:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal zlotowskie.pl 03/06/2019 15:39

W poniedziałek dom pogrzebowy na złotowskim cmentarzu komunalnym oddano do użytku

Budowa inwestycji zakończyła się już w listopadzie ubiegłego roku, jednak dopiero dzisiaj rano protokolarnie przekazano obiekt Miejskiemu Zakładowi Usług Komunalnych, który będzie nim zarządzał. Dom pogrzebowy jest w pełni wyposażony, w poniedziałek miały miejsce ostatnie prace przed jego uruchomieniem. Więcej szczegółów w załączonym materiale wideo, w którym informacji udziela wiceprezes MZUK Mariusz Walter.


Piotr Steffen

Reklama

Dom pogrzebowy otwarty komentarze opinie

  • gość 2019-06-03 12:46:25

    Tych kabli mikrofonowych nie dało się schować?

  • gość 2019-06-03 13:03:35

    No widzisz, niektórym brakuje wyobrażni aby w przewidywane miejsca wmurować rurki z sznurkiem aby potem kable przeciągnąć. Albo taki kabel medialny zamurować. No można także wykorzystać BT.

  • gość 2019-06-03 13:05:22

    Dom przedpogrzebowy a nie pogrzebowy.

  • gość 2019-06-03 14:28:27

    Mnie się podoba ale mam zastrzeżenia co do wystroju wnętrza.Otóż,jest to państwowe,publiczne miejsce więc powinno wisieć GODŁO POLSKI /FLAGA POLSKI A NIE KRZYŻ. gdzie miejsce na URNE z prochami ? Będą tu także świeckie pogrzeby i pogrzeby różnych innych wyznań. Powiat złotowski też będzie miał prawo do tego miejsca jak i Ukraińcy i inni. Chcemy integracji całego Narodu,którzy mają Obywatelstwo Polskie.

  • gość 2019-06-03 14:30:47

    Na zewnątrz Tablicy Informacyjnej brak ?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 14:33:33

    Może kiedyś zbudują krematorium w Złotowie. A janusze którzy będą przeciwko niech się lansują w domu przed zdjęciem naczelnego.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 14:34:45

    A gdzie gwiazda dawida?

  • gość-mość - niezalogowany 2019-06-03 14:35:41

    hm... na modlitwę i różaniec ok, ale co z mszą świętą? Jak tam mieliby się wszyscy pomieścić. To jest za małe przecież. Przypomina kapliczkę szpitalną. Ładna itd wszystko ok, ale w dniu pogrzebu będzie trzeba z powrotem do kościoła na mszę pojechać z trumną i z osobami które po różańcu chciałby uczestniczyć we mszy św. Trochę za mało miejsca na mszę.

  • gość 2019-06-03 15:04:14

    wiecej przedluzaczy az ktos sie z zalobnikow wreszcie o kable przewroci, choc podejrzewam ze to bedzie jeszcze zrobione

  • gość 2019-06-03 15:21:03

    W Jastrowiu zrobiono 30 maja akcję wywozu śmieci wielkogabarytowych, zebrano tylko te największe a reszta leży całymi stertami na ulicach. Czekają aż szczury zrobią z tym porządek? Potrzeba kilka TIR-ów by to uprzątnąć.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 15:27:09

    Nie pchajcie się tam tak nachalnie. Przyjdzie czas to se te atrakcje wypróbujcie i wtedy za was zdecydują co i jak będzie. Niewątpliwie taka forma kaplicy dla wszystkich nie ma nic wspólnego z wyznawaną wiarą przez Katolików. Jeśli będzie dla wszystkich to prędzej przyjmie się nazwa kostnica niż kaplica.

  • Supergość - niezalogowany 2019-06-03 16:20:10

    Dom pogrzebowy otwarty! Zapraszamy!

  • gość 2019-06-03 16:26:43

    Gość, który proponuje flagę narodową zamiast krzyża, niech pamięta o fladze unijnej. Ateiści, wyznawcy innych religii, wystarczy, że nie zaproszą księdza katolickiego. A krzyża wiszącego w sali, jako symbolu, nie trzeba się bać.

  • gość 2019-06-03 16:37:02

    No cóż to zaprojektował ktoś kto wyuczony na Wi-fi a użytkownik nie ma takiego sprzętu . I co poradzić ! , tak jak szyby do WC wymienili dopiero przed oddaniem do użytku.

  • gość 2019-06-03 17:37:45

    A co to za reklama żUKA jakieś promocje mają. 2 w cenie 1 nie polecam

  • gość 2019-06-03 19:50:57

    a czemu tam wisi krzyz ? a jak ktos sobie nie zyczyl ?!....to Dom Komunlny !a nie tylko katolicki !

  • gość 2019-06-03 19:53:14

    Troche glupio , znowu ta religia wszedzie , znowu dyskryminacja ludzi , wstyd , powinny byc znaki tez innych religii jak ma wisiec tam tez krzyz !

  • Isla - niezalogowany 2019-06-03 20:26:00

    Kabli się czepiacie janusze. Można było zrobić inaczej , bez mikrofonów, tylko ciekawe który z "katolików " by śpiewał na cały głos nie znając tekstu. Jestem januszem w ynternecie to krytykuje wszystko bo nikogo sie nie boję bo nie wiem co to jest IP. Nie IQ .

  • gość 2019-06-03 20:31:11

    w promocji, pierwszy klient pogrzeb gratis !!

  • Gość2 - niezalogowany 2019-06-08 12:49:21

    To u nas za darmo złotowianie pracują? Za darmo to nic nie dostaniesz.

Dodajesz jako: |