:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
Wypadki drogowe, Dachowanie lesie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 30/07/2018 12:56

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 11.30 na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Rudna. Strażacy, policja i ZRM ze Złotowa prowadzą działania.

Zaledwie dwa kilometry od miejsca gdzie w wypadku ucierpiały trzy osoby doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem z dotychczas nieustalonych przyczyn kobieta kierująca samochodem marki dacia zjechała z drogi, a następnie po nasypie pojazd stoczył się w pobliski las. Na miejscu działania prowadzili strażacy z OSP Kujan, Zakrzewo, Wersk i JRG Złotów. Przybyły na miejsca zespół ratownictwa medycznego ze Złotowa zajął się pechowym kierowcą a policjanci z KP Policji ze Złotowa ustalają przyczyny zdarzenia.

Reklama

Dachowanie w lesie komentarze opinie

  • Mlody - niezalogowany 2018-07-31 19:58:33

    Proponuję przejechać się drogą Brzeźnica- Sypniewo to dopiero żenada,jeżdżąc do pracy do Jastrowia raz do roku konieczny był remont zawieszenia,nie raz uszkodzone opony a służba drogowa po każdej zimie jedynie zasylywala kolejne dziury jakimś szajsem i udeptywali je,pobocze którego nie ma też tragedia jeśli znajdzie się kawałek bez dziur to znowu pojawiają się łaty na łatach ktore wystają ponad poziom drogi wyboje w poprzek drogi albo dziury jak w serze i tak od kilku lat może starosta zamiast remontować drogę do stanu co najmniej dobrego zacznie dokładać do remontu samochodów hehe

  • Xxx - niezalogowany 2018-07-31 07:52:10

    Paranoja ludzka starosta u siebie drogi robi A resztę ma w d....

  • Hejt na hejtera - niezalogowany 2018-07-30 23:23:16

    Wy wszyscy macie najebane w tych waszych pustych łubach debile jakieś kurwa smutne żarty albo wysmiewanie się z ludzi co wy kurwa jesteście jacys super kierowcy albo huj wie kto.... Na każdego kiedyś trafi coś takiego zjebane mózgi

  • Toco - niezalogowany 2018-07-30 22:40:06

    Blagam nie używacie tych szatanskich smartfonoq podczas jazdy!!!!Przy każdym zdarzeniu bardziej niż trzeźwość kierowcy powinni z automatu sprawdzać historie w telefonie te wiesniackie fejbuki itd

  • Buli Sienkiewicza 1/2 - niezalogowany 2018-07-30 21:37:15

    Joł tam jeżdze swoim bicyklem.

  • Flatower - niezalogowany 2018-07-30 20:51:30

    Absolutna racja.Czerwony Jaskólski olewa to!!!

  • Fui - niezalogowany 2018-07-30 20:44:31

    Droga rok w rok jest klejona ale to nic niedaje... a dyrektor nic na to nie poradzi bo ma ograniczony budżet pretesje do starostwa...

  • GraźynkaP - niezalogowany 2018-07-30 20:00:09

    My tutejsze z Rudny to traktorem tylko jedziem po tych dziurach.Tylko cza powietrza upuść bo czerpie

  • jan pospiszalski - niezalogowany 2018-07-30 19:03:40

    jakis ukryty krytyk daci heh zal dup... sciska bo nawet na koła do tego dustera cie nie stać....

  • Obserwator - niezalogowany 2018-07-30 18:38:44

    Może zwierzę wyskoczyło. Pełno ich tam.

  • Jili - niezalogowany 2018-07-30 16:35:14

    Andrzej to droga Twojego niedawnego pryncypała.
    Powiat tę drogę kompletnie olewa. A jest to jego obowiązek!!!!
    Dziura obok dziury,dopiero od Łobżenicy(powiat pilski )-spełnia normy komunikacyjne.
    Nie wstyd Ci??

  • kierowca - niezalogowany 2018-07-30 15:18:43

    masakra to wszystko nadmierna prędkość i facebook

  • Mieszkqniec - niezalogowany 2018-07-30 13:49:21

    Kupiła dastera i miała plany sprawdzić w terenie ale wysyłki jak wyszło :-)

Dodajesz jako: |