:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
Ośrodki kulturalne, Dyrektor poszukiwany - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 04/09/2018 12:47

Burmistrz ogłosił konkurs na stanowisko szefa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej

Podania składać można od dzisiaj (4 września) do 18 września, do godziny 15:00.

Szczegółowe warunki do spełnienia znajdą państwo na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Złotowie - zlotow.pl

Pracę nowo wybrany dyrektor rozpocząć ma 1 stycznia 2019 roku. 

W tej chwili funkcję tę pełni Sławomir Wilowski. 

Łukasz Opłatek

Reklama

Dyrektor poszukiwany komentarze opinie

  • Kulturka - niezalogowany 2018-09-04 14:52:29

    Najpierw trza rozkirzyć ZCAS

  • Xyz - niezalogowany 2018-09-04 15:02:08

    No w koncu !!!! moze coś sie zmieni w tym ZCAS.

  • Paw - niezalogowany 2018-09-04 16:26:10

    Michał (ratownik WOPR) widzę Ciebie na tym stanowisku.

  • Paw - niezalogowany 2018-09-04 16:27:08

    Michał (ratownik WOPR) widzę Ciebie na tym stanowisku.

  • Zlotowianin - niezalogowany 2018-09-04 17:13:53

    I jedno szczęście, czas juz zastąpić tago obecnego "niby" Pana Dyrektora.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-04 18:13:12

    Dlaczego niby dyrektor,wiadomo że pulit go nie cierpi a lepszego i tak nie będzie

  • gość 2018-09-04 19:03:26

    To prawda, ze Wilowski, chyba od 10 lat na tym stanowisku, był nieudolny i nieefektywny. Dawno już należało zrobić zmianę.

  • gość 2018-09-04 19:51:56

    Potrzeba kogoś energicznego, młodego z optymizmem do działania i nowymi pomysłami - aż się o to prosi. Wiele rzeczy można usprawnić w obecnym ZCAS, zarówno w dziedzinie kultury i sportu (samym Euro-Eco Meetingu). Z drugiej strony nie wszystko było złe, dlatego należy dobre i gorsze działania poddać ocenie, i znaleźć najlepsze wyjście - dla złotowskiej instytucji, jak również samych mieszkańców.

  • gość 2018-09-05 13:37:50

    Przyszedł czas na zmiany, które powinny nastąpić jak najszybciej.

  • Prawda - niezalogowany 2018-09-05 23:02:44

    Chcecie zmian? Już była zmiana..... burmi....a i co? Jest lepiej? Chyba dla jego rodziny i bliskich znajomych.... Myślę że Sławomir Wilowski to najodpowiedniejszy kandydat na to stanowisko. Sprawdził się i pracował bardzo rzetelnie. To on tworzył ZCAS od samego początku. I co ktoś powie że nic nie robił? Że był mało efektywny? Moim zdaniem kultura jak i sport dziła bardzo dobrze w naszym mieście obiekty sportowe które są na bierząco modernizowane. Mam nadzieję że dyrektor pozostanie ten sam.

  • gość 2018-09-06 07:43:42

    No wyżywają się na Sławku a wszyscy wiemy kto nie nadaje się na swoje stanowisko w tym mieście.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 22:33:09

    Już dawno powinien być ktoś inny, ktoś kto nie pracuje bo musi, tylko wykonuje swój zawód z pasją :-) takiego menadżera z prawdziwego zdarzenia, pytanie czy taki się znajdzie?

  • niezalogowany - niezalogowany 2018-09-07 14:29:49

    nie ma takiego zawodu jak "dyrektor" ;-) każdy pracuje bo musi;-)

Dodajesz jako: |