:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
Piłka nożna, Finał halówki Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 02/02/2019 10:40

KS Tadeusz zwycięzcą XX edycji Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Jastrowiu

Ostatnia kolejka rozgrywek odbyła się w piątek, 1 lutego. Swoją dominację w lidze przypieczętowali piłkarze KS Tadeusza, którzy wygrali z Elektryzuj 8:4. Było to ich dziesiąte zwycięstwo z rzędu, nie zaznali oni smaku porażki. 

Pozostałe wyniki:

Explosive Team 3:8 San Pedro

Huragan 1:3 Lewiatan Oldstars

Asta - Bud 0:6 PHU Paweł Dudek 

Juniorzy 2:2 SiW Geodezja 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczów oraz filmu z uroczystego zakończenia ALHPN.

Łukasz Opłatek

Reklama

Finał halówki w Jastrowiu komentarze opinie

  • gość 2019-02-02 12:15:29

    A RYSIA PYSIA NIE BYLO?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 13:25:19

    Finał XX edycji to jakiś żart przede wszystkim brak burmistrza który chyba domyślił się że to będziesz żenada i nie przyszedł ale od czego jest nasza gwiazda radny Cyruk cała halówke kłóci się krzyczy wyzywa a później wręcza nagrody nawet mi się nie chciało mu ręki podać wstyd i żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 15:24:43

    Czy Ludewicza zwolnili z pracy że go nie było? Zemsta za Akademię?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 15:32:52

    Radny Cyruk to jest gość. Brawo! Pokazałeś klase wyzywajac ludzi

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 16:25:14

    Patologia jastrowie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 17:08:27

    Bardzo słabe nagrody. Co roku nic się nie zmienia

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 18:21:58

    Nie musisz więcej grać na halówce panie oborowy zByszek.

  • gość 2019-02-03 11:42:12

    Cyruk to nie piłkarz tylko krzykacz w Trzciance długo nie pograł wyleciał z hukiem .I on trenuje młodych nie porozumienie ale jest z ekipy Wojtiuka.To go chroni .

  • gość 2019-02-03 14:43:49

    Każdy widzi innych , a nie spojrzy na siebie. Taka właśnie jest społeczność jastrowska

  • Gosc - niezalogowany 2019-02-03 15:20:05

    Porazka. Radny żołnierzyk burmistrza rozdaje smieszne nagrody na xx edycje. Co to za nagrody? Wstyd!! Nastepny pan kierownik. Razem do jednego wora. Halowka nie ma organizacji. Pan radny jak zwykle wszystko na pokaz robi z siebie wielkiego radnego a tak naprawde bezradny i śmieszny. Nie nozna na to patrzeć!!!! Juz Rysia odsuneli bo noe chcial byc po stronie nowego prezesa poloni!? Czy wy jastrowiacy widzicie co sie dzieje? Caringtony....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 15:51:50

    Każdy cwaniak, jak anonimowo piszę. Tak właśnie jest w Jastrowiu.

  • gość 2019-02-03 16:03:34

    Cwaniak czy nie cwaniak to co Ci przeszkadza,że ktoś coś napisze.Każdy może wyrazić swoje zdanie nawet i w ten sposób.Jakie ono jest takie jest ale jest jego.Uszanuj to i jak chcesz to też coś napisz.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 18:17:37

    Miałbyś odwagę powiedzieć te słowa które napisałeś, któremuś z nich w oczy ? Jestem pewien, że na pewno nie. I to jest właśnie typowa patologiczna mentalność.

  • gość 2019-02-03 19:13:21

    czepiacie sie ja tu widze zadowolonych chłopakow z pasją.

  • gość 2019-02-03 19:16:27

    czepiacie sie ja tu widze zadowolonych chłopakow z pasją

  • gość 2019-02-03 19:23:32

    Dokładnie.Masz rację :)

  • gość 2019-02-09 00:03:00

    mam?bo mysle ze musisz wrocic na moj tor.

Dodajesz jako: |