Dzieci „Aktualności” po latach - Ireneusz i Matylda, Laura, Jaś i Marysia oraz Małgosia i Laura

Od kilkunastu tygodni pokazujemy Wam, jak zmieniają się najmłodsi bohaterowie każdego z naszych wydań. Dziś prezentujemy Ireneusz i Matyldę, Laurę, Jasia i Marysię oraz Małgosię i Laurę

Ireneusz Łuński urodził się 26 października 2012 roku, a jego siostra Matylda – 12 września 2015 roku.

Opis zdjęcia

Ireneusz po lewej, Matylda po prawej - tak uchwycił ich nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie

Iruś to dumny przedszkolak, z ochotą chodzi na zajęcia i uczy się nowych rzeczy. Lubi swoje pluszaki, ale jeszcze większą słabość ma do klocków. Matylda z kolei jest małą ciekawską istotką, zakochaną w starszym bracie. Poznaje świat z radością i zaczyna świadomie sklejać pierwsze sylaby w słowa.

Opis zdjęcia

Matylda (po lewej)  ma słabość do kolorowych spinek we włosach. Iruś (po prawej) jest wesołym chłopczykiem z niespożytymi pokładami energii

Laura Łagan urodziła się 10 lutego 2016 roku

Opis zdjęcia

Pierwsze zdjęcia Laury w szpitalu po porodzie

Jest wesołym, energicznym i zdrowym dzieckiem – dla jej rodziców to najważniejsze. Bardzo lubi pomagać w kuchni, ale dzięki temu, że spokojnie przesypia całe noce, jej mama nie ma tutaj większych zaległości. Zwłaszcza że w ciągu dnia dziewczynka również potrafi się sobą zająć i spędza długie godziny na zabawie. Laura ma słabość do telefonów i tabletów.

Opis zdjęcia

Laura ostatnio dużo czasu spędza na spacerach. Cieszy się swoją pierwszą zimą!

Jaś Nadolny urodził się 7 lutego 2015 roku, a Marysia pojawiła się na świecie 10 września 2012 roku

Opis zdjęcia

Marysia po lewej, Jasiu po prawej - tak uchwycił ich nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie

Marysia uwielbia zwierzęta, a zwłaszcza konie, koty, psy i... jelenie. Chętnie spaceruje po lesie, biega, ale tak samo bardzo lubi jazdę rowerem czy na rolkach. Dużo frajdy sprawia jej też wspinanie się po drzewach, po skałkach, ale również po drabinie. Dziewczynka przepada za zabawami na trampolinie, placem zabaw, a w wodzie – oprócz beztroskiej zabawy lubi też pływanie, i to nie byle jakie, bo kajakiem. Jaś, jej brat ma dokładnie takie same zainteresowania, ale uwielbia jeszcze kopać piłkę. Jego mama zresztą bardzo dobrze ocenia jego piłkarskie umiejętności, ale wie też, że synek – jak każdy chłopak w jego wieku – potrafi nabroić. Jak maluje farbkami, jest mu obojętne czy ma pod ręką kartkę papieru czy np. ścianę...

Opis zdjęcia

Jaś podczas zabawy

Opis zdjęcia

Marysia mogłaby nie schodzić z trampoliny!

Małgorzata Miszkiewicz urodziła się 14 marca 2009 roku, a jej siostra Laura 16 grudnia 2013 roku

Opis zdjęcia

Pierwsze zdjęcia sióstr w szpitalu po porodzie: Małgosia po lewej, Laura po prawej

Małgosia jest uczennicą drugiej klasy i ma duszę artystki. Kocha tworzyć prace plastyczne i brać udział w konkursach. Poza tym uwielbia jeździć na rowerze. Młodsza Laura chętnie tańczy, ale podziela też pasję siostry i gdy tylko jest okazja, razem rysują. Dziewczynka uwielbia również wakacje nad morzem. Wysokie fale nie są jej straszne!

Opis zdjęcia

Małgosia i Laura lubią spędzać razem czas

Uwaga!

Jeśli Wasze dziecko również zostało przez nas sfotografowane w szpitalu, a jego zdjęcie pojawiło się na naszych łamach, zgłoście się do nas na Facebooku zlotowskie.pl lub napiszcie na adres: [email protected].

W kilku zdaniach opiszcie swoje dziecko. Przypomnijcie najzabawniejszą lub najbardziej wzruszającą historię z jego udziałem, opiszcie, jak spędza wolny czas czy o czym marzy. Koniecznie dołączcie również jego aktualne zdjęcia. Opublikujemy je w tej rubryce!

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu