:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C

Darmowy transport na cmentarz w Złotowie

Drogi i komunikacja, Darmowy transport cmentarz Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/11/2019 14:16

Okres przed, w trakcie i po dniu Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu na ulicach. W Złotowie kursuje specjalny darmowy autobus, można dojechać i wrócić z cmentarza.

Urząd Miejski w Złotowie uruchomił w dniach od 31 października do 2 listopada darmowe przejazdy autobusowe.

Najbardziej korzystną ofertę przewozów przedstawiła firma ARTMON. Autobus kursuje między ul. Jastrowską a cmentarzem przy ul. Chojnickiej. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusu.

 

Przejazd będzie dostępny dla każdego, nie tylko dla seniorów. 

Reklama

Darmowy transport na cmentarz w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-10-16 07:41:23

    Dobra rzecz tylko jak się dostać do tego Złotowa z wioski jeszcze by było fajnie żeby do wioski dojechać nawet odpłatnie 3 km dalej

  • gość 2019-10-16 13:35:12

    a gdzie Kujańska, Międzybłocie, Kolejowa oj zabrakło a szkoda

  • Złotowianka! - niezalogowany 2019-10-16 13:50:38

    Brawo Burmistrz!

  • gość 2019-10-16 13:55:32

    Oj żle Pan Burmistrz wybrał trasy chodz by jakeś wioski wymienił Błękwit --Klukowo i wiele wiencej to by było fajnie

  • gość 2019-10-16 14:04:47

    Super ! Ekstra pomysł! Ludzie jak zwykle nie zadowoleni... Zmiencie swoją mentalność!

  • gość 2019-11-01 16:01:26

    Jak wioski przecież to płaci UM miasta Złotów a nie UG Złotów miejcie pretensje do swojego wójta.

  • gość 2019-11-01 21:14:31

    BRAVO DLA REDAKCJI . Publikacja materiału dnia 01/11/2019 o godzinie 14:16. BRAWO WY. Tylko nie mówcie, że nie wiedzieliście wcześniej. O tej porze większość złotowian była właśnie na cmentarzu. Trzeba było tą wiadomość podać 4 listopada. Na pewno by się sporo ludzi ucieszyło.

  • Karol Potapowicz Potapowicz 2019-11-01 22:12:57

    Publikacja tego materiału była już kilka dni wcześniej. Dzisiaj tylko przypomnieliśmy ten materiał.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 07:07:15

    Nie było .

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 07:11:25

    A może byś napisał to o co pytam jusz który raz co z insygnia i policjantami.bo oczywiste sprawy bez ciebie wiemy.zabaw się wkoncu w detektywa i sprawdź to.bo suche fakty i aparat nie czynią z ciebie dziennikarza .jesli byś mógł to napisz koniec sprawy z policja i nagraniem z zekomego pościgu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 11:13:18

    Nie może napisać bo go zamnka na 3 lata

  • gość 2019-11-02 15:37:00

    Potap daj link skoro twierdzisz że była publikacja. Odwiedzam ten brukowiec co dziennie i chcesz mi wmówić, że coś przeoczyłem?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-02 15:56:24

    Dobrze piszesz .odwiedzam tesz codziennie .ten gość publicznie kłamie nie było.poprostu jaka Gazeta taka prawda.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-03 17:28:59

    I co Potapowicz z linkiem? Czyżby prawda ,że nie było publikacji na zlotowskim.pl? Nie potrafiłeś przez ponad 24 godziny podać linku do żekomej publikacji. Czemu mnie to nie dziwi?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 09:04:52

    Popatrzcie na daty pierwszych komentarzy 16.10.2019. jeżeli to nie jest przypomnienie artykułu to jakim cudem czytelnicy komentowali już w październiku?? Myślenie nie boli....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 10:43:45

    Pisze się rzekome - nie "żekome"
    Pisze się już - nie "jusz"
    Masakra normalnie.
    Ale "nażekać" "rze" czegoś nie było, skoro było i nie sprawdzić w "slownikó" poprawnej pisowni "słuw" "kturyh" się "urzywa" to "jórz" czasu nie ma. Ale się uśmiałam........

Dodajesz jako: |