:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
Piłka nożna, Dziecięca radość - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal zlotowskie.pl 05/09/2019 09:16

Bez taktyki, kalkulacji, trzymania pozycji - tak grają bambinisy

4 września Międzyzakładowy Klub Sportowy "Polonia" Jastrowie przeprowadził turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2013 - 2015. Do zabawy przystąpiły kilkulatki (tzw. grupy bambinis) z Akademii Piłkarskiej "Sparty" Złotów, Akademii Piłkarskiej "Soccer Stars" Miłosza Malczewskiego, Football Academy Piła oraz podopieczni "Polonii". 

Wyniki i strzelone gole zeszły na dalszy plan, tego dnia na "Orliku" przy ul. Kilińszczaków liczyła się tylko dobra zabawa. Każdy z zawodników otrzymał więc pamiątkowy medal oraz piłkę. 

Organizatorów wsparł poseł Grzegorz Piechowiak. 

Łukasz Opłatek

fot. MKS "Polonia" Jastrowie

Reklama

Dziecięca radość z gry komentarze opinie

  • Kibic - niezalogowany 2019-09-05 14:08:02

    Szkoda, że zaprasza się zespoły z innych miast a ze swojego miasta dzieci się nie widzi. Tylko dlatego, że dorośli nie potrafią się dogadać. A niby sport łączy, wszystko dla dzieci... i inne podobne hasla. Impreza fajna ale dla wybranych... nie ładnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 14:39:54

    Jakie inne dzieci?
    Przecież Rychu w tych rocznikach grupy nie ma

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 14:43:12

    Mam pytanie do trenera i radnego Cyruka: czy to prawda, że podrabia Pan podpisy pod zgłoszeniami zawodników? Czy to prawda że zgłasza Pan zawodników do rozgrywek bez ich wiedzy i zgody ich rodziców?

  • gość 2019-09-05 14:44:35

    Kibic czy Ty jestes normlany ??? Zapraszac czlowieka,ktory kreci tylko afery w Jastrowiu ?

    Gdyby on zostal zaproszony to zaraz by starym zwyczajem pisal bezsensowne posty majace na celu robienie propagandy.

    Rodzice z jego akademii wkoncu musza dostrzec,ze wszystko jest pod publike i trzeba jak najszybciej zabierac z tamtad dzieci.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 14:48:41

    Poważny zarzut ! Jestem pewien, że będzą konsekwencje dla tego co napisał wyżej.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 15:07:22

    Ryszard ma tylko roczniki te co trenował w Polonii 2007,2008 i 2012 a tak to LIPA. Sam stary cep nic nie umi zrobić

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 16:53:39

    To był turniej gdzie była dziecięca radość z gry a nie wygrana za wszelką cenę i ryk trenera .

  • Kibic - niezalogowany 2019-09-05 18:03:44

    Ja nic nie wspomniałem o p. Rychu a tu od razu taki hejt.... chodzi o dzieci. Czytamy ze zrozumieniem.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 20:03:41

    A ty zaraz że to niby o Rychu. Przewrażliwiony jesteś .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 20:24:00

    Heeh jakby zaprosili Rycha to by robił za strach na wróble

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 21:31:10

    Hehehe jeszcze dzieci by pomyliły Ricardo że starym Indorem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 21:54:25

    Nikt nie chce współpracować z prywatną akademia. Zobaczymy co dalej z nimi będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 21:55:23

    Żal dupę ludziom ściska ,że ich dzieci nie brały udziału? Zapraszają cały czas do Polonii, zawsze można zmienić zdanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 23:05:39

    Niech ludzie wreszcie się zajmą swoim ogródkiem, bo o wszystkich wszystko wiedzą ,a w swoich rodzinach syf ,aż miło. Jastrowie jedna partnerka wielu facetów lub odwrotnie.

  • gość 2019-09-06 07:33:16

    Ludzie dajcie już spokój tej Akademii START!!! Po co tyle zawiści! Róbmy wszystko żeby dzieci odciągnąć od telefonów, telewizorów.....czy to aż takie ważne gdzie dzieci trenują?! Na dokładkę wszystkiego Pan Burmistrz tez przykłada się do tego sporu- wystarczy zobaczyć jak wygląda przyznanie dotacji na kluby sportowe.....Dla STARTU tylko 4 tysiace!!!!! O ile mi wiadomo tam są 2 grupy młodszych dzieci i jedna grupa starszych więc trochę przesadzili!!! Szkoda że przez te spory cierpią dzieci!!!

  • Ryczi - niezalogowany 2019-09-06 09:24:03

    To jest akademia prywatna nie zapomnij. Czy miasto pomaga przedsiębiorcy , który otwiera swoją działalność gospodarczą ? Nie , on sam musi zarobić na własny rachunek, a przecież też płaci podatki i to nie małe. Więc niech rodzice bardziej dofinansują , czy dokapitalizują prywatną akademię płacąc większe składki np. po 100 zł miesięcznie i nie będzie marudzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 10:15:46

    Pozbyli się starego osła I nagle w Polonii lepiej

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 14:07:44

    Boże głupie gbury. Niech rychu trzema zrobi turniej i tule. Do niego pretensje, ze nic nie robi, a nie do Polonii, która nie zaprosiła waszych dzieci. Z jakiej okazji niby miała? Za to wasze oczernianie? Szerzenie nienawiści? Ja bym nie chciała, żeby moje dziecko grało z waszymi. Juz nie o dzieci chodzi, broń Boże. Ale o ich rodziców, którzy zachowują sie jeszcze gorzej i bardziej dziecinnie niz ich pociechy, wyzywanie, kłócenie sie.. MASAKRA. Zacznijcie juz żyć własnym życiem. Polonia ma was gdzies, dobrze sobie radzi i to nie ich wina ze Rychu nie. Odszedł od Polonii, każdy juz dawno o nim zapomniał, ma go gdzies a tu dalej takie cyrki. Niech każdy robi swoje i tyle

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 15:01:12

    Smutne w tym wszystkim jest to, że pan Ryszard ciągle żyję tą historią - przegrał takie jest życie - powinien się pogodzić.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 15:21:41

    A po co mieli zapraszać Luda? Osttanio szedłem ze swoim dzieckiem na trening, to u niego może 3 dzieciaczków na treningu było