:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
Spotkania i festyny, Dyskoteki stałe wrócą WIR–u - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 11/09/2019 18:20

Jest podmiot zainteresowany wynajęciem pomieszczeń dawnego klubu w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej.

W sprawie jak na razie więcej jest niewiadomych niż konkretnych informacji, ale zarówno miejski samorząd, jak i przedsiębiorca działający w tej branży, potwierdzili nam, że jest zainteresowanie uruchomieniem tutaj działalności. W Urzędzie Miejskim w Złotowie potwierdzono nam, że w czerwcu do magistratu wpłynęło pismo od jednej z firm dotyczące możliwości wynajęcia pomieszczenia zlokalizowanego w piwnicy budynku Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej. „Pismo zostało przekazane dyrektorowi ZCAS Tadeuszowi Drobczyńskiemu. W związku z utworzeniem Złotowskiego Domu Kultury decyzja w sprawie możliwości udostępnienia ww. pomieszczenia została wstrzymana co czasu wyboru dyrektora tej instytucji” – czytamy w odpowiedzi nadesłanej w tej sprawie z Urzędu Miejskiego w Złotowie.

Tadeusz Drobczyński na tym etapie nie chciał komentować sprawy na łamach gazety. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem firmy, o której w ostatnim czasie docierały do nas informacje, iż może być zainteresowana uruchomieniem działalności w branży rozrywkowej w dawnym WIR–ze.

– Jesteśmy zainteresowani, ale na tę chwilę nie mogę więcej powiedzieć – usłyszeliśmy od naszego rozmówcy.

Piotr Steffen

Reklama

Dyskoteki na stałe wrócą do WIR–u? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 19:07:31

    Wyjdzie na nie.. ratusz sie nie zgodzi w cz

  • Tak - niezalogowany 2019-09-11 19:12:21

    Dyskotek nie będzie, bo jest kino. Bo coś tam bo poprostu NIE. Bo zawsze jest łatwiej powiedzieć NIE niż TAK.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 20:44:57

    Oj trzymajcie kosze lampy znaki itd bo jedzie dyskoteka.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 21:24:03

    Takie imprezy się nie sprawdza co tydzień. Myślę że to zły pomysł. Chyba że przejdzie,, młodzież,, z Genesis. Dorosli nie mają czasu co weekend imprezować.
    Nic się nie działo. Ktoś zrobił Charytatywna. Ktoś poczuł pieniądze. I bach. Nagle jasność w mozgach.

  • Gośćaaa - niezalogowany 2019-09-11 22:10:19

    Popieram

  • Poza - niezalogowany 2019-09-11 23:25:13

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 01:31:32

    Lepiej niech miasto nie wyrazi zgody, będzie jak za czasów wir-u sama patologia i niszczenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 07:58:32

    W miejscu "stodoły" czytaj Genesis ma poniekąd stanąć costorama... Tak więc alternatywa zostaje Wir....
    Tak wiec nie dziwię się reaktywacji....

  • trab - niezalogowany 2019-09-12 08:27:31

    W miejscu Genesis ma być Castorama? W takiej małej wsi jak Złotów? XDDD

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 08:47:36

    Zamiast Genesis castorama ? Tam malo miejsca.. malo u nas marketów ?
    W innych miastach dawne parowozownie potrafili zmienic na muzem z koleja czy czymś a u nas burzyc i budować bloki i markety

  • gość 2019-09-12 08:47:41

    Ta w czerwonym to typowa złotowska jessica... ciekawe gdzie zostawiła swojego sebastiana,,,

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 08:48:56

    Jak genesis upadnie to w zlotowie juz nic nie bedzje..generator to trup ktory juz dawno powinien pasc ale jakossie trzyma.. choc tam zero rozrywki ma specyficzna grupę osob..

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 08:50:16

    A. Jastrowiu ? Maja jakies imprezy dyskoteki ? I tak zlotow miasto emerytów promenady bloki beton zero możliwości i atrakcji .. potem sie dziwią ze mlodziez ucieka

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 09:36:03

    Ja nie mam nic przeciwko w końcu gdzieś tam młodzież musi się wybawić...

  • Texas - niezalogowany 2019-09-12 09:42:16

    Nie WIR-u tylko do Finezji.A po drugie kto pamieta klub na sztasica i brudne buty?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 11:37:59

    Dyskoteki chociaż raz w miesiącu mogłyby byc

  • gość 2019-09-12 12:29:16

    DOROSLI TO BYLIBY SZCZESLIWI

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 15:30:36

    Każda zorganizowana w tym roku dyskoteka zakończyła się zażyganiem wokół ZCAS, wokół pety, butelki i puszki po piwie. Gratuluję. Dyskoteki tak ale nie w.takim wydaniu.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 15:38:36

    Czy to prawda, że w muzeum zatrudniona została pomocnica dla dyrektorki? To chyba w ramach oszczędności? Żenada!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 15:38:59

    Czy to prawda, że w muzeum zatrudniona została pomocnica dla dyrektorki? To chyba w ramach oszczędności? Żenada!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 18:47:04

    Taka jest prawda że w Złotowie nie ma gdzie się pobawić w Genesis same dzieci myślę że to świetny pomysł po warunkiem że będą to tylko dorosłe osoby