Dni Krajenki - przedstawiamy program imprezy [WIDEO]

Pierwsze koncerty odbędą się już dzisiaj

To czwarta edycja wydarzenia, które można nazwać sztandarowym w naszym kalendarzu kulturalnym

– mówi Karol Adler, dyrektor Krajeńskiego Ośrodka Kultury.

"Dni Krajenki" rozpoczną się w piątek, 20 lipca o godzinie 18:00, na stadionie miejskim od tzw. "Dnia Koncertów". Wśród atrakcji przewidziano gry i konkursy rodzinne. Od godziny 19:00 na scenie zaczną pojawiać się zespoły muzyczne. Jako pierwszy zagra skład GOOOD. Następnie, o godzinie 20:00 koncert da Nadmiar. Z kolei na godzinę 21:00 zaplanowany jest koncert gwiazdy wieczoru, czyli Anny Wyszkoni.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny

– dodaje K. Adler. Wieczór zakończy się plenerową dyskoteką.

Sobota 21 lipca to "Dzień Zabawy". Organizatorzy ponownie zapraszają uczestników na stadion miejski, tym razem od godziny 15:00. Wówczas rozpoczną się rozgrywki gier i zabaw rodzinnych. O godzinie 17:00 wystąpi Ewa Czajka. Po niej na scenie zagoszczą kapele disco-polo. Od godziny 18:00 do godziny 23:00 bawić się będzie można przy utworach takich zespołów jak: Mikayla, Maczo, Mikesh, Zajefajni i Łukash. Na finał dnia ponownie przewidziano zabawę plenerową. Dla ceniących nieco spokojniejsze tony o 23:00 przygotowano koncert przy świecach w kościele pw. św. Anny w Krajence.

Ostatni z "Dni Krajenki" czyli niedziela nosi miano "Dnia Rodziny". Rozpocznie go msza odpustowa w kościele św. Anny o godzinie 11:00. Następnie o godz. 15:30 na terenie krajeńskiego amfiteatru odbędzie się parafiada.

Organizatorami wydarzenia są Krajeński Ośrodek Kultury, burmistrz miasta i gminy Krajenka oraz parafia pw. św. Anny w Krajence.

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu