadeusz rydzyk to już światczy o twojej inteligencji i że masz siano w głowie.

  • Tadeusz Rydzyk - niezalogowany 2018-01-12 06:48:51

    Popieram Cześka ten radny tylko wiele krzyczy i nic wiecej

  • Czesiek - niezalogowany 2018-01-11 22:46:19

    A ten radny to tylko zaistnieć chce..

  • Dron - niezalogowany 2018-01-11 20:31:25

    Ta okolica znana jest z obozów pracy.

  • Krzysiek - niezalogowany 2018-01-11 18:34:38

    Niestety od sierpnia z mieszkanką ul.Ślusarska informowaliśmy telekomunikacje i do dziś właśnie tak naprawili jak widać. Pozdrawiam