:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Finał Halowych mistrzostw OZPN Piła w kategorii Młodzik

Piłka nożna, Finał Halowych mistrzostw Piła kategorii Młodzik - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 17/02/2019 14:20

W Jastrowiu rozegrano finał Halowych Mistrzostw OZPN Piła w kategorii Młodzik

Polonia Jastrowie - AP Reissa Trzcianka 2:0

Sokół Mieścisko - Łobzonka Wyrzysk 0:1

UKS Fair Play Złotów - MOSiR Piła 0:1

Ap Reisa Trzcianka - Łozbonka Wyrzysk 0:0

Polonia Jastrowie - UKS Fair Play Zlotów 1:1

MosiR Piła - Sokół Miescisko 2:2

UKS Fair Play Złotów - AP Reisa Trzcianka 0:1

Łobzonka Wyrzysk - MOSiR Piła 2:4

Sokoł Mieścisko - Polonia Jastrowie 0:2

Ap Reisa Trzcianka - Mosir Piła 1:1

UKS Fair Play Złotów - Sokół Mieścisko 3:2

Polonia Jastrowie - Łobzonka Wyrzysk 2:1

Sokół Mieścisko - Ap Reisa Trzcianka 1:1

Łobzonka Wyrzysk - UKS Fair Play Złotów 1:0

MOSiR Piła - Polonia Jastrowie 0:2

 

Klasyfikacja końcowa: 

1. Polonia Jastrowie

2. MOSiR Piła

3. Łobzonka Wyrzysk

4. AP Reissa Trzcianka

5. UKS Fair Play Złotów

6. Sokół Mieścisko

Wyróżnienia indywidualne:

- najlepszy bramkarz - Hubert Woźniak ( Sokół Mieścisko)

- najlepszy strzelec - Jan Strakowski ( MOSiR Piła)

- najlepszy zawodnik - Kuba Pawełkiewicz ( Polonia Jastrowie)

Reklama

Finał Halowych mistrzostw OZPN Piła w kategorii Młodzik komentarze opinie

  • gość 2019-02-17 17:46:13

    Fair play.... Najlepsze szkolenie w powiecie jak ktos pisal wczesniej :D Jastrowie pokazalo wam gdzie wasze miejsce, A i zawsze obozy za 500/700 euro to dziekuje.

  • gość 2019-02-17 18:07:23

    Dziwny i niezrozumiały jest dla mnie fakt, że klub, który leje wszystkich w lidze na trawie praktycznie w każdej kategorii wiekowej, jak przychodzi do poważnego turnieju na szczeblu OZPN wypada bardzo słabo (tak było również w zeszłym roku w kat. młodzik). Czym to jest spowodowane ? może ktoś mi wytłumaczyć? Proszę tylko bez pomówień , epitetów i wycieczek personalnych, bo nie o to mi chodzi. Obserwuję to wszystko, co się dzieje z piłką młodzieżową w naszym rejonie od dawna i niektórych rzeczy nie mogę pojąć.

  • gość 2019-02-17 18:09:52

    leje? Watpie. GRaja z ogorkami , jak przychodzi do powazniejszych meczow to widac od razu problem.....

  • gość 2019-02-17 19:13:03

    Brak wyników w poważniejszych turniejach prawdopodobnie wynika z złego kalendarza spotkań oraz doboru drużyn. Drużyny należy dobierać coraz silniejsze i spoza okręgu pilskiego. Drugim powodem brak wyników jest brak systematycznego zwiększania ilości treningów dla starszych roczników. Trzeci powód to brak chęci zarządów klubów piłkarskich do udziałów ich młodzieżowych zespołów w lidze wojewódzkiej z uwagi na uszczuplenie finansów drużyn które występują w ligach seniorów.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 21:16:56

    Czym sie tu polonia zachwyca, przecież z fair play zremisowała.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 21:20:53

    A czemuż to nie można komentować artykułu pt. "Wojtiuk ma pomysł na Polonię"? Cenzura??.....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 21:48:16

    Oj. Chyba cenzura. Bo pomysłów Wojtiuka nie można komentować. Są dobre. I tyle

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 22:27:50

    Nie ma co pisać, ale w fair playu szkolenie jest takie sobie patrząc po tym. Jakie wyniki zajmują w starszych rocznikach, oraz patrząc po tym gdzie jeżdżą na zawody zawodnicy z tego klubu. ( wioski ościenne) nie będę rozwijał się na temat podejścia do współpracy z innymi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-17 23:40:52

    Gratulacje , drugi raz z rzędu. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 08:42:43

    Wygrała drużyna z Jastrowia ,a zdjęcie jak zwykle innej drużyny śmieszne.

  • gość 2019-02-18 11:46:39

    Byłem i osobiście widziałem wszystkie mecze...twierdzę, że piszą tu akurat "zagorzali" kibole Sparty, która nawet nie awansowała do uzyskania owego tytułu Mistrza Halowej Ligii Piłki Nożnej OZPN! A Jastrowie to chłopcy trenera Ludewicza a nie jakiegoś typka stojącego obok i zbierającego pochwały. A tak na marginesie to prawdziwa piłka toczy się na murawie więc do zobaczenia Panowie!

  • gość 2019-02-18 12:16:14

    Tak jak gość wyżej napisał ,że drużyna z Jastrowia to drużyna wytrenowana przez lata przez trenera Ludewicza i takie są fakty.Brawo chłopcy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 13:09:53

    Kompromitacja Rysiek.

  • gość 2019-02-18 13:15:41

    Fair play..... hahahaahahhahah

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 16:09:30

    Przez jakiego Ludewicza? To prawie jak Grabowski Marcin jest też wytrenowany przez niego hahaha

  • gość 2019-02-18 16:21:20

    prawda boli. szczególnie jak się samemu ma nikłe osiągnięcia i napompowane ego

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 18:33:37

    No autopromocje to Eysiek na opanowaną. Żenada i tyle.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 19:56:35

    Troszkę szkoda chłopaków z fair playa starają się jak mogą. Może trochę więcej techniki a mniej zabawy to już nie takie dzieci. Myślę że troszkę więcej od nich wymagać na treningu a jeszcze pokażą w powiecie kto rządzi na boisku.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-18 20:01:35

    A kibice Sparty to widzę zazdrośni. Szkoda że kluby nie zapraszają siebie na wzajem na organizowane przez nich turnieje. Widzę w tym winę trenerów. PS. Moim zdaniem trochę się Sparta boi Fair Playa.

  • Marek - niezalogowany 2019-02-18 23:32:44

    Z tego co wiem To fair play odmiawia caly czas Sparcie. Czego sparta ma sie bać ? Na co drugi turniej przyjzdzaja firmy takie jak Pogon ,wisla, lech ,chojniczanka, Ap Reissa AP Szczecinek Ap Starogard itp itd. Jak sparta jedzie na turniej np. do zakrzewa to fair play odmawia uczestnictwa ( jest to historia na faktach, chore Panie Adamie robmy cos dla dzieci a nie dla wlasnego interesu) Ostatnia rzecz za plecami trenerzy z fair playa mowia wprost ze chcieliby zagrac ze sparta ,ale nie maja pozwolenia od Adama. Wiec o czym jest ta dyskusja ?? Moim zdaniem z czasem Akademia Fair play umrze smiercia naturalną. Ludzie sie poznają na P. Adamie i to będzie koniec. Mam nadzieje ze nie urazilem nikogo swoimi postami , ale moim zdaniem taka jest prawda, ze jaj brakuje doroslym (patrza na swoj interes) a traca na tym dzieci. Smutne , ale prawdziwe.

  • gość 2019-02-19 08:17:02

    Po ostatnim meczu eliminacyjnym do Halowych Mistrzostw OZPN po wygranej chłopców z Fair-Playa ze Spartą szczeny opadły tak, że zabrakło taktu podziękowania sobie wzajemnie ze strony zawodników Sparty i kto mówi tu o szacunku wobec kogo? Prawda jest taka, że to ambicje Pana Ziatyka doprowadziły do owego konfliktu miedzy klubami a trenerzy obu klubów zawsze mogą zmienić dotychczasową pracę i spróbować szczęścia w okolicy!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 09:39:48

    Hahaha nie przyjeżdżamy na turniej bo jest Sparta . Masakra , ludzie dorośnijcie. Po Adamie się tego spodziewałem , ale po reszcie ?

  • gość 2019-02-19 10:44:01

    A jak tam poszło Trampkarzom z Polonii Jastrowie na turnieju w niedzielę? Bo jakoś cicho, a grały tam aż trzy zespoły Polonii.

  • Mateusz Hrycoń. - niezalogowany 2019-02-19 16:27:34

    Dzień dobry. Na wszystkie tematy mogę oczywiście odpowiedzieć, ale nie przez komentarz... a przede wszystkim większość z was ma pseudo gość, więc tutaj najprawdopodobniej komuś odwagi zabrakło, żeby nawet podpisać się. Chciałbym poruszyć tylko temat jeszcze z wynikami. Nie wiem czemu wszyscy myślą, że FAIR PLAY ma tylko wygrywać. Nigdzie w planie szkolenia nie mamy napisane "tylko 1 miejsce", może czegoś nie wiem... :) ale jeśli kogoś tak bardzo interesuję to zapraszam kolejny raz na spotkanie to mogę pokazać czarno na białym wszystkie miejsca w ligach oraz turniejach organizowanych przez organy OZPNu, WZPNu oraz PZPNu. Tak jak ktoś powyżej napisał, że mamy miejsca tak wysokie, bo gramy z "ogórkami, więc na to wychodzi że cały okręg to "ogórki"??? Temat o zawodach można również prosto wyjaśnić... wystarczy wejść na naszego facebooka klubowego i wystarczy przewinąć posty, - tam zobaczycie gdzie jeździmy na turnieje, obozy itd. Podsumowując zapraszam do rozmowy, może ktoś się ujawni :) PS. Brawa dla drużyny MŁODZIK D1. Jestem mega zadowolony, że godnie zaprezentowaliście barwy FAIR PLAY! Pozdrawiam Mateusz Hrycoń

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 07:18:57

    Panie Mateuszu odpowiedział Pan na pytania/ zastrzeżenia bardzo dogłębnie. Nikt tu nie pisał o ze fair play zajmuje jakieś miejsce( na powiat rozkłada się na wszystkie drużyny z tego co widzę. Każda akademia/klub ma jakiś dobry rocznik) , bo to nie istotne. Proponuje przeczytać ze zrozumieniem komentarze i jeśli Pan się wypowiada odpisać np. Apropo zaproszeń przez Spartę na sparingi/turnieje itp itd. Bo jak dla mnie jest to ciekawy temat i zastanawiający czemu dorośli ludzie się zachowują jak dzieci i nie potrafią dogadać. A tracą na tym faktycznie dzieci. Panie Mateuszu proponuje napisać coś z sensem i rzeczowo , bo po tym komentarzu uważam ze Pańska wypowiedz nie ma sensu. I jest nie na temat. Także jedynka i proszę poprawić ocenę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dodajesz jako: |