:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorządowcy, Dzień Sołtysa gminie Jastrowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 18/03/2019 08:48

Sołtysi z terenu gminy spotkali się w Nadarzycach

11 marca obchodzony jest Dzień Sołtysa. Z tej okazji, choć kilka dni później, bo 15 marca, spotkali się sołtysi działający na terenie gminy Jastrowie. 

Gospodarzem imprezy było sołectwo Nadarzyce, ale jej organizatorem burmistrz Piotr Wojtiuk.

Poza sołtysami na integracyjnym spotkaniu pojawili się także członkowie rad sołeckich. 

Miłym akcentem Dnia Sołtysa było wręczenie przez szefów wsi kwiatów burmistrzowi, który kilka dni wcześniej obchodził 50 - te urodziny.

Na zdjęciach są również panie z niedawno powstałego Koła Gospodyń Wiejskich w Nadarzycach. O nich napiszemy w jednym z kolejnych wydań Aktualności Lokalnych.

Łukasz Opłatek

Reklama

Dzień Sołtysa w gminie Jastrowie komentarze opinie

  • Miro - niezalogowany 2019-03-18 09:48:43

    cyt:"Gospodarzem imprezy było sołectwo Nadarzyce, ale jej organizatorem burmistrz Piotr Wojtiuk." Piotr Wojtiuk z tego co wiem jest burmistrzem, a sołtysem w Nadarzycach jest Piotr Matusiak...

  • gość 2019-03-18 13:04:15

    Bogata gmina bogata wieś sołtysi pija ludzi mają gdzieś.

  • Gość111 - niezalogowany 2019-03-18 16:06:02

    No tak sołectwo z burmistrzem się bawi a w Nadarzyc ach porządnego chodnika nie ma!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 16:32:22

    Specjaliści od budowy chodników na drogach powiatowych siedzą w PZD. A chodnik w Nadarzycach jest od wielu lat.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-03-18 20:39:11

    Piotr K. - barman Agnieszka K.- kelnerka Piotr W. -mówca jak zwykle nobo kto jak nie on? ... ale żeby po pół szklany na jedno rozdanie ?; to górale tak piją ,chyba że to taka taktyka- masz tu pij i nie pier.ol ,i tak jesteś tylko statystą a chodnika ani drogi i tak nie będzie.ps .kto w czasie tej imprezy pełnił obowiązki burmistrza skoro Agnieszka też tam była?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 07:10:26

    Wy to coś nazywacie chodnikiem? Ludzie nie osmieszajcie się!!! W Nadarzycach nie robi się nic!!! Tak naprawdę to jeszcze trochę a nie będzie jak tam do jechać bo droga jest w opłakanym stanie!!!

  • gość 2019-03-19 08:22:12

    Radny z okręgu Nadarzyc nie udziela się na rzecz miejscowości, zapomniał kto go wybrał.

  • gość 2019-03-19 10:09:52

    Brak słów po to płacimy podatki aby sołtysi i rada sołecka imprezki sobie urządzała Chociaż byście tego nie ujawniali może można by było jakoś zbagatelizować....takie rzeczy tylko u nas w gminie same imprezki a we wsiach nic dla ludzi sie nie dzieje i nie robi.

  • gość 2019-03-19 11:41:41

    Przecież ty na komornym siedzisz, a podatki to za ciebie kto inny płaci. nawet za swoje kundle podatku nie płacisz. Gęba w kubeł.

  • gość 2019-03-21 20:10:52

    Panie z Koła Gospodyń w Nadarzycach bardzo ładnie się zaprezentowały. Pozdrawiam wszystkie panie.

Dodajesz jako: |