:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C
Koncerty muzyka, Freestyle Battle Jastrowiu [Zdjęcia filmy] - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 21/07/2019 10:49

Gwiazdą imprezy był Paluch

Ta sobota należała do Jastrowia. To  tu, na placu piknikowym odbyła się IX edycja Freestyle Battle - imprezy wyjątkowej i renomowanej. Jej siła jest tak duża, że nie tylko ściąga do miasta miłośników dobrych rymów z całego regionu, ale również zaraża swą ideą inne miasta, które także zaczynają organizować bitwy raperów. 

Tegoroczną walkę na słowa wygrał Nyggus, który w finałowym pojedynku pokonał pochodzącego z Okonka KVN-a.

Nagrodę publiczności otrzymał natomiast Grizzly. 

Największą, niekwestionowaną gwiazdą imprezy był jednak Paluch. Na jego koncert przyszły tłumy fanów, które od pierwszych taktów towarzyszyły artyście - śpiewając i tańcząc. 

Więcej na temat Freestyle Battle w Aktualnościach Lokalnych.

Łukasz  Opłatek

Reklama

Freestyle Battle w Jastrowiu [Zdjęcia i filmy] komentarze opinie

  • gość 2019-07-21 12:06:25

    Co trzecie słowo ze sceny typu kurw... słyszane w całym mieście (miejsce publiczne) to w ramach kultury?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 13:24:12

    Mogłeś zgłosić się na cenzora

  • gość 2019-07-21 17:51:30

    Rozdział XVI Wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej. Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

  • gość 2019-07-21 18:14:44

    Zastanawia mnie widok małolata ze szkoły podstawowej idącego ulicą z głośnikiem na plecach puszczającego rap z bardzo wulgarnym słownictwem czego zmuszeni są słuchać przechodnie. Czy wraca z lekcji religii? Co na to Straż Miejska i Policja? Jeśli parafia z Białegostoku dziękuje za zachowanie kibolo-narodowców za brutalną napaść na pokojową manifestację bo to forma obrony wartości religijnych to chyba Świat staje na głowie i czekają nas brutalne krucjaty chrześcijańskie a także palenie na stosach.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 19:57:26

    Rap to wolnosc slowa i tyle.Mozna rapowac na kazdy temat nawet i z wulgaryzmami.Jesyka ulicy nigdy nie zaknebluja.Taki belkot o paleniu na stosach slysze juz od kilkunastu lat z ust antypolskich srodowisk opiniotworczych.Radze zmien prase witryne internetowa lub mentorow.Nic takiego sie nie dzieje Polska to bardzo bezpieczny kraj .Zapraszam nocą do miast w zachodniej postepowej europie...Skoro obrazasz np.muzumanow paradujac w swinskiej masce pod meczetem licz sie z odpowiednia reakcja.Tak samo u nas : terroryzujesz wiekszosc ludzi wysmiewajac ich wiare kulture rodzine ect. licz sie z obrona tej napadnietej wiekszosci.W Polsce jest super i nikt nikomu nie zakleja ust.Jezeli nie podoba Ci sie nauka kosciola,sluzba zdrowia rzad czy np.nachalna promocja dewiacji mozesz spokojnie o tym powiedziec.To jest prawdziwa tolerancja kiedy mozesz powiedziec ze Ci sie cos nie podoba....bez obrazania.Mi sie nie.podoba i bierze mnie na wymioty kiedy facet facet w kiszke.Na zachodzie idziesz za to do pudla

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 21:01:44

    Wulgaryzmy były na scenie ale podczas występu gwiazdy jednak to była tak pozna godzina że dzieci nie powinno być, gdzie rodzice, skoro pozwalają... podczas walki na rymy był zakaz używania a jak ktoś złamał zasady był eliminowany. Ogólnie impreza fajna.frekwencja mega

  • Maciek z klanu - niezalogowany 2019-07-21 21:31:11

    Ja się pytam, gdzie są rodzice??? Mlodziki po 13 lat z browarkiem... Ale ogólne i tak fajnie bylo.... Spokojnie policji nie bylo widac zadnej zadymki itd, jakby to nie Jastrowie ;) a, ze ktos na koniec sobie szedl i spiewal... Ogolnie bylo ok. Chociaz nie slucham takiej muzyki.

  • gość 2019-07-21 23:08:04

    Wolność słowa nie jest równoznaczna z wolnoamerykanką, spróbuj coś wulgarnego głośno krzyknąć w miejscu publicznym np na JP II, zaraz zostaniesz albo zlinczowany, a jeśli wyjdziesz z tego żywy postawiony zostaniesz przed sądem za obrazę uczuć religijnych. Polska to bezpieczny kraj gdy kibolo-faszysto-narodowcy maja zamiar siłą spacyfikować pokojowo nastawiony Marsz Równości? Art 141 Kodeksy Wykroczeń już nie obowiązuje? Czytając twoje nacjonalistyczne wypociny bardziej zbiera na wymioty niż facet faceta w kiszkę.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 00:10:47

    Lepszy koncert niż na euro eco u nas w pzl jedynie Dąbrowska dobrze dała a tak stypa takie JWE wie jak przyciągnć młodzież nie to co W Złotowie

  • gość 2019-07-22 08:52:28

    Jeśli taka ma być muzyka , taka kultura , to ten świat szlag trafia !! Szczeniaki z podstawówki swobodnie łażą po ulicach z głośnikami na łbach ! Wulgaryzmy na każdym kroku ! Tym się zachwycacie idioci ! Nie ma służb mundurowych, nie ma reakcji kogokolwiek ! Kto odpowiada za zapraszanie takich zdemoralizowanych pseudoartystów ! Takie występy powinno organizować się na rykowisku , a nie wśród osiedli mieszkaniowych !

  • gość 2019-07-22 10:49:36

    Świetny koncert i inicjatywa ze strony Jastrowia, żadnej awantury, nikt nie musiał na szczęście reagować, pełna kulturka i porządek. Odgórnie było zabronione używanie wulgaryzmów i było to karane odjętymi punktami, ale zrozumiałe jest, że nieraz się wymsknie! Niestety, ale nie każdemu przypasuje taki rodzaj muzyki i zawsze znajdą się marudy. Młodzieży (i nie tylko) widać się podobało, co potwierdza ogrom ludzi bawiących się pod sceną podczas koncertu. Ze Złotowa przyjechałem, ale nie żałuję!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 11:03:28

    A wiesz chociaż co to jest rykowisko ?

  • gość 2019-07-22 12:52:06

    upadek miasta. imprezaopanopwana przez wsiowych

  • gość 2019-07-22 14:06:08

    Wulgaryzmy im przeszkadzają. Jest coś - źle, nie ma - to też źle. Lepiej zaprosić Joradanki po raz setny z kolei i postawić ławeczki z wodopojem w pobliżu. Przyjdzie hołota, nażre się, napiję i co drugie słowo kur.. w swojej wypowiedzi już wtedy im nie będzie przeszkadzać.

  • gość 2019-07-22 16:35:23

    Odpowiadam temu , co pyta , co to jest rykowisko ! Rykowisko , to miejsce jednego z najpiękniejszych spektakli przyrodniczych ! Przepraszam wszystkie jelenie ,że śmiałem porównać ich koncerty z tymi wulgarnymi wykonawcami ! żaden z nich artystą nie był , i nie będzie ! Określenie ,,rykowisko,, zastępuję określeniem ,,odludne miejsce , gdzie zaczyna się upadek przyzwoitości moralnej dzieci i młodzieży ,, ! Czy naprawdę społeczeństwo musi słuchać tego typu wypocin kilku nieszczęśników !!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 18:31:41

    Nie używaj słów których nie rozumiesz , to taka rada na przyszłość. I jeszcze jedno , każde pokolenie ma swoją muzykę, twoje też malkontencie. Trochę wyrozumiałości, nie każdy słucha twojego disco polo.

  • gość 2019-07-22 18:46:01

    Gościa od \"rykowiska\" nieźle poniosła wyobraźnia, ale to pewnie pozostałości smutku po wyjeździe jego ukochanych góroli... nie ma co płakać gościu - wrócą za rok!

  • gość 2019-07-23 15:04:45

    Dla wulgaryzmów nie ma i nie powinno być nigdy wyrozumiałości, bez względu na pokolenie i rodzaj muzyki.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-25 19:59:35

    Małolaty z piwem w ręku....za garażami grupki dziewczątek palących marychę.Cała alejka zarzucona puszkami i butelkami .Zaraz tydzień od koncertu....a nadal nie sprzątnięte.

Dodajesz jako: |