:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C
Wypadki drogowe, osoby przetransportowane szpitala - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 31/01/2019 17:47

Zdarzenie drogowe na trasie Klukowo - Krajenka

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 16:30 na trasie Klukowo - Krajenka. Zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby, które przewieziono do szpitala. Na miejscu interweniowały dwie jednostki OSP Krajenka i JRG Złotów. Droga jest nieprzejezdna. Wyznaczono objazdy. Na miejscu policjanci z KPP Złotów ustalają przyczyny zdarzenia. 

Reklama

Dwie osoby przetransportowane do szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 18:27:30

    Chyba miejscowi aż mi sobie wyznaczyli objazdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 18:30:59

    Chyba miejscowi sami sobie wyznaczyli objazdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 18:40:48

    Objazdy? Gdzie te objazdy? Kierowcy sami je sobie wyznaczyli!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 18:48:07

    Czy wiadomo kiedy droga będzie przejezdna?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 18:54:47

    Dokładnie, nikt nie kierował objazdem tylko kierowcy sami sobie trasę wytyczyli, jechałam to wiem. Szkoda tylko pól gospodarzy

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 18:57:32

    Nadal są utrudnienia, lepiej jechać objazdem który wytyczyli sobie kierowcy, bo nikt się tym nie zajął aby usprawnić przejazd

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 19:00:27

    Też tam jechałem, nikt nie wyznaczył objazdu, gdyby miejscowi nie wiedzieli którędy można ominąć wypadek to korek byłby jeszcze większy. "Zero" organizacji ze strony policji, straży. A można było postawić kogoś kto kierowałby objazdem.

  • gość 2019-01-31 19:48:35

    TAK KUR... OBJAZD CIEKAWE GDZIE PONAD 2h ZAMKNIĘTA DROGA ZŁOTOWSKA POLICJA SIĘ NADAJE DO GANIANIA DZIECIAKÓW Z PIWEM .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 20:26:32

    Żadnych objazdow nie było wracałam z Piły to wiem polami gospodarzy ominelismy korek

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 21:12:35

    Tak przyscy maja racje zadnego objazdu niebylo ciekawe czy policja odpowie zato

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 21:13:22

    Kurcze ludzie co z wami! Jakie objazdy bez przesady doszlo do tragedii, ktos ucierpial, troche empati i zrozumienia. Dokąd tak sie wszystkim spieszy, tez tam stalem, ale nie narzekam i krytykuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 21:16:56

    Ze strony Zlotowa objazd byl

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 00:39:20

    Stałem tam równiez. W tym momencie niie myślałem o objazdach wydarzyła się tragedia trochę wyrozumienia ludzie znieczulica całkowita

  • PK - niezalogowany 2019-02-01 07:06:06

    Tragedia to jest wyobraźnia wspaniałych kierowców rajdowych na naszych drogach .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 09:56:09

    Wypadki się zdarzają na całym świecie i tego się nie da uniknąć i wtedy zdarzają się też korki,prawdą jest że nasze służby nie radzą sobie w takich sytuacjach ale na to często też nie mamy wpływu.Szerokości i tyle powrotów ile wyjazdów dla wszystkich