:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
Samorządowcy, Europoseł Andrzej Grzyb Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 19/05/2019 20:22

Dziś Złotów odwiedził Andrzej Grzyb (PSL) ubiegający się o reelekcje do parlamentu europejskiego z ramienia Koalicji Europejskiej.

W ramach swojej kampanii odwiedził lokalnych sportowców w towarzystwie wicemarszałka województwa wielkopolskiego Wojciecha Jankowiaka, posła na sejm Krzysztofa Paszyka, wiceprzewodniczącego sejmiku województwa wielkopolskiego Jarosława Maciejewskiego oraz Daniela Sztycha byłego wicestarostę powiatu złotowskiego. Przy orliku na Sparcie odbyła się konferencja prasowa na której Andrzej Grzyb podkreślał swoje przywiązanie do Złotowszczyzny i Krajny, które mają duży wpływ na historię Wielkopolski. Poseł zaznaczał, że będzie walczył o zwiększenie budżetu unijnego dla Polski w stosunku do tego jaki został przygotowany. Stwierdza, że trzeba podnieść wydatki na politykę regionalną i wspólnotową politykę rolną w Unii Europejskiej. Jak sam mówi elementami przewodnimi w jego kampanii są zdrowie i dobra jakość życia.

Dr Andrzej Grzyb - urodzony 23 sierpnia 1956 roku w Siedlikowie, gdzie do dziś mieszka z rodziną. Absolwent: Liceum Ogólnokształcącego w Ostrzeszowie, Wydziału Ogrodniczego Akademii Rolniczej – studia interdyscyplinarne prowadzone również na wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Tytuł doktorski obroniony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – rozprawa doktorska nt. współczesnych problemów biogospodarki w świetle doświadczeń wybranych krajów Unii Europejskiej. Obok działalności politycznej zaangażowany w tematykę regionalizmów kulturowych i kulinarnych. Żonaty, dwóch synów. (źr. andrzejgrzyb.eu)

 

Aleksander Kozicz

Reklama

Europoseł Andrzej Grzyb w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-05-19 21:48:14

    Jaki las, takie grzyby.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 22:00:31

    Wydaje mi się że każdemu chodzi tylko o pełną gębę bo w PE dostaje się nie małe pieniądze. Śmieszy mnie jak każdy z kandydatów na ulotkach pokazuje się ze swoją idealną rodzinką
    która jest taka tylko dzięki pieniądzom. Dla porównania powinni pokazać zdjęcie statystycznej polskiej rodziny.
    Kto chce głosować na ludzi którzy podłączyli się do różnych partii tylko dla pieniędzy???

  • Gość z powiatu - niezalogowany 2019-05-19 22:30:25

    Urodzony w Ostrzeszowie, a twierdzi że związany z krajna? Coś tu nie gra...

  • gość 2019-05-19 23:10:07

    Teraz to wymyśliłeś. Długo Ci to zajęło?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 23:18:00

    Jego przywiązanie do Złotowa, można przyrównać do tego że Pulit jest jego ( Złotowa) mieszkańcem.
    Nie dajmy się zwariować i głosujmy mądrze!!!

  • gość 2019-05-19 23:45:33

    Spadochroniarz z rzeszowskiego poseł PiS ,,Podrzutek'' intensywnie na Krajnie się przed wyborami produkuje, gdy teoretycznie dostanie się do PE już więcej się nie pokaże.

  • Gość. Świtezianka - niezalogowany 2019-05-20 02:26:37

    O tym panu ,Grzyb ,to jest szeroko opisane ,jak on i róża thumbnail,liberadzi i tam jest dosyć dużo w obecnym czasie. Pan Grzyb jesteuroposłem ,jest w tym klubie który ,,nienawidzi ,, Polaków. Nie kłamie bo nie mam z tego żadnej korzyści ,ale ludzie ,pomyslcie czy warto na coś takiego oddać swój głos ,nie jestem zwolenniczką PiSu ,ale też tych co uważają się za lepszych.Ja będę głosować z listy Konfederacja na RN.

  • Gość. Świtezianka - niezalogowany 2019-05-20 02:27:25

    O tym panu ,Grzyb ,to jest szeroko opisane ,jak on i róża thumbnail,liberadzi i tam jest dosyć dużo w obecnym czasie. Pan Grzyb jesteuroposłem ,jest w tym klubie który ,,nienawidzi ,, Polaków. Nie kłamie bo nie mam z tego żadnej korzyści ,ale ludzie ,pomyslcie czy warto na coś takiego oddać swój głos ,nie jestem zwolenniczką PiSu ,ale też tych co uważają się za lepszych.Ja będę głosować z listy Konfederacja na RN.

  • Penderecki - niezalogowany 2019-05-20 07:39:36

    To juz nie jest prawdziwy PeEzeL jaki byl kiedys...Dzis nie jest zielony a teczowy...Podwyzszenie wieku emerytalnego o 7 lat dla kobiet powinno byc karane..Material do płokułatuły

  • Jili - niezalogowany 2019-05-20 08:29:31

    PSL był i jest sprzedajny.
    Mam nadzieję ,że przystąpienie do Koalicji Europejskiej to już koniec.
    Komunistyczny ruch ludowy się skończył.

  • gość 2019-05-20 11:22:31

    po kiego grzyba - u nas grzybów mnóstwo

  • Gość - niezalogowany 2019-05-20 17:51:47

    PSL to i Przemo.!

  • Tusk - niezalogowany 2019-05-20 18:59:50

    PSL się skundził.
    Schetyna ich nieżle puknął.

  • gość 2019-05-21 06:04:55

    PSL podniósł wiek emerytalny dla rolników