Dziewczyny pomagają chorym dzieciom. Ty też możesz!

Jak? Wystarczy wziąć udział w licytacji

Paula Klessa - organizatorka akcji i przyszła mama uszyła dwie jednakowe girlandy i dwa takie same koce. Jeden komplet z myślą o swoim dziecku, drugi - na aukcje
Paula Klessa - organizatorka akcji i przyszła mama uszyła dwie jednakowe girlandy i dwa takie same koce. Jeden komplet z myślą o swoim dziecku, drugi - na aukcje

Sandra Przybyszewska nie po raz pierwszy zbiera pieniądze dla potrzebujących dzieci

Sandra Przybyszewska nie po raz pierwszy zbiera pieniądze dla potrzebujących dzieci. W ostatnim czasie udało jej się uzbierać prawie 8 tysięcy. Licytacje charytatywne organizowała m.in. na Facebookowej grupie "Mama w miasteczku Złotów"

Na pomysł zorganizowania aukcji wpadły Paula Klessa i Sandra Przybyszewska. Wspólnymi siłami postanowiły pomóc najmłodszym podopiecznym Fundacji Złotowianka.

Przedmiotem licytacji są zrobione przez Paulę, prowadzącą bloga Arbuzowa Mama - kocyk i girlanda. Obie rzeczy są idealne do dziecięcego pokoju i powstały, gdy 25-latka zaczęła przygotowywać wyprawkę dla swojego pierwszego dziecka.

Opis zdjęcia

Licytowany kocyk w kolorze turkusu z akcentem piórek indiańskich z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom!

Licytacja kocyka, wykonanego z przyjemnego materiału minky rozpoczęła się od 40 zł i do tej pory (środa, godz. 16:00) osiągnęła sumę 70 zł.

Opis zdjęcia

Cena wywoławcza girlandy wynosiła 20 zł

Z kolei girlanda w jelonki, idealnie komponująca się z łóżeczkiem lub z zasłonami do środy została wyceniona na 60 zł.

To są drobne przedmioty i cena już teraz jest dla mnie satysfakcjonująca, ale wolałabym oczywiście, gdyby była wyższa. Wtedy dzieci rzeczywiście odczują, że im pomagamy. Liczę więc, że znajdzie się jeszcze jakaś hojna osoba. Tym bardziej że Sandra bardzo aktywnie promuje naszą akcję w internecie

- mówi Paula Klessa, a my oczywiście – w imieniu organizatorek - zachęcamy do wzięcia udziału w tej licytacji.

Aukcja trwa do czwartku, 5 stycznia, do godziny 20:00. Propozycje cen można składać w komentarzach pod zdjęciami produktów na profilu Facebook Arbuzowa Mama https://www.facebook.com/arbuzowamama.

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu