Dzieci „Aktualności” po latach - Antonina, Martyna, Dominik i Jakub, Mikołaj oraz Jagoda

Tym razem do naszej rubryki zaprosiliśmy dzieci, które nie tylko były w naszym noworodkowym dziale, ale również mają za sobą świąteczno-noworoczne sesje. Dziś prezentujemy Antoninę, Martynę, Dominika i Jakuba, Mikołaja oraz Jagodę

Jeśli przy okazji świąt Wasze dzieci również będą mieć robione takie zdjęcia, prześlijcie je do nas na Facebooku Zlotowskie.pl. Opublikujemy je w formie bożonarodzeniowego albumu!

Antonina Szymańska urodziła się 8 listopada 2015 roku

Opis zdjęcia

Tak Antoninę uchwycił nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie

Za nią już pierwszy rok życia, a wkrótce przywita z rodzicami nowy, 2017 rok. Uwielbia bawić się klockami i zabawkami, które naśladują głosy zwierząt. Antosia ma jednak czas nie tylko na zabawę, chętnie również uczy się nowych rzeczy. Sama np. już biega, a każdą nową umiejętność nagradza, bijąc sobie brawa. Jak zdradziła nam jej mama, Antosia jest mała, ale potrafi narozrabiać. Do tego stopnia, że czasem jej rodzicom wydaje się, że mają nie jedno a aż trójkę dzieci...

Opis zdjęcia

Antosia pierwszy rok życia ma już za sobą, wkrótce będzie obchodzić swojego drugiego Sylwestra w życiu!

Martyna Żmudziejewska-Wielgus urodziła się 28 października 2013 roku

Opis zdjęcia

Pierwsze zdjęcia Martyny w szpitalu po porodzie

Co ciekawe, tuż po urodzeniu rodzice mówili na nią Marlena, ale ostatecznie zmienili jej imię. Jak powiedziała nam jej mama, Martynka jest cudownym dzieckiem i najukochańszą córką. Chętnie pomaga w codziennych obowiązkach, a najbardziej w gotowaniu. Jest mądra, grzeczna, kochana i pracowita. Po prostu idealna.
Dziewczynka chodzi do przedszkola w Lipce, do grupy „Pędzące Żółwie”. W wolnej chwili bawi się lalkami i układa puzzle. Jej ulubioną bajką jest „Tosia i Tymek”.

Opis zdjęcia

Martynka jest pogodna i uśmiechnięta

Dominik Werner urodził się 23 marca 2006 roku, a jego brat Jakub 16 maja 2016 roku

Opis zdjęcia

Tak Dominika i Jakuba uchwycił nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie

Starszy chłopiec chodzi do 4 klasy Szkoły Podstawowej w Łobżenicy i jego pasją jest piłka nożna, stąd sporo czasu spędza na boisku. Z kolei Jakub skończył pół roku i, jak mówi jego mama, na razie jest małym słodziakiem.

Opis zdjęcia

Mimo że Jakuba i Dominika dzieli aż 10 lat różnicy, dobrze się dogadują

Mikołaj Wójtowicz (wcześniej: Szwed) urodził się 23 marca 2015 roku

Opis zdjęcia

Tak Mikołaja uchwycił nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie

Chłopiec ma nie tylko kojarzące się ze świętami imię, ale również brał udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z rodzeństwem, utrzymanej w bożonarodzeniowym klimacie. Wystarczy tylko spojrzeć na tę trójkę, by stwierdzić, jak bardzo się lubi. Z siostrą Patrycją Mikołaj przede wszystkim  układa klocki i ogląda ulubione książki (głównie o zwierzętach). Bardzo chętnie też pomaga jej zajmować się świnką morską. Natomiast  z bratem Krystianem jest najlepszym przykładem tego, że kto się lubi, ten się czubi. Chłopcy często sobie dokuczają, zaczepiają się, ale jeśli mają ochotę pograć w piłkę, zawsze grają razem.

Opis zdjęcia

Mikołaj, Patrycja i Krystian przepadają za sobą. Takich jak ich troje nie ma ani jednego!

Jagoda Latanowicz urodziła się 10 września 2016 roku

Opis zdjęcia

Pierwsze zdjęcia Jagody w szpitalu po porodzie

Jest jeszcze małą kruszynką, ale zdążyła już mocno rozkochać w sobie rodziców.  Mówią o niej - nasze szczęście i nasza duma. Odkąd pojawiła się w ich życiu wszystko wygląda inaczej. Jagódka absorbuje każdą wolną chwilę, a bycie w centrum uwagi to póki co jej priorytet.

Dziewczynka uwielbia wtulać się w ramiona mamy i czuć jej zapach czy dotyk. Równie bezcenne są jednak dla niej kąpiele i muzyka. Nie tylko ją relaksują, ale też działają przeciwbólowo za każdym razem, gdy boli ją brzuszek.

Opis zdjęcia

Świąteczna sesja Jagody to wspaniała rodzinna pamiątka

Opis zdjęcia

Rodzice są zakochani w córce. My zresztą też!

Uwaga!

Z kolei jeśli chcecie, by w kolejnych numerach naszej gazety Wasze dziecko zadebiutowało właśnie w tej rubryce, wyślijcie do nas zgłoszenie na adres: [email protected]. Opiszcie krótko, jaka dzisiaj jest Wasza pociecha. Pochwalcie się, co lubi, a za czym niekoniecznie przepada. Koniecznie dołączcie też jej aktualne zdjęcia. Na łamach gazety przypomnimy, jak Wasz syn czy córka wyglądali zaraz po narodzinach.

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu