:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C

Dwie osoby zginęły na przejeździe kolejowym w Skórce[WIDEO]

Portal zlotowskie.pl 02/06/2019 18:32

Do zdarzenia doszło około godziny 15:17. Na miejscu działają służby ratownicze

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z szynobusem relacji Krzyż-Chojnice na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, przy wyjeździe ze Skórki, w stronę Rogownicy. W jego wyniku zginęły dwie osoby podróżujące autem: kierująca 18-letnia kobieta i 50-letni mężczyzna, będący pasażerem. Obaj byli mieszkańcami powiatu pilskiego. W akcji uczestniczą służby z powiatu złotowskiego oraz pilskiego. Ruch kolejowy na tym odcinku został wstrzymany.

Reklama

Dwie osoby zginęły na przejeździe kolejowym w Skórce[WIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-02 19:23:40

    Do dziś nie rozumiem i zadaje sobie to pytanie od lat: Jak można w ogole dopuści do wypadku na przejeździe kolejowym!? Jak? Przecież pociąg to nie odkurzać, swój hałas robi, po drugie jest znak STOP, po trzecie przecież to widać jak byk czy cos jedzie z prawej z lewej. Trzeba mieć wybitne szczęście, zeby w taki sposób stracić życie. Cholernie szkoda, młodzi ludzie :/

  • Gość - niezalogowany 2019-06-02 20:49:18

    to się nazywa WYPADEK. Cholerny zbieg okoliczności skutkujący śmiercią 2 osób. ŻAL

  • Nikola.Koealska - niezalogowany 2019-06-02 20:59:36

    To była tragedia. Moi rodzice musieli być światkami bo staliśmy autem za tym samochodem. Oby dwoje nie żyją, nie wiadomo z jakieś przyczyny, możliwe jest to że może chcieli popełnić samobójstwo, możliwe też jest że się klucili, kierowca który nie dawno dostał prawo jazdy czyli ta nastolatka, różne zezzy mogły się tak w ich życiu zdarzyć.

  • Nikola.Koealska - niezalogowany 2019-06-02 21:03:14

    Jeszcze chce dodać że ten pociąg jeszcze stoi (21:03)

  • Nikola.Koealska - niezalogowany 2019-06-02 21:08:10

    Jeszcze ostatnia rzecz chce dodać. To nie żaden żal ani nic. Nie miejcie do nich pretensji. To ich sprawa a nie was jak tam nawet nie było was!!! Więc się w tą sprawę nie wtracajcie i najlepiej nie komentujcie. Maszynista był w ogromnym szoku ze nawet nie chciał wyjść z kabiny bo się bał. Ten 50 latek oddychał na początku ale parę minut temu stracił puls. U nastolatki już nie było nadziei bo nie oddychała, NIc więc proszę się nie wtrącać!! Pasażerowie pociągu aż płakali i szli do Piły na pieszo bo mówili że blisko mieszkają

  • Gobmwść - niezalogowany 2019-06-02 21:34:34

    Jak doszło
    Dziewczyna 18 lat
    Bez prawka
    Z ojcem

  • Gość - niezalogowany 2019-06-02 21:41:56

    W Czechach sa przejazdy niestrzeżone ale maja swiatla co mrugaja zielono mozesz jechac czerwono info stoj pociąg nadjedzie..

  • Supergość - niezalogowany 2019-06-02 21:43:33

    Nikola, nikt nie ma pretensji do ofiar, gdzie to wyczytałaś w komentarzach powyżej Twojego? A to, że można wysuwać przypuszczenia nt. przyczyn wypadku, to prawo komentatorów.

  • Nikola.Koealska - niezalogowany 2019-06-02 21:54:38

    Tylko ze Polska to nie Niemieca

  • Nikola.Koealska - niezalogowany 2019-06-02 21:57:31

    Przepraszam nie Niemiec tylko Czechy*

  • Nikola.Koealska - niezalogowany 2019-06-02 21:59:14

    Supergość pisze na przyszłość żeby nie mieli pretensji bo na innych stronach ludzie mieli

  • gość 2019-06-02 22:35:26

    Żal gardło ściska, bez względu na powody przyczyny itp. ogromna tragedia

  • Gość - niezalogowany 2019-06-02 23:20:29

    W polsce wszystko jest nie tak. Rowerzyści i piesi chodza jak krowy święte z pretensje do aut i kierowców. Tutaj moze przejechali bez patrzeniana a co tam pewno pociąg nie jedzie...

    Amerykanom trzeba posac na kubkach ze kubek z zwartoscia kawy w srodku moze i jest goracy bo sie glaby poparza
    W Czechach sa swiatla na przejazdach w polaczkowie nie ma nic.. trzeba sie zatrzymać a to dla ludzi z trudne. W polsce jedzie was urzad skarbowy nie przyjazna polityka wobec firm. W Czechach sluzba zdrowia dba o ludzi nie tak jak nfz ze czeka.sie na zabieg. Panstwo i podatki jak prawo jest przyjazne wobec firm.. no i nje ma radia.maryja i rydzyka ludziom sie zyje lepiej

  • Gość - niezalogowany 2019-06-02 23:27:51

    Wyrazy współczucia dla rodziny (*)

  • Jan - niezalogowany 2019-06-02 23:31:56

    W tym miejscu trasa jest prosta jak wystrzał z giwery,Krajenka ze Skórką sie widzą.To jak mógł niewidzieć pociągu,a jeszcze bardzo szeroka przestrzeń.Patrząc na tory,jest ślad po drugim torze;przed wojną ta trasa była dwutorowa..

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 07:58:54

    Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  • gość 2019-06-03 09:22:00

    Wielka tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 09:52:46

    Nikola.Koealska
    Ja widzę, że sama robisz sensację i wręcz szczycisz się tym, że tam byłaś. Żenada. Po co nam opowiadasz o tym? Co nas to obchodzi gdzie byłaś w tym czasie? Uspokój się i poczytaj słownik języka polskiego zamiast zajmować się sensacjami. Dodasz coś. Za chwilę znów coś. Czy to im życie zwróci? Powtórzę, jesteś żenująca.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 10:19:23

    Zgadzam się z gościem. Nikola nie pisz już nic, bo niczego mądrego nie wnosisz

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 10:39:26

    Nie piszcie już nic.
    Śmierć czeka tam gdzie się jej nie spodziewamy.
    Lepiej się za nich pomódlcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 10:40:47

    Do Nikola to ty chcesz zrobic z tego sensacje

  • gość 2019-06-03 10:48:33

    Wyrazy współczucia dla całej rodziny bardzo bolesne niech spoczywają w pokoju św amen [*]

  • gość 2019-06-03 10:59:04

    Serce krwawi. Wyrazy współczucia dla Rodziny, przyjaciół.

  • gość 2019-06-03 11:06:32

    a kto umarł ten nie żyje

  • gość 2019-06-03 12:54:50

    Jestem już wiekowy kierowca 40 lat za kółkiem i pewnie z 5 lat temu zagadałem się i nie wiele brakło tez tam właśnie tak bym skończył bardzo współczuję.

  • Stary Kolejarz - niezalogowany 2019-06-03 12:58:47

    Co ty bredzisz Nikola? Ze to ich sprawa ta smierc? A pomyslalas o pasazerach z tego z tego szynobusu? TEZ MOGLI ZGINAC LUB DOZNAC USZCZERBKU NA ZDROWIU!!

  • gość 2019-06-03 14:50:22

    A może na przykład ten ten bieg się wrzucił. Zamiast wstecznego dwójka albo coś. Przypuszczam, że tylko o taką bzdurę stała się tak wielka tragedia... Aż żal ściska, niepotrzebne to było

  • gość 2019-06-03 14:54:06

    To wygląda na przemoc.Kłócili się.18-tka zdenerwowana....wolała zginąć.

  • bueno - niezalogowany 2019-06-03 16:10:51

    Nikola poleciała ze swoimi przeyzciami do SE/FAKT. zawsze to grosza troche wpadnie..

  • gość 2019-06-03 23:10:57

    Pewnie 18-letnia dziewucha uczyła się jeździć, obok siedział dorosły 50-letni chłop, który musiał za późno wydać alarm, że się nie zatrzymała przed torami, a pociąg jedzie i to dopiero na torach, to dziewczyna się zestresowała, pewno za szybko popuściła sprzęgło, fura zgasła na torowisku i tragedia gotowa. Aczkolwiek to są tylko moje przypuszczenia. W każdym bądź razie ta dziewuszka to oleju we łbie nie miała zbyt wiele, skoro wjeżdża na torowisko nie zatrzymując się przed nim jak należy i upewnić się czy coś jedzie, bo to taka wielka filozofia. Teraz to już zdecydowanie za późno by sobie to przemyślała, gdyż już jest po niej, przez taką głupotę sobie i komuś tak szybko życie skrócić .....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 23:32:34

    Moi sąsiedzi...córki koleżanka szok i niedowierzanie nadal mi towarzyszy,a w sobotę mijałam sąsiada w klatce w drzwiach...Cholernie szkoda ludzi ...

  • GośćWaldek - niezalogowany 2019-06-04 00:01:34

    Pierdolone cmentarne hieny z "Nikolą" na czele .....wszyscy najlepiej wiedzą co tam się stało bo wszyscy tam kurwa byli w tym aucie i nikt kurwa nie zapobiegł tragedii tylko wszyscy teraz wyroki wydają ..... gnoje zajebane ........

  • gość 2019-06-04 08:25:52

    Czy ktoś z Państwa wie, skąd była ta dziewczyna, jeśli tak to bardzo proszę o informację, pozdrawiam

  • gość 2019-06-04 08:55:12

    Pogrzeb będzie w Pile [*]

  • Ola - niezalogowany 2019-06-04 13:13:47

    Na każdym przejeździe kolejowym powinny być szlabany! Nawet na takich które są w lesie. Potem ludzie zdziwieni jak oni mogli nie zauważyć pociągu!! Na każdym przejeździe! Więcej kurea dróg robicie , niepotrzebne boiska, altanki dla Pani sołtys.. sami jesteście sobie winni!

  • gość 2019-06-04 13:18:39

    nie miała prawa jazdy....ćwiczyła sobie na wiejskich drogach...

  • gość 2019-06-04 15:27:09

    Do tego co chce szlabanów. Na trasie do Złotow jest pond 20 takich przejazdów. Ile by trzeba płacić za bilet aby taka infrastruktóra się zwróciła?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 19:44:31

    Nikola skoro stalas w sakochodsie za nimi to dlaczego nie zadzwoniłaś na pomoc??? Dopiero zadzwoniła dziewczyna jadaca do Pily. Ona jako pierwsza dobiegła do auta i otwierala drzwi. Teraz sie szczyciss ze tam bylas?! Bezmozg i tyle.

Dodajesz jako: |