:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dzień Dziecka na sportowo z Akademią Piłkarską Start Jastrowie

Piłka nożna, Dzień Dziecka sportowo Akademią Piłkarską Start Jastrowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 09/06/2019 14:02

Dzieci z grupy Orlik, Młodzik i Bambini z Akademi Piłakrskiej Start Jastrowie świętowały Dzień Dziecka na sportowo

Swój Dzień Dziecka świętowali młodzi piłkarze z grupy Bambinisów. Wszystko zaczęło się od wyścigów po specjalnie na tę okazję przygotowanym torze przeszkód, w których udział brali też Rodzice i Opiekunowie. W trakcie festynu nie zabrakło też waty cukrowej i mini turnieju. Każde Dziecko otrzymało słodki upominek ufundowany przez sklep Lewiatan w Jastrowiu oraz bidon ufundowany przez firmę PowerTech Eagle z Wałcza.
Serdecznie dziękujemy naszym Sponsorom!

W piątek Dzień Dziecka na sportowo świętowali starsi zawodnicy z naszej Akademii. Na Orliku czekał na nich specjalnie przygotowany tor przeszkód, chłopcy rozegrali mecz, a na koniec otrzymali prezenty. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, który włączyli się w organizację i sponsoring imprezy.

 

AP Start Jastrowie

Reklama

Dzień Dziecka na sportowo z Akademią Piłkarską Start Jastrowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 16:19:25

    Ale stary siwy dziad

  • gość 2019-06-09 21:42:24

    Ten znowu świruje i kombinuje. Ile płacą rodzice ? Kto wozi zawodników na zawody i na turnieje ?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 06:42:08

    Brawo Akademia START trzymać tak dalej!

  • gość 2019-06-10 09:49:03

    A widzisz jakiś problem z tym wożeniem dzieci na turnieje.Bo ja nie.Więc co się czepiasz.Człowiek zrobił coś dla dzieciaków i jest fajnie.Pewnie nie byłeś i nie widziałeś jak fajnie się dzieci bawiły czynnie i na sportowo razem z rodzicami a nie siedzieć przy kompie i w gierki pykać.Brawo START

  • gość 2019-06-10 13:27:11

    Brawo Start .A nie jak synuś prezes Polonii czeka jak tatuś sypnie kasą podatników.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 14:10:22

    Co to za stary burak?

  • gość 2019-06-10 16:39:31

    Doić rodziców o to chodzi, a ktoś się na tym bogaci. Brawo wy

  • gość 2019-06-10 23:03:29

    Ile Calcio Wągrowiec ? 10 - 0 i to jest dobre prowadzenie drużyny ? Dobra szkółka ?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:53:20

    Najlepszy trener przegrał 10:0? I zajął ostatnie miejsce w lidze. Frajerowi chodzi tylko o kasę

  • gość 2019-06-11 07:50:29

    Kiedy skończy się ten spór! Takie małe miasto...aż wstyd! W dzisiejszych czasach gdzie dzieci najchętniej spędzały by popołudnia przed komputerem, telefonem czy telewizorem każda forma sportu powinna być chwalona i dopingowana. Bez względu jaki to klub, kto to prowadzi....wszyscy powinni być traktowani tak samo i należało by robić wszystko by ułatwiać tym dzieciom dostęp do sportu! No a już to że rodzice chcą płacić i sami wozić dzieci na turnieje to tylko wielkie brawa dla nich!! Dobrze,że komuś się chce zająć naszymi dziećmi pomimo tylu przeciwności i obelg!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 09:54:09

    Ryszard pobudka, do pośrednika już!

  • gość 2019-06-11 18:37:49

    Rysiu Peja jastrowskich dzieci nadzieja

  • gość 2019-06-12 09:34:32

    HAHAHAHA OSTATNI WPIS POWALIŁ MNIE :) DOBRE :) ŚMIESZNE :)

Dodajesz jako: |