:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Dzielnicowy służbie zatrzymał poszukiwanego - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 10/07/2019 10:17

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Krajence, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 40-latek ukrywał się przed organami ścigania w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym nierealizowania obowiązku alimentacyjnego

Godnym pochwały zaangażowaniem i poświęceniem wykazał się dzielnicowy z Komisariatu Policji w Krajence, który w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. W wtorkowy wieczór w Krajence aspirant sztabowy Sławomir Rummler zauważył na ulicy mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanemu przez prokuraturę. Policjant bez chwili wahania podjął interwencję. 40-latek, gdy zauważył dzielnicowego, próbował uciekać. Policjant zajechał mu jednak drogę prywatnym samochodem i natychmiast go zatrzymał. Aspirant sztabowy Sławomir Rummler o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, a następnie przekazał poszukiwanego przybyłym na miejsce kolegom pełniącym służbę na terenie gminy Krajenka. Dzięki czujności dzielnicowego po służbie, możliwe będzie wykonanie czynności procesowych z udziałem poszukiwanego i skierowanie aktu oskarżenia do sądu.

 

KPP Złotów

Reklama

Dzielnicowy po służbie zatrzymał poszukiwanego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 12:28:42

    Normalnie Maiami Vice

  • gość 2019-07-10 12:42:01

    Gratuluję!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 12:50:54

    Łał

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 12:54:31

    Bohatejrooo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 13:00:21

    Spektakularne zatrzymanie...po służbie...tak bezwzględnego przestępcy.Gratulacje!!!dobrze wiedzieć że ktoś czuwa.

  • Komendant - niezalogowany 2019-07-10 13:13:31

    Jak audi ukradli w Złotowie to milicja ręce rozkłada Ale za alimenty groźnego przestępcę co złapie bez chwili zawahania haha

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 13:19:44

    Po pracy nie rozmawiamy o pracy...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 14:03:01

    niesamowite order od prezydenta !! pies zawsze będzie psem

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 15:16:45

    Do Komendanta. A dłużnik alimentacyjny to przepraszam kto? Aniołek? Gdyby spłacał swoje długi wobec państwa, to nikt by go nie ścigał.

  • gość 2019-07-10 17:11:03

    ten wąs i ten badzioch cóż gratulacje za sprawność prawdziwy glina !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 17:39:49

    Nic się więcej nie liczy!!!
    Kradzieże beeee
    Gwałty beeee
    Przemoc beeeee
    Ale
    Piwo -ujebac
    Rowerzystę -ujebac
    Alimenty mimo spłacania lecz nie na czas -ujebac
    Ale złapał groźnego przestępce!!!
    Jakiej siły użyto??
    Padły strzały jakieś??
    Co by nie było nagroda się należy
    500+

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 17:53:51

    Ciekawe co by było gdyby mu mordke okapal ten bandyta. Gościu w cywilkach prywatnym autem rzuca się na obywatela?? Czy to czasami nie podchodzi pod napad i naruszenie nietykalnosci cielesnej

  • gość 2019-07-10 20:27:22

    Wszystkich niepłacących alimentów do czarnego albo do zamiatania miasta i koszenia rowów !!!

  • Pawko - niezalogowany 2019-07-11 07:54:36

    Brawo dla kolegi. Złośliwe komentarze są bezzasadne. Kiepski policjant pojechał by dalej. Ale prawdziwy jest zawsze na służbie. Pozdrawiam Serdecznie

  • gość 2019-07-11 08:10:04

    a ja nie pozdrawiam darmozjada psa, bo jak mi qwa ukradli cos to chOOOJA NA DOL SPUSCILI Z NIEMOCY

  • Chuck Noris - niezalogowany 2019-07-11 08:17:17

    Panie daj pan spokój w nagrodę dostaniesz talon na kino i balon

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 08:35:52

    Brawo Sławek znów jak Chuck Norris

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 14:10:22

    Szacun panie Romek. Ganiać nierobów i złodziei. Bo każdy nierób to złodziej ji narkoman.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 14:10:49

    Szacun panie Romek. Ganiać nierobów i złodziei. Bo każdy nierób to złodziej ji narkoman.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 09:32:36

    Brawo czujny jak zawsze. A głupie komentarze zachowajcie dla siebie

  • kicha - niezalogowany 2019-07-14 11:56:44

    Tutaj komentarze wstawiają chyba jacyś frustraci i nieroby. Fakt może informacja o zatrzymaniu \nnie jest jakaś powalająca ale może jest nauczką dla ludzi, że nie ma przyzwolenia na niepłacenie na własne dzieci. Mam nadzieje, że dzieci tego lesera w przyszłości skopią mu d.... bo pożytku z niego tyle co z cycków u knura.

Dodajesz jako: |