Dzieci „Aktualności” po latach - Lenka, Mikołaj, Sebastian oraz Natalia

Dziś przedstawiamy kolejne maluchy, które mieliśmy okazję sfotografować w ich pierwszych dniach życiach, a czasami nawet godzinach. Sprawdzamy, co teraz porabiają, jakie są ich pasje. Dziś poznajcie Lenkę, Mikołaja, Sebastiana oraz Natalię

Lenka Bąk urodziła się 11 grudnia 2014

Ma ponad dwa latka i jest coraz większą łobuziarą. I niczego się nie boi. Je z psem jedno ciastko, tańczy na środku pokoju, śmieje się zaraźliwie. Poza tym uwielbia się przytulać.

Opis zdjęcia

Takiej zawadiace żaden przeciwnik niestraszny

Mikołaj Maćkowski urodził się 26 listopada 2015 roku

Na pierwszym zdjęciu w Aktualnościach Lokalnych Mikołaj był nieco skryty – zasłonił buźkę rączką. Z czasem jednak okazało się, że pierwsze wrażenie bywa mylące. Mikołaj jest wesołym, pogodnym i ciekawym świata chłopcem.

Opis zdjęcia

Mikołaj to bardzo pogodne dziecko, a z tymi ząbkami na dole wygląda przesłodko

Sebastian Bianga urodził się 29 października 2013 roku

Sebuś interesuje się traktorami, zwierzakami i strażackimi wozami. Twierdzi, że będzie gospodarzem albo strażakiem, tak jak jego dziadek. Sebuś jest bardzo żywym dzieckiem, wszędzie go pełno.

Opis zdjęcia

Sebastian ma oczy niewiniątka, prawda?

Natalia Jarosiewicz urodziła się 29 maja 2016 roku

Pierwszy raz na naszych łamach pojawiła się jako Jowita, jednak rodzice zmienili jej imię. Dziś Natalka ma prawie rok i zaczyna chodzić. Bardzo lubi być w centrum zainteresowania i duuuuużo „mówi”. Jest bardzo spokojnym i słodkim dzieckiem, otwarta na nowe doświadczenia. Kocha jak się jej śpiewa patrząc w oczka.

Opis zdjęcia

Piosenek mamy Natalia słucha jak zahipnotyzowana

Uwaga!

Jeśli sfotografowaliśmy również Wasze dziecko, zachęcamy do podzielenia się z nami oraz czytelnikami jego historią. Jedyne co trzeba zrobić to przesłać aktualne zdjęcie pociechy wraz z krótką notatką na jego temat. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected]

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu