:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal zlotowskie.pl 10/04/2019 09:10

Dzisiaj pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego - część humanistyczna

Uczniowie złotowskich gimnazjów przystąpili dzisiaj do pierwszej części egzaminu gimnazjalnego. Na pierwszy ogień poszedł dzisiaj egzamin z historii i języka polskiego. Strajk nauczycieli nie zakłócił przebiegu egzaminu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

Reklama

Egzamin gimnazjalny w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-04-10 09:37:43

    Polecam: https://demotywatory.pl/4894036/Oto-list-do-wszystkich-nauczycieli-aby-zdali-sobie-sprawe-jak

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 10:40:11

    Polecam link https://m.facebook.com/pokojnauczycielski/#!/pokojnauczycielski/photos/a.969070936453775/2577648258929360/?type=3&source=48&__tn__=EH-R

  • Wspieramnauczycieli - niezalogowany 2019-04-10 11:09:12

    Z pomocą bożą! Państwo wydaje na wynagrodzenia dla katechetów 1 mld 350 mln zł rocznie. Nareszcie mamy realny zysk - dublerzy i łamistrajki do boju!

  • Wspieramstrajk - niezalogowany 2019-04-10 11:16:17

    Z bożą pomocą! Lekcje katechezy w szkołach to 1,35 mld zł rocznie, w końcu wiem na co wydawane są te pieniądze. Katecheci dostali 11 przykazanie z góry: nie wolno im strajkować.

  • Yellowstone - niezalogowany 2019-04-10 11:28:28

    gratulujemy panu Yogi którego obecność na egzaminie mnie nie dziwi jako to że zawsze był nijakim nauczycielem i akurat jemu podwyżka się nie nalezy

  • gość 2019-04-10 11:30:03

    Połamania długopisów.

  • gość 2019-04-10 11:41:30

    Dobrze, że dzieci mogą zdawać egzaminy, ale dobrze też, że nauczyciele strajkują. Trzymajcie się kochani pedagodzy!

  • rostowski - niezalogowany 2019-04-10 11:49:38

    pieniędzy nie ma i nie będzie

  • gość 2019-04-10 12:27:26

    PEDAGODZY być może, bo raczej nie nauczyciele, ale raczej kocha Was niewielu.

  • Welldone - niezalogowany 2019-04-10 13:05:59

    Jesteśmy całym sercem z naszymi uczniami, analizujemy tematy i trzymamy kciuki! Wierzymy, że nasz protest przyczyni się do poprawienia sytuacji w polskiej oświacie. Martwi nas to, że nie możemy was bezpośrednio wesprzeć dobrym słowem i uśmiechem. Jednak nasza postawa ucczy , że warto bronić swoich przekonań!

  • gość 2019-04-10 13:09:01

    Tak naprawdę to współczuję "komisarzom".

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 13:39:03

    Protest nie przyczyni się do poprawy sytuacji w oświacie tylko do zwiększenia objętości waszych portfeli a to robi wielką różnicę. Taka jest prawda. Kiedy rodzice dostali 500+ wielu mówiło nie o poprawie ich sytuacji rodzinnej tylko że będą mieli za co hlać. Polska to taki kraj w którym jak sąsiad ma dwa telewizory to już jest wojna domowa.

  • Profesorkiegadanie - niezalogowany 2019-04-10 13:41:46

    Ten strajk to głos rozpaczy wołających o naprawę systemu edukacji. Najkrócej można odpowiedzieć na pytanie "dlaczego nauczyciele strajkują" - przez firanki w oknie, których nie było. A są.

  • InfozPolski - niezalogowany 2019-04-10 13:44:11

    Najnowsze informacje!!!! Mąż jest strazakiem, przed chwilą komendant wzywał każdego do siebie z nakazem logowania się na xxx stronie i podaniu swoich danych. Jest odgorny prykaz, że każdy strażak z przygotowaniem pedagogicznym ma jutro przyjść na egzaminy, będzie mieć za to nadgodziny. Mąż odmówił!!! To jest nieprawdopodobne!!!

  • Wrrr - niezalogowany 2019-04-10 13:50:31

    Ktoś inny zmienia świat za ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Łamistrajki, wyciągnięcie rękę po pieniądze?

  • Ojej - niezalogowany 2019-04-10 13:56:24

    W miejscowiści Podwiesk gmina Chełmno wysłano 3 strażaków z wykształceniem ped. do pracy w komisji. Przyjechali o 8.47. Pani Dyrektor nie wyraziła zgody na ich uczestniczenie, ponieważ nie było czasu na przeszkolenie. Po tym rozdzwoniły się telefony z Kuratorium oskarżając Dyrektor o specjalne działania nie dopuszczające do egzaminu. Pani Dyrektor była bardzo roztrzęsiona. Drugi egzamin się odbył, zjechali się kuratorzy. Szkoda mi Pani Dyrektor.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 13:58:22

    Trzymajcie się nauczyciele!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 14:23:23

    Nauczyciele nie odpuszczajcie. Jak ten strajk nic nie da-masowe wypowiedzenia jebnąć. Za te pieniądze pracy jest pełno wszędzie. Macie zaraz wakacje i czas na przekwalifikowanie. Zwracam się do młodych nauczycieli. Po dwóch latach będą Was w tyłek całować, abyście wrócili do pracy. Księża i katecheci nie dadzą rady. Popieram Was całym sercem, pomimo tego, że już moje dzieci skończyły naukę.

  • hardcore kurwo - niezalogowany 2019-04-10 15:11:09

    1125 hardcore pzl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • gość 2019-04-10 15:11:44

    Dyrektor, który nie przygotował składu komisji egzaminacyjnej, kwalifikuje się do natychmiastowego zwolnienia.

  • gość 2019-04-10 15:15:24

    Komuniści i złodzieje markotni, co? Tak się uwijają, szczują ludzi, a tu klops. :)

  • Mama - niezalogowany 2019-04-10 15:29:13

    Nauczyciele nie reagujcie na obelgi, jestem z wami, moje dzieciaki mówią, szkoła to koszmar, nauczyciele natomiast sami w sobie świetni, oddani. System kontra człowiek.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 15:43:21

    Proszę komisja sami katecheci hahhaa nawet szkoła katolicka się pokazała katechetka. Okropne to jest widać że mają dużo pieniedzy. A propos szkoła katolicka to tylko w nazwie! Jest tam okropnie!

  • gość 2019-04-10 16:30:58

    Kiedy strajkowali lekarze w przypadkach ratujących życie reagowali podobnie policja a wy nauczyciele przecież w waszym fachu "przypadek ratujący życie" to właśnie egzaminy naszych dzieci niestety macie to gdzieś wstyd. Mówicie , że mało zarabiacie pewnie tak, ale dlaczego nikt z was nie mówi, że karta nauczyciela to też forma wynagrodzenia a więc wniosek jeden zlikwidować tą kartę policzyć ile kosztuje budżet ta karta podzielić na liczbę nauczycieli i doliczyć wam do tych kwot , o których mówicie, że tak mało zarabiacie. Tylko nauczyciel pracuje 5 godz dziennie i co niecałą godzine ma 15 min przerwy.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 16:46:29

    Egzamin odbył się... A kto sprawdzi te testy? Straż pożarna i katecheci????

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 16:47:23

    Egzamin odbył się... A kto sprawdzi te testy? Straż pożarna i katecheci????

  • gość 2019-04-10 17:00:27

    Prawda jest taka,że te postkomunistyczni nauczyciele,mają rodowód do komunistyczny,którzy są najmniej wykształceni,nie mówiąc już o prostackiej kultury czy inteligencji.Fakty są takie,że te nauczyciele z komunistycznego związku ZNP( który powinien być zdelegalizowany),robią awanturę polityczną z ramienia komunistycznych samorządów,bojówek bolszewickich z PO-PSL-SLD-KOD-Nowoczesna oraz przez namaszczenie przez zdrajcy Polski Donalda Herr Tuska,który ma wrócić do Polski na białym ośle.

  • gość 2019-04-10 17:14:49

    Oj! Po sposobie pisania i stylu widać wysoką KULTURĘ. Przez duże KU:))))))

  • gość 2019-04-10 17:19:40

    To pracownik Aktualności troluje, aby nakręcać komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 17:44:38

    I już wszystko wiadomo: "te nauczyciele"!!! Hahaha!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 18:09:05

    Niech dadzą już im tą podwyżkę bo w lumpexach nic nie mogę kupić. Same nauczycielki znalazły sobie sposób na strajkowanie

  • Mama Gimnazjalisty!!! - niezalogowany 2019-04-10 19:45:38

    Życzę wszystkim powodzenia i odrobinę szczęścia wszystkim uczniom gimnazjum..... Kochani dacie rade.... a strajkującym nauczycielom odrobiny lojalności wobec waszych wychowanków..... uważam że w tak ważnym dla uczniów dniu powinniście ich wspierać.... to w końcu wasza praca i podobno powołanie.....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 21:06:39

    Nie nie to nie jest pracownik Aktualności . To znowu ten były ubecki sługus, specjalista od bolszewi, zdrajców i komunistów. On nie zna umiaru, obraża wszystko i wszystkich teraz wziął się za nauczycieli. Ktoś wczoraj napisał że on jest z PiS, myślę że nie bo gdyby ktokolwiek taki tam był to po tych chorych komentarzach już dawno zamiast obok działaczy PiS stał by w zacnym towarzystwie przy korycie w chlewie. Jego kultura nie ma nic wspólnego z Polskością.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 22:06:13

    Jak widzę na ulicy tą młodzież to ciesze się że wygaszają gimnazja.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 22:13:26

    BRAWO YOGI.

  • Katecheta - niezalogowany 2019-04-10 22:13:35

    Teraz wszystkiemu my jesteśmy winni, bo nie strajkujemy tak? Chore społeczeństwo. Może bym chciał strajkować, ale nie mogę, bo za chwilę ktoś powie, że jak mi źle to mam robić wyjazd do salek. Jakoś nauczyciele z mojej szkoły mnie rozumieją, że mam żonę, dzieci i kredyty do spłaty. Jak mi biskup zabierze misje do nauczania to kto mi pomoże - pewnie nikt, bo jestem darmozjadem. Żadne ZNP się za mną nie wstawi, bo nie należymy do związków. I uwierzcie, że jesteśmy między młotem a kowadłem. Wspieram strajk, ale nie mogę strajkować!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 04:29:32

    Napisz jeszcze katecheto ile zarabiasz na rękę, ale tak szczerze, jak w konfesjonale.

  • Rodzic - niezalogowany 2019-04-11 07:30:30

    Ja tam jako matka jestem wdzięczna katechetom. Chociaż ktoś z „nauczycieli” myśli o dzieciach nie o sobie. Chociaż widząc wpis tego katechety wyżej zastanawiam się czy nie powinnam być wdzięczna biskupowi, za to że zakazał. Do wtorku protest popierałam, teraz jestem oburzona, bo tego inaczej już się nazwać nie da. Jak można obrażać tych, którzy naszym dzieciom umożliwili napisanie egzaminów. Jak można wobec nich tak się zachowywać...

  • gość 2019-04-11 07:38:24

    Postępowanie Broniarza to manipulacja pracownikami oświaty. Jak było referendum czy strajkować było tam zawarte, że pracownicy nie będący nauczycielami także mają dostać 1 tys. Okazało się , że ten zapis był potrzebny tylko dlatego żeby (pomoce, kucharki, wożni) podpisały referendum a teraz P Broniarz ma ich w d....

  • gość 2019-04-11 08:19:42

    Witam pieniądze są , i zawsze będą tyle że Rząd musi je zarabiać i mądrze wydawać - nie rozdawać. Jestem strajkującym nauczycielem, może Twoje dzieci uczę? Chcesz mi pomóc? Od dziś idąc do Kościoła pomódl się za mnie - dziękuję. Jeszcze jedna prośba - nie dawaj na tacę pieniędzy! Powiedz -"Bóg zapłać" - dasz radę ? Bądź mądrym Rodzicem - pomóż mi bym mógł uczyć Twoje pociechy, są tego warte by się uczyć! Idź na wybory i mądrze zagłosuj - zobacz jaki Rząd nie chce by Twoje dziecko się uczyło! Kto woli by dzieci siedziały w domu? Prawda? Pozdrawiam. Nauczyciel.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 09:47:59

    Tu jest wszystko jasne. Rząd tak robi, bo ciemnogrodem łatwiej się rządzi, a kościół mu w tym wszystkim pomaga.

Dodajesz jako: |