:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
USUNIĘTE Informacje, Dwóch zatrzymanych marihuaną Krajence - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 20/03/2018 16:07

Policjanci Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Krajence zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. W drugim przypadku narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli drogowej.

17 marca br. podczas legitymowania na terenie Krajenki, policjanci ujawnili u 20- letniego mężczyzny susz roślinny umieszczony w opakowaniu papierowym.
18 marca br. policjanci zatrzymali w Śmiardowie Krajeńskim do kontroli drogowej 22- latka kierującego motorowerem. Nerwowe zachowanie mężczyzny, wzbudziło podejrzenie mundurowych. Po krótkiej rozmowie policjanci powzięli przypuszczenie, że może on być pod wpływem środków odurzających. W trakcie wykonywanych czynności ujawniono przy mezczyźnie dwa woreczki strunowe, z zawartością suszu roślinnego.

KPP Złotów


Badania testerem narkotykowym wykazały, że ujawniony i zabezpieczony susz roślinny to marihuana w łącznej ilości ponad 30 porcji. Po przeprowadzeniu badania wstępnie ustalono, że motorowerzysta kierował pojazdem po drodze publicznej mając w organizmie zakazane środki.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutu posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Nie kwestionowali swojej winy. Grozi za to do trzech lat pozbawienia wolności.
Ponadto po uzyskaniu szczegółowych wyników badań 22- letni kierowca motoroweru odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego. Grozi mu za to do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na wiele lat.
 

IW

Reklama

Dwóch zatrzymanych z marihuaną w Krajence komentarze opinie

  • XDDD - niezalogowany 2018-03-23 00:53:27

    XDDD

  • Adi - niezalogowany 2018-03-22 13:27:09

    Palić taką siepę i dostać wyrok jak za prawdziwe narkotyki, to dopiero złośliwość losu...

  • Adi - niezalogowany 2018-03-22 13:26:50

    Palić taką siepę i dostać wyrok jak za prawdziwe narkotyki, to dopiero złośliwość losu...

  • kfs - niezalogowany 2018-03-21 22:51:25

    I jeszcze ten BOB Marley..

  • kfs - niezalogowany 2018-03-21 22:50:13

    Oh, i ten komentujący "pozdrowienia z grubego lola" kiedy to ja nie jaram, ile jaram, ile pije, co biore. Serio? Kur*a serio? jest sie czym chwalić? Jest naprawde? Co za żenada. Do roboty się weźcie, a nie jakieś narkotyki w głować. Po co to komu? Aby kiedys nasze dzieci to brały?! Ludzie.

  • Bob marley - niezalogowany 2018-03-21 20:22:05

    Kiedyś nie było takiego kapuśniactwa a teraz mogę się założyć ze wśród gimbusów i EMO aż roji się od konfidentów.

  • Wojtas - niezalogowany 2018-03-21 18:10:13

    Shit bo zakazane... Kiedyś było o wiele lepsze bo wąsy za tym tak nie ganiali...

  • Xxk - niezalogowany 2018-03-21 16:28:02

    Całe to smiardowo sprawdzić i całą tą krajenke. Więcej Gucci w internetach

  • Xxk - niezalogowany 2018-03-21 16:24:49

    Haha! Dobrze :v

  • poirytowany - niezalogowany 2018-03-21 15:18:53

    ile to jest porcja marihuany? bo jeśli zdjęcie jest realne to chyba jakiś idiota podawał Karolowi te dane....

  • Team team Zbakany Yoda - niezalogowany 2018-03-21 10:50:55

    To nie z wsi tylko z gminy

  • Team team Zbakany Yoda - niezalogowany 2018-03-21 10:37:16

    Kazdy palący powie ze woli zapalic niz wypic bo przynajmniej zje i pójdzie spać i na rano wstaje jak budzik zadzwoni

  • Team team Zbakany Yoda - niezalogowany 2018-03-21 10:35:06

    Dobrzeee

  • huyawei - niezalogowany 2018-03-21 10:13:13

    Czy Krajenka jest blisko Jastrowia?

  • huyawei - niezalogowany 2018-03-21 10:13:07

    Czy Krajenka jest blisko Jastrowia?

  • [email protected] - niezalogowany 2018-03-21 08:46:24

    kurła kolezko musimy sie znac heh jeba....te kurw..... sami konfidenci w koło nerwowo kazdy przy nich sie nagle telepie jak by kur... 10kg przewozili.HWDZ heh jeb... krzyz....

  • aser - niezalogowany 2018-03-21 08:18:17

    Nerwowe społeczeństwo

  • Carl Snow (snieg) - niezalogowany 2018-03-20 23:45:32

    Ale szit co to za gowno pala te szczyle na skuterach juz im sie w dopacvh poprzewracalo -.- pewnie pochadza z jastrowia (patola...) najleosze topki to 10 lat temu byly na Złotowie podobno po 1 buchu z bonga nie dalo sie ruszac przez 3h i sie rzygalo azto byla marihuana a nie to pryskane dziś shit....

  • Klawi ziółko - niezalogowany 2018-03-20 23:12:48

    Cwelisko

  • Cham - niezalogowany 2018-03-20 23:10:58

    Japa

  • Sołtys - niezalogowany 2018-03-20 22:55:18

    Ach tam pierdolisz. Sama ujebana po wsi chodzisz.

  • karakan - niezalogowany 2018-03-20 21:54:06

    to ten z bocznej karakan, cwaniaczek ?

  • xDDDD - niezalogowany 2018-03-20 21:14:43

    Chyba cie znam chlopczyku xDDD

  • Nie mów nic nikomu - niezalogowany 2018-03-20 19:19:14

    Jaki narkoman ??? Wiesz kto to wgl jest ? Lepiej niech sobie zajara niż z wódką biega !

  • Nie mów nic nikomu - niezalogowany 2018-03-20 19:14:29

    Grama mieli chlopacy i co już afera wielka !?? Konfidet z krajanki jakiś wystawił! ! Bo tak te ślimaki nie złapali by nikogo. Umia spać na służbie i pijanych na rowerze łapać. Cała komenda w krajence to patologia co tam się dzieje wieczorami to się w głowie nie mieści ...

  • Zielony goblin - niezalogowany 2018-03-20 19:03:00

    Lepiej żeby palili to niż mocarza.

  • Janusz - niezalogowany 2018-03-20 18:36:00

    Miligram Panie, to mi z Pjotera robi nietoperza. Kiedyś to kurrrła było, nie to co teraz, kurła, sporty się palyło...

  • Zbigniew - niezalogowany 2018-03-20 16:33:38

    Jaki to smiardowiak? Do więzienia z ćpunami.

  • CALEKILO - niezalogowany 2018-03-20 16:32:52

    jak dla mnie to tam ze 3 kilo bedzie cala komenda bedzie miala co palic przez miesiac

  • sołtyska - niezalogowany 2018-03-20 16:27:25

    Który z mojej wsi Śmiardowo Krajeńskie taki hojrak i narkoman?

  • Thahac - niezalogowany 2018-03-20 16:26:55

    Nadal zastanawiam się ile dla was to jest jedna porcja, jeden kurła miligram??

  • Gruzin człowiek skurwiel - niezalogowany 2018-03-20 16:19:00

    Ale słabe topki w tej krajence to chyba schit kush i to jeszcze lufka z korkiem pewnie z wiadra palone bo tylko z tego klepie najlepsze popki tylko w Złotowie 

Dodajesz jako: |