:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 24/02/2019 14:41

Dzisiaj w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbył się turniej piłkarski zorganizowany przez Football Academy Fair Play Złotów

W turnieju wzięło udział 18 drużyn z akademii piłkarskich:

Fair Play Złotów, Akademia Reissa Trzcianka, Akademia Reissa Bydgoszcz, Akademia Piłkarska Szczecinek, LPFA Trzcianka, Tęcza Łobżenica, Przedszgolaki Wałcz, Akademia Reissa Szczecinek, Hat Trick Damasławek, Respect Zakrzewo, Zjednoczeni Kaczory, Start Jastrowie i Akademia Reissa Piła. 

W tym turnieju nie było przegranych. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

Reklama

Fair Play Cup 2019 w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-02-24 15:09:36

    A gdzie tak aktywna na wszystkich frontach Polonia Jastrowie?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 15:49:51

    w Starcie :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 15:58:58

    A gdzie Sparta ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 16:39:53

    A gdzie Sparta , koniec obrażania się czas na współpracę. Wstyd

  • Kumpel - niezalogowany 2019-02-24 17:59:19

    Rychu wygląda jak wrak człowieka jakby 10 lat się postarzał

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 18:21:02

    Pan Rychu ma się bardzo dobrze A nawet zaj.......Jak można mieć w sobie tyle pogardy ! PANIE RYCHU JESTEM Z TOBĄ Wspaniała robota i myśle że pokaże Pan co nie którym z Jastrowia że można...

  • gość 2019-02-24 18:45:45

    Akademia Sportu ,,Start'' Jastrowie prężnie działa i się promuje we właściwy sposób, naczalstwo Polonii Jastrowie dużo gębuje o patologii ale na tym się kończy. ,,Start'' jest samofinansujący i właściwie to wykorzystuje, Polonia ma dotacje z UMiG ale jak na razie wg tego co mówiono ,,U Sowy'' klub teoretyczny, czyli doopa i kamieni kupa.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 18:45:56

    A gdzie reprezentacja z Krajenki czy juz nie ma nikogo?

  • gość 2019-02-25 08:55:54

    Krajenka nie ma skrzatów

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 14:12:53

    Super START brawo dla dzieciaków i trenera widać pracę i zaangażowanie świetne stroje tak trzymać za rok na pewno oddam syna pod Wasze skrzydła

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 18:58:54

    Oj oby skrzydła nie opadły za szybko.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 19:03:35

    Pod Wasze tow. RICHI skrzydła oddam syna a nawet brata szwagra. Świetne te deklaracje....

  • gość 2019-02-25 19:34:31

    Widać ,że jedna osoba dyskutuje ze sobą hehe....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 20:39:00

    Tak brat szwagra i syn.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 20:40:13

    Nam jak się narodzi to może też bym dał tylko nie wiem czy trener tyle pociągnie

  • gość 2019-02-25 20:44:06

    Następny As

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 20:48:58

    Kurde, rysi3k co się z Tobą dzieje ? Zmarnowany, oczy opadniete, czym tak się nasza legenda martwi?

Dodajesz jako: |