Finał projektu „Umiem Pływać 2017” w złotowskiej pływalni Laguna

W marcu 2017r. Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy, dzięki współpracy z Urzędem Miejskim Gminy Łobżenica, przystąpiła do realizacji programu Powszechna Nauka Pływania „UMIEM PŁYWAĆ 2017”

Zakończenie Projektu '' Umiem Pływać" grupa Górzna- Radawnica---- Rozdanie pamiątkowych dyplomów
Zakończenie Projektu '' Umiem Pływać" grupa Górzna- Radawnica---- Rozdanie pamiątkowych dyplomów

Program ten był dofinansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów z dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego. W ramach programu odbyło się 10 wyjazdów na basen „Laguna” w Złotowie. Pierwszy wyjazd odbył się w czwartek, 2 marca 2017r. Kolejne – co tydzień aż do 18 maja 2017 roku.

Zajęcia na basenie były przeznaczone dla uczniów z klas III z Łobżenicy, Górznej i Radawnicy Podczas cotygodniowego 2-godzinnego pobytu na pływalni dzieci korzystały z nauki pływania pod okiem doświadczonych instruktorów pływania - Michała Płonki, Wojciecha Boińskiego i Mateusza Możdżyńskiego. Zdobyły tym samym niezbędne umiejętności pływackie, pozwalające na bezpieczne korzystanie z uroków zabawy w wodzie, nad jeziorem, czy morzem.

Opis zdjęcia

Zakończenie Projektu '' Umiem Pływać" grupa Łobżenica.  Rozdanie pamiątkowych dyplomów

W czasie przejazdu do Złotowa, jak i w drodze powrotnej, baczną opiekę nad dziećmi sprawowali wychowawcy klas III oraz nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Łobżenicy.  Z każdych zajęć dzieci wracały uśmiechnięte i zadowolone. Tydzień dłużył im się niemiłosiernie, tak nie mogły doczekać się kolejnej przygody z pływaniem. Projekt Górznej i Radawnicy był współfinansowany przez Gminę Złotów.

W czwartek 18 maja w pływalni Laguna, odbyło się zakończenie projektów. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i pamiątkowy medal

 
 

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu