:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
Konkursy i zawody, Dotacje sport Jastrowiu przyznane - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 14/08/2019 10:10

W sumie miasto przeznaczyło na ten cel 140 tys. złotych

13 sierpnia burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie ogłosił wyniki konkursu ofert na dotacje celowe dla klubów sportowych działających na terenie samorządu w okresie od 1 lipca  do 15 grudnia tego roku.

Wszystkie wnioski zostały zaopiniowane pozytywnie i otrzymały dotację w łącznej kwocie 140.000,00 zł. z podziałem na:

1. Międzyzakładowy Klub Sportowy „Polonia” Jastrowie - 90.000 zł.

2. Klub Piłkarski „Korona”  Brzeźnica - 12.000 zł.

3. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Zryw”  Sypniewo - 18.000 zł.

4. Stowarzyszenie "Satori" Jastrowie - 5.000 zł.

5. Uczniowski Klub Sportowy „Kometka” Jastrowie - 10.000 zł.

6. Wielkopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Gospodarcze  Jastrowie -  1.000 zł.

7. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska „Start” Jastrowie - 4.000 zł.

Z uwagi na brak rozliczenia w terminie poprzedniej dotacji Stowarzyszenie SHIN Jastrowie nie otrzymuje dotacji w tym rozdaniu.

na podst. UGiM Jastrowie

fot. UKS Kometka Jastrowie

Reklama

Dotacje na sport w Jastrowiu przyznane komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:12:24

    Polonia straciła aż 5 tyś, dużo.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:38:11

    Biedny start

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:49:38

    Biedny Wojtiuk znowu będą go po sądach ciągać a ostatnio tylko odszkodowania płaci

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 12:19:45

    Polonia w A klasie i kasa ta sama co pół roku temu WSTYD tylko za coś trzeba opłacić kolesi i przydupasów

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 12:19:47

    Odszkodowania ? Komu zapłacił ? Napisz jak wiesz albo nie pisz bzdur

  • gość 2019-08-14 12:46:04

    Start dostało "AŻ" 4tyś. Niezły żart

  • gość 2019-08-14 13:14:33

    śmiech za taki podział to ###

  • gość 2019-08-14 13:26:11

    Polonia niesiona na fali sukcesów... Kometka na pocieszenie 10 tys. Żenada.

  • gość 2019-08-14 15:21:06

    Nie podoba się , to nie brać nic i spadać na szczaw. Po co szczekacie i tak to nic nie zmieni, najwyżej w następnym naborze nie składać wniosków jak się nie podoba. Do widzenia.

  • gość 2019-08-14 15:28:31

    Oczywiście Polonia najwięcej ciekawe dlaczego? To jest niesprawiedliwe. Na jakiej podstawie to jest wyliczane.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 15:49:46

    A sprawiedliwie było by dla prywatnej szkółki, do prywatnej kieszeni ? Pół roku temu powstała i co jakie osiągnięcia ? Bez jaj można zrezygnować i nie brać. Żenada z tym utyskiwaniem.

  • gość 2019-08-14 15:56:39

    Nikt nie mówi o prywatnej szkółce, ale np. kometka dajcie im po 100 tys. dotacji to moment pokupuje się plecaki, dresy i takie tam i liczba zawodników moment urośnie. Bojkot słabej Polonii to oni powinni dostać 10 tys. i moment zobaczyli byście wszyscy prawdę!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 17:35:14

    Prywatna szkółke to ma Wojtiuk, Cyruk i Klofik biorą kasę od rodziców i jeszcze od gminy i wyplacaja sobie premie po 2 tys miesięcznie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 17:42:05

    Uważaj co piszesz , bo możesz beknąć za pisanie nieprawdziwych informacji. Jeden już płacze, chcesz być następnym ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 17:45:18

    Polonia nie jest słaba, dzieci w Akademi jest ponad 150 i mają sukcesy w okręgu pilskim. Dotacja jest uznaniowa i burmistrz ma prawo decydować komu dać a komu nie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 17:49:07

    Stary wojtiuk burmistrz młody prezesik poloni klofik zamiata stadion a jego żonka w gminie sami sobie kase publiczna przyznają masakra jakaś

  • gość 2019-08-14 18:09:46

    domagam sie upublicznienia zarobkow w Polonii bo kasa idzie z moich podatkow ,takze chcem wiedziec na co ida moje pieniadze,a poza tym placenie za szkolenie mlodzikow to jest kipna w bialy dzien,to jest wyciaganie kasy od rodzicow i nic wiecej

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 18:51:40

    Dokładnie jak wyżej dotacja jest uznaniowa a Wojtiuk uznał że da kasę synkowi A ten mu później pół odda i tak zrobił wszyscy zadowoleni

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 21:04:10

    Czyli jednak chcesz odpowiadać za swoje kłamstwa ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 00:19:28

    Za mało kasy dla Pana Błażeja za takie poświęcenie. Polonia nic nie gra, a taka kasa. Panie Blażeju oby dalej Pan działał z Kometką!!!powodzenia i samych sukcesów życzymy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 07:16:56

    Żal dupę ściska niektórym gwiazdom jastrowskim ,że Polonia dostał 90 tys , a Start 4 tys.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 12:23:34

    Kometka nie narzeka, mają dobrą kasę.

  • gość 2019-08-15 17:54:21

    lkjsfdhnbsglkjhgsjldkhgjsalkjfg\'rgjgaerj

  • gość 2019-08-19 19:56:20

    Uznaniowo dzielone pieniądze, więc nie musi być sprawiedliwie. Zapewne zawsze Polonia będzie otrzymywać najwięcej, bo ma uznanie u władzy wykonawczej, zaś członkowie władzy uchwałodawczej mieszczą się w strukturach organizacji obdarowywanej. Wszystko zgodnie z literą prawa więc insynuacje są drażniące. Należy się przyzwyczaić do takiego stanu i go tolerować.

  • gość 2019-08-20 16:54:03

    O czym Wy mowicie ? w Zlotowie w Fair Play i Sparcie placimy ponad 100 zl na to,ze dziecko chodzi na treningi. Macie za dobrze w Jastrowiu i Wam sie pie**** w glowach.

Dodajesz jako: |